لحظات قبل از اتهام تیراندازی به یک مرد به مرگ آخر هفته گذشته 27 ساله Dione ویور قرار داده شده یک تماس 911.

طی تماس ویور گفت: یک توزیع کننده در مورد یک مرد که اقدام مشکوکی و درخشان چراغ قوه به اتومبیل در همان بلوک که در آن ویور پارک شده بود با توجه به طبخ شهرستان دادستان.

اگر انسان تابیده نور به ماشین خود, مقامات می گویند که بافنده گفت: اعزام او به دفاع از خود است.

اما در روز سه شنبه ویور ایستاده بود در دادگاه در لیتون دادگاه جنایی ساختمان در مواجهه با اتهام قتل درجه دوم پس از مقامات سوال که آیا او واقعا اقدام در دفاع از خود زمانی که او لری Howard اوایل روز شنبه در ساحل جنوبی — یکی از نه کشنده تیراندازی هفته گذشته در این شهر است.

دادستان گفت ویور یک قانونی صاحب تفنگ و هر چند او نمی باید اجازه حمل سلاح پنهان او شده بود به درستی حمل و نقل خود را 9mm Glock-handgun به درستی با تخلیه اسلحه گرم در مرکز مشاوره و لود مجله در جلو جعبه دستکش.

دادستان ها می گویند ویور بود در ماشین خود را در حدود 4:30 صبح در 7200 بلوک جنوبی بنت زمانی که او متوجه Howard راه رفتن به اتومبیل های پارک شده در بلوک و درخشان چراغ قوه داخل آنها.

ناشناخته به بافنده هوارد بود در تعلیقی برای یک سرقت محکومیت و نیز قبل از محکومیت به اتهام های مشابه در پس زمینه خود را.

زمانی که ماشین دیگری سوار توسط ویور گفت ماموران او را دیدم هوارد “دولا شدن و به نظر می رسد برای پنهان کردن بین ماشین” دادستان گفت. هنگامی که ماشین گذشت Howard عبور از خیابان و شروع درخشان نور در ماشین دوباره.

تفکر است که هوارد شد و به دنبال آیتم های به سرقت ویور به نام 911 به گزارش یک فرد مشکوک در حالی که باقی مانده در داخل ماشین خود, دادستان گفت.

که در آن نقطه ویور گفته شده Glock از مرکز کنسول و لود مجله از جعبه دستکش در ماشین خود را.

ویور و سپس گفت: پلیس دو نسخه متفاوت از آنچه اتفاق افتاده دادستان گفت.

پس از هوارد اشاره کرد و نور داخل ویور عقب پنجره ویور در ابتدا گفت: در پاسخ افسران ویور اخراج او رفته او را از طریق پنجره به عنوان به خوبی به عنوان دو اضافی عکس — همه در حالی که او همچنان در جلوی صندلی مسافر دادستان گفت.

نه در آن مصاحبه با افسران و یا زودتر 911 تماس او نشان می دهد که هوارد رسیده برای هر چیزی و یا آمد به سمت او قبل از تیراندازی دادستان گفت.

“پس از هشت دقیقه مصاحبه با صحنه ضرب و شتم افسران آن بود ضمنی به [بافنده] که درخشان نور است نه یک دلیل خوب به اندازه کافی به ساقه کسی” دادستان گفت.

پس از ویور خوانده شد او میراندا, حقوق, دادستان گفت: داستان زندگی او را تغییر داد: در این زمان ویور گفت که قبل از تیراندازی او را دیدم Howard گام به عقب و به پشت سر خود را. بافنده گفت که پس از شلیک اولیه ضربه او به بیرون از ماشین و دیدم Howard رویکرد او و “و پس از آن اخراج 4-6 بار در [Howard] جهت به او زد شمالی و در خیابان بنت قبل از سقوط در خیابان” دادستان گفت.

هوارد گرفته شده به دانشگاه شیکاگو مرکز پزشکی وقتی که زخم گلوله به شکم و یک “عمیق چراندن زخم” به سمت راست بدن خود بود اما مرده کمتر از یک ساعت بعد از او به ضرب گلوله کشته شد.

با توجه به سوابق دادگاه ویور مواجه شده است و اتهامات در طبخ شهرستان تنها یک بار و آن صورت بود و در نهایت کاهش یافته است توسط دادستان در ماه اوت سال 2018 است.

اتهام: سرقت است.

ویور است که با توجه به عقب در دادگاه Feb. 24.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im