معترضان در B. C. مقننه در روز سه شنبه, فوریه. 11, 2020. ویکتوریا Times Colonist

ویکتوریا — برتر جان هرگن می گوید ضد خط لوله تظاهرات که محاصره مجلس و تهدید به تعطیل دیگر B. C. ساختمان های دولتی در اواخر این هفته غیر قابل قبول و انجام می دهند کمی به نوسان خود دولت و یا افکار عمومی.

“من احترام به حق مردم به صحبت می کنند به قدرت و به جمع آوری مسالمت آمیز در قوه مقننه” هرگن گفت. “اما دیروز بود که مثل روزهای دیگر. دیروز یک روز هنگامی که مردم دسترسی به محل کار خود را نه به خاطر دیدگاه های سیاسی خود را اما از آنجا که آنها را به عنوان نماد دولت است. که غیر قابل قبول بود.

“تظاهرات مسالمت آمیز اساسی برای موفقیت ما به عنوان یک دموکراسی است. اما به یک گروه از مردم را به دیگران می گویند شما در حال نامشروع شما امکان پذیر نیست در اینجا شما به نحوی یک sellout به ارزش های کانادایی است که فقط ساده اشتباه است.”

برتر انصراف می آید یک روز پس از صدها نفر از مردم با حضور در مجلس به حمایت از یک گروه از مرطوب’suwet’en ارثی ستاد مبارزه ساحلی GasLink خط لوله در شمال شرقی B. C. در نزدیکی هوستون که عبور از روسای’ زمین های سنتی.


برتر جان هرگن صحبت می کند در یک کنفرانس مطبوعاتی در B. C. مقننه در, Victoria, B. C., در روز چهارشنبه, فوریه 12 سال 2020 است.

چاد HIPOLITO / کانادا پرس

معترضان محاصره ورود به ساختمان جسمی و پیشگیری از چندین MLAs و کارکنان از ورود و باعث لغو جلسه صبح. ویکتوریا اداره پلیس گفته است که بررسی چهار مورد از گزارش ضرب و جرح.

این خط لوله که خوراک $40 میلیارد LNG کانادا ترمینال در Kitimat است به شدت حمایت هرگن. اما تهاجمی و مخرب طبیعت از, اعتراض, به معنی موفقیت هر سازمان ممکن است ادعا می کنند در بالا بردن مشخصات خود باعث معکوس است گفت: هرگن.

“در صورتی که برنده شدن من نمی خواهم هر بخشی از آن را,” او گفت:. “اگر کسانی که مردم احساس می کنند که پیروزی بود و سپس من مطمئن هستم که آنچه آنها استدلال شد ، من شنیده ام ” تعطیل کانادا از طریق پنجره من چند بار. است که پشتیبانی شده توسط من و نه توسط پشتیبانی کانادایی است.”

تظاهرکنندگان نیز به صورت دوره ای و مسدود کردن ترافیک در ونکوور از جمله خاموش کردن Granville خیابان پل در ونکوور و اعتراض خارج ساحلی GasLink در ونکوور در روز چهارشنبه. شده اند وجود دارد از دیگر اقدامات در سراسر کشور است که مسدود شده اند پل ها و جاده ها و انتقادی عمده CN حمل و نقل خطوط در انتاریو و شرق از شاهزاده روپرت. در اتاوا یک گروه حمایت از مرطوب’suwet’en ارثی ستاد متوقف شد ترافیک در مرکز شهر شهر تقاطع شب چهارشنبه.

B. C. دولت نیروبخش است برای یک دور جدید از اختلال در تنظیم جمعه است. یک Facebook صفحه به نام “B. C. خاموش کردن دولت” با صدها نفر از داوطلبان علاقه مند به تشریح طرح به هدف قرار دادن به عنوان بسیاری از 30 دولت و وزارت ساختمان.

هرگن گفت: دولت “کاملا آماده” با برنامه ای برای محافظت از کارکنان دولت و خدمات در مورد تظاهرات.

B. C. خاموش کردن دولت اعتراض نیز به نظر می رسد در حمایت از مرطوب’suwet’en ارثی ندارند.

در حالی که برخی از ارثی ستاد می گویند که نه راضی به این پروژه هرگن برجسته بیش از 20 منتخب اول کشورهای گروه شوراها که باید امضا برای حمایت ساحلی GasLink خط لوله است.

“وجود دارد 204 هندی قانون سازمان ملل در بریتیش کلمبیا. اکثریت قریب به اتفاق کسانی که در سازمان ملل که آیا آنها در حال مونتاژ تحت هندی عمل می کنند و یا خود را در زير روش های سنتی در حال اضطراب به رفاه است که دیگر اهالی بریتیش کلمبیا را تجربه کرده اند در طول 150 سال گذشته گفت:” هرگن.’

“که اکثریت قریب به اتفاق تمرکز من است. من کاملا درک نارضایتی و ناامیدی برخی از, اما من نمی توانم اجازه دهید که در این راه حرکت رو به جلو در آنچه من معتقدم این است که در بهترین منافع بریتیش کلمبیا و دراز مدت است.”


معترضان در حمایت از مرطوب’suwet’en ارثی ستاد جلوگیری از ورود به شرق بال ورودی مقننه قبل از سخنرانی از تاج و تخت در, Victoria, B. C., در روز سه شنبه, فوریه 11 سال 2020 است.

چاد HIPOLITO / کانادا پرس

هرگن گفت: دولت خود را متعهد به آشتی و اجرای متحده اعلامیه سازمان ملل متحد درباره حقوق مردمان بومی که B. C. تصویب به صورت قانون در ماه دسامبر. اما این یک فرایند طولانی مدت است. و آن است تا به سازمان ملل و جوامع برای حل اختلاف نظر بین انتخاب و ارثی نمایندگان نه دولت گفت: هرگن.

اتحادیه B. C. سران هند, Grand رئیس استوارت فیلیپ گفت: هرگن چیدن و انتخاب مقالات چه از UNDRIP به حمایت و واسطه سردرگمی در اقتدار ارثی رهبری به گمراه کردن مردم است.

در داخل قوه مقننه شنبه سیاستمداران بحث هر دو اعتراض و NDP دولت را از دست داده و رضایت مربوط مرطوب’suwet’en ارثی ندارند.

مخالفت رهبر حزب لیبرال اندرو ویلکینسون گفت: معترضان تشویق شده اند توسط حزب دموکراتیک ملی و همچنین دیدار با جنگل های وزیر داگ دونالدسون به یک مرطوب’suwet’en محاصره در سال گذشته قبل از آن برچیده شد توسط RCMP.

“این هیچ راز است که حزب دموکراتیک ملی را تشویق و حمایت معترضان در محاصره غیر قانونی در گذشته” او گفت:.

ویلکینسون همچنین با اشاره به نظرات از دونالدسون است که حق titleholders درون مرطوب’suwet’en هستند ارثی ندارند. هرگن را رد کرده و ایده خود را دولت تلنگر-شکست مواجه در مورد این مسئله.

“من فکر نمی کنم ما تغییر دیدگاه ما من فکر می کنم آنچه که ما در حال انجام در حال حاضر در تلاش است به دست و پنجه نرم به عنوان یک دولت با چه کسانی که در نقاط مختلف از نظر معنی به مردم در آن سرزمین و مردم B. C.” گفت: هرگن.

موضوع متضاد اول سازمان ملل حکومت است و نه ایجاد شده توسط NDP اما وجود داشته است برای مدت زمان طولانی او گفت:.

“وجود دارد یک مجموعه ساختار حکومت در اینجا و شما می دانید که, اما من ایجاد نمی کند که. من ایجاد نمی کند که مجموعه دولت ، این وجود زمانی که ما وارد شدند. آن وجود داشته و اگر ما تا به حال وارد نشده است. و نشان می دهد که به نحوی از زبان ما با استفاده از دو یا سه یا چهار سال پیش به نحوی ساخته شده این وضعیت بیشتر مواد منفجره است که نه تنها عادلانه و درست نیست.”

موقت سبز رهبر آدم اولسن عضو Tsartlip اول ملت گفت: این تظاهرات نشان دهنده دیرینه شکست دولت برای آشتی بومی حقوق و عنوان.

که تشدید شده است Horgan, حمایت از $40 میلیارد LNG کانادا ترمینال در Kitimat که نیاز ساحلی GasLink خط لوله برای تامین گاز طبیعی, او گفت:.

“مسائل است که مرطوب’suwet’en ارثی ستاد مطرح شده جدید هستند” گفت: اولسن.

“دولت به خوبی آگاه شده است از موجود دیرینه و حل مسائل مربوط به حقوق و عنوان در این منطقه است. در عین حال به رغم این NDP اولویت مالی رژیم قرار دادن در محل برای دریافت ال ان جی کانادا شناخت کامل است که وجود دارد کار انجام شود تا در مرطوب’suwet’en خاک است.”

اولسن بازدید مرطوب’suwet’en محاصره در ماه گذشته گفت: پشتیبانی از تلاش های ارثی ندارند.

لیبرال MLA Ellis Ross, رئیس سابق شورا از این Haisla ملت سوال چرا اولسن مراجعه نمی کند گروه دیگر شورا نیز هست و آیا منتقدان این خط لوله باید بزرگتر بهترین بهره را از اولین کشورهای عضو در ذهن است.

“آیا شما فکر می کنم در مورد تمام مسائل مربوط به سازمان ملل روبرو هستند — به خودکشی بیکاری از او پرسید: در خانه. “آیا کسی بحث در مورد آن ؟

“من از شنیدن این کلمات — پاسخگویی صادقانه و واقعی گفت و گو است. هیچ کس هیچ کسب و کار رفتن به این برای اولین بار سازمان ملل در جوامع و گسترش شکاف در هر یک از جوامع است. شما باید شرمنده از خودتان. شما در حال صحبت کردن در مورد یکی از آسیب پذیر ترین افراد در کانادا است.

“اینها مسائل واقعی و برای اولین بار در تاریخ ما فرصت داریم برای رفع این مسائل است. اما هیچ. چه چیزی می بینیم ؟ ما می بینیم یک درصد از اقلیت بودن خطاب در این خانه است. هیچ کس فکر در مورد 99 درصد از مردم که در حال قرار داده و به مشاغل, آموزش و پرورش, آموزش و رفع خود زندگی می کند.”

بومی روابط وزیر اسکات فریزر گفت: همچنان امید است که دولت بحث با مرطوب’suwet’en ارثی ستاد می تواند حل و فصل وضعیت. اما او اذعان کرد هیچ مذاکرات برنامه ریزی شده.

rshaw@postmedia.com

twitter.com/robshaw_vansun

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su