لئو دانش آموزان دبیرستان کمک به پاک کردن Auburn گرشام

شاد عکس از این سال فارغ التحصیلی کلاس در لئو دبیرستان صف حصار در آبرن گرشام مدرسه یکشنبه به عنوان بخشی از تلاش خود را به تمیز کردن پس از برخی از ناآرامی ها در این هفته عمدتا مسالمت آمیز تظاهرات بیش از جورج فلوید را کشتن.

خصوصی همه پسران مدرسه کاتولیک در 7901 S. Sangamon سنت نبود آسیب دیده و یا تخریب آن دانشکده و عمدتا آفریقایی بدن دانش آموز مستقر شد برای کمک به مرتب کردن محله در بخش مبارزه با تصاویری از کسانی که شکست را به کسب و کار و خواص.

“این خیلی آسیب رساندن به تصویر جوان آمریکایی آفریقایی تبار مردان” لئو دبیرستان جمهور دن مک گراث گفت. “ما با جوان آمریکایی آفریقایی تبار مردان هر روز و ما می دانیم که آنها تقریبا شروع با دو اعتصاب در برابر آنها به دلیل عدالت نظام است.”

اصلی Shaka رالز گفت: مسئولان صرف هفته گذشته چک کردن در با دانش آموزان و ارائه مشاوره به آنها را به ماندن در خانه بیش از نگرانی برای ایمنی خود را. بسیاری از پسران می دانید شرکت کنندگان در این اعتراضات محلی که پر از خیابان ها پس از درک چوین سفید مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در Floyd گردن که منجر به آمریکایی های آفریقایی تبار انسان مرگ است.

“آنها [دانش آموزان] می خواستم به دانستن در بخشی خود را و محل خود را در همه این بود که در واقع تولد کودک از این رویداد در اینجا” رالز گفت. “ما نیاز به انجام چیزی است که آنها می خواستند به انجام کاری است.”

نوجوانان جاروب 79 بین خیابان Halsted خیابان و رکین خیابان پنج شنبه بعد از ظهر. برخی از پسران خود استفاده جاروها به روشن کردن چمن و گسترش مالچ بر روی پیاده رو.

مدرسه بعد از گذشت وعده های غذایی به اعضای جامعه که در آن چندین کسب و کار در این نزدیکی هست Walgreens سوار شد ،

Tyler Smith, a Leo High School sophomore, poses for a portrait during a clean up in Auburn Gresham, Thursday June 4, 2020. Smith finds it important to keep pushing forward despite the hardship that the America faces and to unite for basic human rights.
تایلر اسمیت, لئو, دانشجوی سال دوم دبیرستان به شمار می برای یک پرتره در طول تمیز کردن در آبرن Gresham دوشنبه 4 ژوئن 2020. اسمیت می یابد و این مهم است که به نگه داشتن فشار رو به جلو با وجود این مشکلات که امریکا چهره و متحد برای حقوق اساسی بشر.
آنتونی Vazquez/آفتاب نیوز

تایلر اسمیت, 15, گفت که او نمی تواند به هیچ یک از اعتراضات چرا که او نمی خواست برای گرفتن COVID-19.

15 سال خواهد بود که یک دانشجوی سال دوم در پاییز گفت: “کمک به تمیز کردن پس از ورودی دانشجویان سال اول می تواند خود را شروع دبیرستان استخدام در یک محیط با طراوت. او همچنین گفت که او می خواست همسالان خود و همسایگان به ایمن ماندن.

“در بررسی بر روی شما عزیزان” نوجوان گفت. “زندگی خود را به کمال.”

Elvia ملگن گزارش بر عدالت اجتماعی و نابرابری درآمد ساخته شده است ممکن است توسط یک کمک مالی از شیکاگو جامعه اعتماد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de