بیایید نگه داشتن ما پا بر روی گاز در برابر coronavirus شیکاگو — این کار

Coronavirus اقامت در خانه سفارش شده است آسان در شیکاگو است. اما ما نمی توانیم اجازه و یا اشکال می آمد خروشان به عقب.

ما می دانیم آن را دشوار است به داخل خانه است. نگاه ما به اقتصاد cratering. نگاه ما به شغل از بین رفته است.

ایالت در روز پنج شنبه وجود دارد برخی از گریم اعداد بیش از حد: مقامات بهداشتی اعلام کرد که یکی دیگر از 125 نفر مرده بود از ویروس. که بالاترین تعداد COVID-19 مرگ و میر در ایالت ایلینوی در یک روز. دولت همچنین گزارش 1,140 تایید موارد جدید بالا بردن مجموع به 25,733. بیش از 1000 Illinoisans اند و در همه.

با وجود این رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر برای روز است و نشانه های برخی از خوش بینی بر اساس دو برابر شدن نرخ عفونت کاهش. و اقامت او در خانه منظور کند کردن روند گسترش این ویروس در شیکاگو — مسطح منحنی — سالن شهر می گوید.

شهردار لری Lightfoot اداره annnounced روز شنبه در این شهر دیده می شود 9,666 تایید موارد coronavirus موارد و 347 COVID-19 مرگ و میر ناشی از این هفته. اما این شهر رنج می برد می تواند بیش از 62,000 COVID-19 موارد و 2000 و مرگ و میر در حال حاضر پریتزکر صادر نشده سفارش خود را در مارس 21 و تا به حال شهر ندارد و بسته پارک ها و لیک فرانت مقامات می گویند.

“[W]e فکر می کنم مهم است که اجازه دهید Chicagoans دانم چرا ماندن در منزل است و نه فقط یک گرفتن عبارت” Lightfoot گفت: “اما این چیزی است که به اعتقاد ما مهم و حیاتی است از بهداشت عمومی نبوده است.”

ماندن در داخل خانه نیز بهترین راه ما می تواند به حفاظت از سلامت و ایستاده با — تمام افسران پلیس و آتش نشان و پرستاران و پزشکان و دیگران به خطر می اندازند زندگی خود را.

همکاری جدید می تواند کمک کند

همچنین پنج شنبه, پریتزکر اعلام کرد که او با همکاری فرمانداران شش ایالت های همجوار به تدبیر و برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد اقتصاد منطقه ای که از زمان به نظر می رسد درست است. متحده در شرق و غرب سواحل ایجاد منطقه ای نیروهای وظیفه حداقل یک هفته پیش.

گرمتر روز در حال آمدن است. درختان در حال جوانه زدن. پرندگان آواز.

این اقامت در خانه کسب و کار در حال رفتن به گرفتن سخت تر از همیشه.

اما ما می تواند ساده و احمقانه به راه رفتن به دور از این مبارزه تنها زمانی که ما شروع به پیروزی. مانند صفحه ما مقاله می گوید: “در خانه بمانند ایمن ماندن شش فوت از هم جدا هنگامی که شما باید بیرون بروید.”

ارسال نامه به [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im