بیایید بازی توپ اما عجیب آن است که

آن را تقریبا دقیقا یک ربع قرن پیش که من نوشت: من ستون اول برای خورشید-زمان: 2 آوریل 1995.

آن را عجیب و غریب یک.

من پسر کوچک من, پدر من در رفت و بهار-آموزش بازی بین White Sox و Red Sox در اد اسمیت فیلد در ساراسوتا ، عجیب و غریب بخشی وجود دارد هیچ عمده leaguers بازی.

بیس بال اعتصاب بود خشمگین شده بود برای بیش از یک و نیم سال است. 1994 سری جهانی شده بود لغو شد.

و در آن روز بهاری زیبا وجود دارد هیچ راه حلی در چشم.

من نوشت که هیچ مورد می تواند رسیدن به خود دیوار است که ما بودند کسی به نام Pookie Bernstine که آبجو هنوز هم خوب بود و سرد. اما این عجیب و غریب بود. درست نیست. فقط . . . درست نیست.

در حال حاضر لیگ اصلی بیس بال شناور است این ایده از شروع سال 2020 فصل است که به تاخیر افتاده coronavirus شیوع مدتی در مه با تمام 30 تیم در آریزونا.

بحث در مورد عجیب و غریب.

بازی خواهد بود قبل از بازی هیچ هواداران در فصل بهار-آموزش استادیوم و در دایاموند’ تعقیب زمینه است. بازیکنان نشسته بود شش فوت از هم جدا در می ایستد. خواهد بود وجود دارد هیچ تپه بازديد و بشقاب داوران خواهد ایستاده راه پشت فو. پیر-buzzard مدیران و عتیقه محل باشگاه وانجمن بچه ها ما فرض می کنیم که پوشیدن ماسک ، دستکش و شاید کامل-بدنه پلاستیکی مناسب.

دیوانه.

نکته این است که این امر می تواند بیس بال. با عمده leaguers بازی.

چه کسی میتواند در برابر که ؟

بیس بال است که مانند نماد قدرتمند در آمریکا — از بهار تولد دوباره ثبات و عمیق روانی اتصال به گذشته ما — که در لیگ های بزرگ بازی در سمت راست از طریق جنگ های جهانی اول و دوم. نه به بازی می شده اند بیشتر دچار روان زخم کردن روح از مردان و زنان مبارز خارج از کشور.

در واقع در Jan. 15, 1942, پنج هفته پس از ژاپن پرل هاربر را بمباران رئیس جمهور فرانکلین دی روزولت نوشت: به کمیسر Kenesaw کوه Landis در مورد چیزی که دقیق.

“من صادقانه احساس می کنید که این امر می تواند بهترین برای کشور به نگه داشتن بیس بال رفتن” روزولت نوشت.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وزن در نرم افزار, ورزش بیش از حد مثلا میگفتند که او به طور کامل انتظار فصل NFL برای شروع در ماه سپتامبر. اما انتظارات نیست حقایق است. و تهمت قبلا گفته او پیش بینی همه ما بودن ماجرا joyously به کلیساها در عید پاک, چهار روز از در حال حاضر. به عنوان اگر.

این ممکن است ممکن است راه بیش از حد به زودی به مردم را هم در اعداد به اندازه کافی بزرگ و به اندازه کافی نزدیک به یکدیگر به بازی بیس بال. این ویروس هنوز هم به خشم آمده است در ماه آوریل به یاد داشته باشید. همانطور که من نوشتن این, ایلینوی به تازگی ثبت شده و بزرگترین آن یک روز تلفات — 73 — از آنجا که ویروس رخ داد.

خواهد این بازیکن ایمنی بدن در یک ماه یا بیشتر? آنها خواهد شد تا از نزدیک نگهبانی که هیچ کس در کل آریزونا بیس بال خانواده به ارمغان خواهد آورد این ویروس به ballpark?

پس از همه, هیچ راهی وجود دارد برخی از دو نمایشنامه نمی توانید یک بازیکن نزدیک به وسط infielder از امن اجتماعی فاصله. چگونه در مورد کوزه را ، همه که تف, کشویی, عرق کردن است ؟

و به بازی در ژوئن ؟ و سپس در آگوست و سپتامبر در صحرا ؟ عزیزم. تا به حال شده است به ققنوس در تابستان ؟ من. من به یاد داشته باشید من کفش چسبیده به ذوب آسفالت در یک پارکینگ به عنوان اینکه چسب وجود دارد.

بنابراین بعد بازی هستند و شما می خواهم که به خودرا برای امتحان اماده برنامه برای 30 تیم به بازی شب در 10 تمرین استادیوم و تعقیب زمینه است.

MLB و اتحادیه بازیکنان در حال حاضر می گویند آنها می تواند بازی و هفت زمین باز یافته doubleheaders در شب. فوق العاده نوبت? تماس با آن کراوات و حرکت می کند.

شما ببینید جواب برای هر مشکل اگر هر دو طرف سازگار است.

همه منزوی مانند راهبان در خارج از محدوده هتل های پراکنده در اطراف دره ؟ اطمینان حاصل کنید. چرا که نه ؟

آن را می تواند انجام شود. پخش برنامه های تلویزیون. بازیکنان miked برای طرفداران لذت بردن. صدای جمعیت در لوله کشی. خارش و آدامس جویدن هنوز هم مجاز است.

دعوا ؟ شاید شما می خواهم که به همین دستکش و ماسک های جراحی قبل از پرتاب کردن.

اما فراموش نکنید که MLB است 10 میلیارد دلار سرمایه گذاری است. شما آیا جم در پلاگین بر روی این نوع از spigot مگر اینکه کاملا به.

شاید هیچ کدام از این اتفاق خواهد افتاد. فوری coronavirus آزمون در دسترس همه می تواند بسیار تغییر دهید. یک COVID-19 واکسن را حل و تمام.

اما آن را به من می گویند.

نیست رو چه بازیکنان بیس بال زنده انجام دهید ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im