نامه به Vancouver Sun Feb. 11, 2020: حزب لیبرال ندارد اخلاقی در ICBC

Category: ونکورسان Comments: No comments

حزب لیبرال ندارد اخلاقی در ICBC می نویسد دن پیبلس.

من می توانم درک چرا شخصی آسیب وکلا ناراضی هستند و در فکر هیچ تقصیر بیمه اتومبیل آن را به عنوان علت آنها را به به کاهش در آگهی های تلویزیونی و به احتمال زیاد بیشتر به فکر خود و هزینه های شخصی به عنوان دادخواهی گاو پول نقد می شود را به چراگاه به آن تعلق دارد. این وکلا هستند و بخشی از ICBC مشکل مالی و از آن زمان این موضوع رو اصلاح شود.

اندرو Wilkinson تماس برای دولت ” … برای باز کردن خودکار-بیمه بخش خصوصی رقابت …” نمایشی از کمی فکر می کند او از رای دهندگان. برای شانزده سال خود حزب لیبرال در دولت آنها ساخته شده و هیچ حرکت به سمت بیمه های خصوصی به جای آنها دوشیده ICBC در هر فرصتی بدون هیچ گونه نگرانی در مورد تاثیر این امر بر سلامت اقتصادی شرکت و یا آنچه این عمل را انجام دهد به نرخ عمومی را مجبور به پرداخت به عنوان یک نتیجه.

نه او و نه اعضای حزب خود را به هر گونه زمین اخلاقی که بر اساس آن برای ایستادن در موضوع ICBC اما آنها فکر نمی کنم رای دهندگان را به یاد داشته باشید. این رای دهندگان خواهد شد و من امیدوارم که بسیاری از دیگران نیز خواهد شد.

دن Peebles لنگلی

انتقاد از سالمندان, مدافع, گزارش

Re:B. C. گزارش انتقاد برای مشاوره صنعت گروه

اصلی انتقاد از گزارش اخیر از سالمندان حمایت توسط Daniel Fontaine از B. C. ارائه دهندگان مراقبت های انجمن به نظر می رسد که ارتباط خود را ندارد مشورت. اما جزئیات این گزارش نشان می دهد که این مدافع شد و با بررسی اسناد و مدارک و گزارش های مالی که در رکورد های عمومی بسیاری از آنها عرضه شده توسط اعضای انجمن.

گزارش سریع به اشاره است که وجود دارد تناقضات و کاستی در گزارش مورد نیاز بین های مختلف مقامات بهداشتی. این به این معنی عمومی نمی توانید یک دید واضح و روشنی از چگونگی $1.4 میلیارد دلار از پول مالیات دهندگان را صرف هر سال است. من فکر می کنم دولت استانی باید با ایجاد provincewide سازگار با استانداردهای گزارش دهی. این مقاله می گوید: “این گزارش گفت: مراقبت از مشاوران در سود خانه کسب درآمد تا $16.85 یک ساعت.” در واقع این گزارش می گوید که “کمترین تایید نرخ دستمزد” (صفحه 28). آن را به طور قابل توجهی کمتر است که استاندارد ساعتی نرخ دلار 23.48 مذاکره با سلامت انجمن صنفی کارفرمایان اما Fontaine نه می توان آن را در مقایسه با نرخ $21 در هر ساعت. اما او نتواند به توضیح دهد که چرا بالاترین را تایید کرد نرخ 20 درصد کمتر است. هیچ جای تعجب وجود دارد کمبود کارکنان.

وجود دارد هیچ اشاره ای در این مقاله از چگونگی مراقبت-صفحه اصلی خواص یارانه توسط مالیات دهندگان برای ساخت و ساز, وام مسکن, تعمیرات و مانند آن به عنوان مستند در حمایت از گزارش. اگر ما در حال پرداخت پول برای املاک و مستغلات و ساختمان, نمی, آن را حس می کند که آن مقدار دریافت بازپرداخت اگر ملک است که به فروش می رسد و یا دیگر مراقبت از خانه ؟ شاید مالیات دهندگان باید اصرار دارند که ما صاحبان به میزان سرمایه گذاری ما را ؟ از سوی دیگر شاید ما باید حذف گیری سود و ارزش ملک از خدمات مراقبت به هر حال.

استوارت Alcock, ونکوور

ورزشکار زن پوشش

Re:پوشش زنان ورزش ناکافی باقی مانده است

من صمیمانه از موافقت با نامه-نویسنده Rruth نلسون از برنابی. ونکوور خورشید پوشش زنان دستاوردهای ورزشی یک شوخی است. من نمی دانم آنچه یک ورزشکار زن را به صفحه اول بخش ورزشی اگر کریستین سینکلر و بیانکا Andreescu آن را قطع نکنید.

با تشکر از شما برای امروز, صفحه اول, عکس از برنابی امیلی Bausback اما بیایید ببینید زنان های ویژه واقعی بخش ورزش نیز لطفا.

Errin موریسون پورت مودی

ورزشکاران اخبار ورزشی

من می توانم بیشتر موافق با Rruth نلسون نامه. پس از جستجوهای بی ثمر بخش ورزشی خبر زن دستاوردهای من تقریبا وسوسه به اشتراک خود را لغو.

این هیچ جای تعجب است که طرفدار زنان تیم هم مشکل جذب طرفداران و بودجه با چنین حداقل پوشش.

ساندرا Schemmer غرب ونکوور


نامه به سردبیر ارسال شود باید به [email protected].

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected].

ویرایش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>