آب-اسکی سنجاب تقویت مضر روایت است که حیوانات وسایل تفریحی می نویسد: Lesley فاکس.

لاغر آب-اسکی سنجاب. PNG

Re: لاغر آب-اسکی سنجاب انجام شده است به طور غیر قانونی در ونکوور

اگر ما هر گونه امید یک آینده پایدار آن خواهد شد ما نیاز به فکر می کنم متفاوت در مورد چگونه ما مشاهده و استفاده از حیوانات. در حالی که یک “water-skiing سنجاب” ممکن است به نظر می رسد بی معنی و یا حتی “زیبا” را تقویت مضر روایت است که حیوانات غرفه به صورت تفریحی و نه موجودات. ما باید تکامل است.

خز حامل می خواهم به اذعان ونکوور Coun. پیت سرخ و شهر ونکوور برای بررسی نگرانی های ما مربوط به این نمایش برای اجرای فعلی شهرستان آیین نامه که منع حیوانات عمل می کند.

Lesley فاکس, مدیر اجرایی, خز حامل, نورث ونکوور

تبعیض جنسیتی در رسانه ها یک مسئله بزرگتر

Re: تامارا Taggart انفجار ‘پسران’ club رسانه ها, صنعت, استانداردهای دوگانه در پادکست جدید

متاسفانه رسانه ها این است که غذا به مخاطبان خود است. مردانی که تماشای اخبار به طور کلی ترجیح می دهند به نگاه بهتر به دنبال زن. و از آنجا که شبکه همه چیز در مورد رتبه بندی آنها تهیه کردن که مخاطبان. من فکر نمی کنم آن را عادلانه است و من موافق با تامارا Taggart. اما واقعا کمی برای انجام با مردان مشغول به کار در ونکوور ایستگاه به دلیل آن است که بسیار مشکل بزرگتر از آن است. نگاه همه بزرگ آمریکا ایستگاه در اخبار صبح اسلات زمان — سی ان ان فاکس. آن است که همه همان.

برایان شیرین ونکوور

ICBC no-fault بیمه

من با علاقه زیادی خوانده ایان Mulgrew ستون در ونکوور خورشید جان کلام اصلی که از آن به عنوان نشان داده شده با آنلاین عنوان برای مقاله این بود: “ICBC تغییرات قرار دادن حقوق جانبازان در قبر خطرات وکلا هشدار می دهند.”

خوب شخصی آسیب وکلا می گویند که نه ؟ من شک نیست که آنها در حال صمیمانه از این نظر که این حرکت از جزئی به هیچ تقصیر بیمه غلط است چرا که احزاب مجروح محروم خواهد شد روز خود را در دادگاه اما من تعجب می کنم اگر آنها از دست رفته تصویر کامل. اغلب تفاوت بین بودن مسئول حادثه و نه مسئول است و یک ماده از تقسیم دوم خطا در واکنش قضاوت و یا غلظت. تقریبا همه رانندگان کسانی که اشتباهات از زمان به زمان و در اکثر موارد آنها نیست در نتیجه یک حادثه اما آنچه که اغلب نتایج دادخواهی به چه کسی مقصر بود. قضات و داوران مبارزه با این موضوع اما می توان آن را یک تماس بسیار نزدیک یک راه یا دیگری.

علاوه بر این که مسئولیت کرد و آن را به عنوان اغلب این آبشار از رقابت کارشناسان پزشکی و رقابت actuaries اجرا می شود تا هزینه های برای هر دو طرف. هزینه litigating ادعا می کند اجرا می شود تا هزینه های برای هر دو شاکیان و ICBC ترک حتی موفق شاکیان با تنها جزئی جبران خسارت با توجه به اختلاف بین اهدا هزینه های دادگاه و وکیل غرامت.

خالص no-fault system محاکمه و تست شده در ساسکاچوان و مانیتوبا و وجود دارد به نظر نمی رسد به هر گونه تمایل زیادی به رفتن به عقب وجود دارد به گسل مبتنی بر دادخواهی سیستم. ممکن است که خالص (با چند استثنا) no-fault سیستم است که در مدت کوتاهی در معرفی B. C. نمی خواهد کاهش نرخ بیمه بیش از دراز مدت است که باقی مانده است دیده می شود. وجود دارد خواهد بود ناراضی کمپ تحت هیچ تقصیر سیستم ؟ تعداد دفعات مشاهده شده بر روی آن. اما وجود دارد ناراضی کمپ تحت شبه جرم مبتنی بر دادخواهی سیستم به دلیل که در آن مسئولیت است اعتراض یکی از نیمی از طرفین دعوا به دور نا امید کرد. علاوه بر این که در آن کوانتومی از خسارت است که رقابت به عنوان آن را تقریبا در همه موارد بسیاری از مدعیان ناامید هستند با وجود داشتن تا به حال روز خود را در دادگاه. آنها در نهایت به عنوان unhappy campers. نظر من: اگر شبه جرم مبتنی بر دادخواهی سیستم تحویل کمال می توان آن را سخت به استدلال می کنند به نفع اداری no-fault سیستم. اما آن را ندارد و آن را نمی کند و هرگز از آن خواهد شد.

فردریک Irvine, ونکوور

بیماران مبتلا به سرطان تحت تاثیر اعتراض

من یک داوطلب راننده با فراماسون ها سرطان برنامه ماشین. به عنوان یک نتیجه از امروز محاصره در برادوی و Cambie بسیاری از بیماران مبتلا به سرطان قادر به استفاده از برنامه های ما برای دریافت رایگان به و از سرطان درمانگاه در VGH یا بسیار دیر به قرار ملاقات خود را و یا تا به حال بیش از حد زمان انتظار برای سوار شدن به خانه است.

خواهد معترضان لطفا توضیح دهید که چگونه این جمع خود را باعث می شود ؟

برایان دیوار ونکوور


نامه به سردبیر ارسال شود باید به sunletters@vancouversun.com.

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im