کریستی Blatchford درخشان بود شجاع و مهربان و بی امان در تعقیب عدالت می نویسد لری آرچیبالد.

روزنامه نگار کریستی Blatchford درگذشت, هفته گذشته در سن 68. jpg

متاسفانه من هرگز ملاقات کریستی Blatchford اما من به عنوان خوانده شده به اندازه کافی از او تیز و پرشور در گزارش به ریختن اشک چند پس از یادگیری از او گذشت. همه حساب او درخشان و شجاع و مهربان و بی امان در تعقیب عدالت است. او برگزار شد و بسیاری از یک سیاستمدار را به آتش و شایسته. بارها او را به یک صدای به کسانی که رنج می برد و در مورد آن نوشت با فصاحت و با این اعتقاد که ما تا به حال هیچ چاره ای اما برای مراقبت درست در کنار او. آن را بسیار آسان تر برای او را به نگاه دور, اما او نبود.

در حال حاضر بیشتر از همیشه ما باید همه با دقت گوش دادن برای حقیقت, اما, دردناک یا ناخوشایند است. و در حال حاضر حقیقت این است که این استثنایی که برای سال های بسیاری درخشید نور و اشاره کرد ما در مسیر درست رفته است. خداحافظ کریستی, من امیدوارم که شما می دانستم که آنچه که شما به معنای به ما و با تشکر از شما برای مراقبت از فروشگاه.

لری آرچیبالد ونکوور

هزینه بستن راه آهن

من خیلی نگران این خط لوله معترضان خاموش کردن CN خطوط راه آهن. به عنوان یک به طور منظم سوار از سواحل غرب بیان من موافق با شهردار براد غرب پورت کوکوئیتالم که این اقدام یک حمله متوسط و طبقه کارگر. اما از همه مهمتر که واقعا با بهره گیری از بستن هر دو مسافر و حمل و نقل ریلی خدمات ؟

هر یک قطار حمل و نقل حرکت می کند ده ها اگر نه صدها بازگشایی کالا در سراسر این کشور است. به جای این قطار با کامیون ها را تا حد زیادی افزایش سوخت فسیلی استفاده کنید و ما کربن تولید گازهای گلخانه ای. به طور مشابه رفت و آمد راه آهن خدمات به هزاران نفر از اتومبیل خیابان های ما هر روز با همان کاهش انتشار کربن.

اول من تازه اجداد آمد به کانادا بیش از 350 سال پیش. ریشه های من در این کشور اجرا شود. من در مورد مراقبت از محیط زیست من. اضافه کردن کامیون ها و اتومبیل می افزاید: آلودگی به محیط زیست است. به طوری که این راه آهن shutdown استفاده کرد ؟ بزرگ شرکت های نفتی. آنها را وادار به فروش بیشتر نفت دیزل و بنزین به افرادی که مسدود شده اند را با استفاده از راه آهن است.

معترضان لطفا توقف این راه آهن محاصره به کمک ما خانه مشترک.

سوزان کندی-Eng, Maple Ridge

محلات در حال ناپدید شدن همراه با کسب و کار

من نوشتن در پاسخ به دن Fumano ستون: خالی نمای مالیات ؟ ونکوور نمایندگان کارکنان نگاه در خرده فروشی ها خالی

مهم ترین نکته این است که این محلات در حال ناپدید شدن همراه با کسب و کار است. من نقل مکان کرد به نقطه خاکستری 20 سال پیش و خوشحال بود با این منطقه است. همه چیز من نیاز بود در دست و در راه رفتن فاصله. در حال حاضر آن را عملا به یک شهر ارواح و دانبار در حال رفتن در همان جهت.

آنچه که من بیشتر از دست این فرصت را به گپ زدن با دوستان و آشنایان در خیابان و ارتباطات شخصی به صاحبان مختلف و فروشگاه کارکنان.

صاحبان کسب و کار ارتباط دیگر می توانیم به زیباسازی قطعات کوچک اطراف ما با شکوه درختان گل. وجود دارد که هوا از غم و اندوه همراه هر سه بلوک. هنوز آپارتمان ها و خانه های بسیاری هستند تعداد زیادی از اتومبیل های پارک شده در خیابان اما در جایی که این افراد خرید و معاشرت?

بدیهی است که به عنوان Fumano اشاره به آنها در حال رانندگی به Stong بازار Safeway یا فروشگاه های دیگر. آن را آسان به حمل صفحه اصلی مواد غذایی برای یک خانواده در اتوبوس, حتی اگر شما می خواهید به “سبز”.

من فکر می کنم ما کارکنان شهرستان از دست داده اند و چشم از آنچه که باید اولویت اصلی خود حفظ محلات برای افرادی که در آنها زندگی می کنند و حصول اطمینان از توسعه دهندگان در حال آگاهانه بخشی از این روند است.

مارگوت مگی ونکوور

هیچ جای خالی مالیات مورد نیاز و یا می خواستم

صرف نظر از این که صاحب املاک تجاری صاحبخانه لازم نیست جای خالی مالیات می شود انگیزه برای پر کردن عرض است. در این رابطه صاحبخانه و منافع تراز وسط قرار دارد در وعده های پر جنب و جوش جامعه پر رونق خدمت توسط فروشگاه های محلی.

پیشنهاد یک جای خالی مالیات است مانند اضافه کردن توهین به جراحت. این نمایندگان شهرستان که مطرح این موضوع نادان هستند از پویایی بازار و کاملا از تماس با واقعیت است.

دکتر فردریک Kwong ونکوور


نامه به سردبیر ارسال شود باید به sunletters@vancouversun.com.

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de