نامه به Vancouver Sun Feb. 22, 2020: که در آن است ساحلی GasLink برنامه ریزی برای ذخیره کردن خط لوله ؟

Category: ونکورسان Comments: No comments

ریک جیمز می پرسد که در آن دقیقا ساحلی GasLink برنامه ریزی برای ذخیره کردن خط لوله ؟

مردم آوریل در حمایت از مرطوب’suwet’en ارثی ستاد در مخالفت ساحلی GasLink پروژه خط لوله همراه گرندویو بزرگراه در ونکوور. Jason Payne / PNG

در مورد مرطوب’suwet’en تظاهرات وجود دارد یک زاویه به این داستان است که فقط به عنوان اخلال و هنوز به آنها رسیدگی شود یعنی جایی که دقیقا ساحلی GasLink در واقع برنامه ریزی برای ذخیره کردن این خط لوله از طریق مرطوب’suwet’en خاک ؟ خوب چک کردن ملال انگیز نقشه های ارائه شده توسط این شرکت حاضر به نظر می رسد که اعتراض اردوگاه مجموعه هستند سمت راست وجود دارد در بانک ها از Morice رودخانه. این مسیر پیشنهادی پس از آن است به احتمال زیاد به دنبال بسیار نزدیک به جایی که بخش شمالی خط دروازه بود که گذاشته شد در سال 2006.

آن را به عنوان اتفاق می افتد, من مشغول به کار بود با باستان شناسی, مشاور شرکت که در تابستان درگیر با بررسی شمالی دروازه مسیر پیشنهادی که همچنین به اجرای تمام راه را از آلبرتا از طریق مرز به Kitimat. هنگامی که ما در نهایت آن را به فقط در جنوب هوستون (جایی که ما استخدام در محلی مرطوب’suwet’en اعضای به کار و راهنمای ما) آن را نگران کننده ترین برای کشف است که این خط لوله پیشنهاد شده بود که به دنبال بانک ها از Morice رودخانه.

خوب جای تعجب نیست از خطوط لوله نفت و گاز همیشه برنامه ریزی در نظر گرفتن ساده ترین و ارزان ترین راه ممکن است که در این مثال پایین بود در دره در امتداد رودخانه. اگر وجود داشت همیشه یک فوران چاه نفت و یا نشت در خط خام گاز طبیعی خواهد بود به اجرا درآمد پایین Morice به Babine رودخانه و سپس به Skeena — رودخانه فراهم می کند که برخی از مولد ترین زمینه برای تخم ریزی ماهی قزل آلا در ساحل ما.

ریک جیمز ریستن

به عنوان یک غیر بومی فرد تماشای جریان مناقشه قضایی بین سنتی مرطوب’suwet’en زمین مدافعان و تراز وسط قرار دارد نیروهای جهانی شرکت ها و ما استانی و فدرال دولت من باید اذعان کرد که این مبارزه است. که گفت:, من انتخاب کرده طرف.

من یک نقطه نظر در مورد سلامت که ناشی از اکتشاف در سطح شخصی و به عنوان یک پزشک که کار کرده است در عمل به طور کلی و به عنوان یک پزشکی سلامت افسر در استخراج منابع تنظیمات در شمال B. C. و یوکان در طی یک عمر است.

سعی کنید برای قرار دادن آن در یک خلاصه: سلامت تولید شده است در جوامع است که پایدار است و از آن جایی که مردم در تمام سنین باید احساس تعلق و آژانس, و که در آن محیط فیزیکی توان آن را به هوا و آب و یا زمین پاک و سالم به جای آلوده است.

در قلب مرطوب’suwet’en اشغال زمین های خود را وجود دارد یک مرکز شفا که بیانگر چشم انداز سلامت اجرا می شود که شمارنده به غالب مفاهیم صنعتی مراقبت های بهداشتی موجب تخریب زمین است تبدیل به پول برای خرید “خدمات” مانند مراکز درمان اعتیاد و افسردگی بیمارستان برای بیماری های مزمن ناشی از قند و استرس و که در آن مورد درمان دارویی و نشانه سرکوب هزینه بیش از حتی تهاجمی در دستور کار شرکت می تواند امید برای تولید.

عقل در اینجا این است که زمین به خودی خود قابل درک است که ذاتا شفا; هر دو از نظر جسمی و به عنوان یک منبع از جامعه و فرهنگ است. این چیزی است که همه ما می دانیم اما در مجموع فراموش شده در کور ما پایبندی به اقتصادی دگم و نیاز به یک “اقتصاد سالم”. این که چرا ما در تعطیلات به تلاش برای التیام یک بیت در بسیاری از مکان های دست نخورده ما می توانید استطاعت.

من ایستاده با مرطوب’suwet’en از آنجا که همه شواهد و مدارک همراه با قلب من می داند که چشم انداز خود را برای شفا و سلامت بر اساس احترام و تکریم برای زمین ارائه می دهد امید برای جهان است که به شدت به آن نیاز دارد. برای دیدن مسلحانه پلیس مستقر شده اند به سرکوب و خاموش کردن دید که دلخراش است. به نظر من این نشانه ای از چگونه به طور کامل از دست داده اند چشم از انسانیت مشترک ما و خود ما را نیازی اساسی برای بهداشت و درمان به خصوص در حال حاضر که بقای ما به عنوان یک گونه است که حلق آویز در تعادل است.

دیوید Bowering, Hazelton


نامه به سردبیر ارسال شود باید به [email protected].

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>