نامه به Vancouver Sun Feb. 25, 2020: انسان هزینه حملات و lockouts

Category: ونکورسان Comments: No comments

اعتصابات و lockouts صدمه دیده بیش از حد بسیاری از غیر شرکت کننده افراد و جوامع می نویسد: Eric H. اودل.

ناتاشا و چاد وو با دختر Peyton و Brianna. چاد در اعتصاب به مدت هشت ماه. آنتونی Bucci / برای Postmedia اخبار

Re: تلخ هشت ماه اعتصاب برگ یک دنباله از زمان های سخت در شمال جزیره ونکوور

مقاله انسان و هزینه های طولانی مدت اعتصاب متحد کارگران اتحادیه در برابر غربی جنگل محصولات به موقع است. داستان از افراد برجسته چگونه ناسازگاری از یک اتحادیه و یک شرکت است که مخل نه تنها به کسانی که به طور مستقیم درگیر, اما همچنین به بسیاری از دیگران که امرار معاش تهدید شده است. اعضای اتحادیه را هرگز تا دستمزد از دست داد. این شرکت را هرگز تا درآمد از دست داد. پیمانکاران و کسب و کارهای دیگر هرگز بهبود درآمد از دست داد. چنین یک حمله یا تحریم لطمه می زند و کسانی که به طور مستقیم درگیر, اما همچنین کسب و کارهای دیگر و جوامع است.

شاید میانجیگری با محدودیت زمانی تا زمانی که به یک اجماع رسیده است باید اجباری. اعتصابات و lockouts صدمه دیده بیش از حد بسیاری از غیر شرکت کننده افراد و جوامع است.

اریک اودل سوری

جنگلداری اختلاف

با تشکر از شما برای مقاله خود را در خورشید در جنگل اختلاف است. من متاسفانه اعتراف با تمام اخبار دیگر مسلط سرفصل من نشده است پس از این فاجعه است. نوشتن شما قطاری از جوهر واقعی که در آن درد است که همیشه احساس: سخت کار خانواده است. نمک زمین.

گوردون Lageweg دلتا

تحت بودجه در واقع هزینه های B. C. اقتصاد

Re: B. C. بودجه می افتد کوتاه برای قربانیان جوانان و بی خانمان می گویند گروه

بودجه متعادل به نظر می رسد ممکن محتاطانه اما اغلب نه مطلوب. این دولتمرد و فیلسوف ادموند برک توصیه: “صرف parsimony است نه اقتصاد. هزینه و هزینه ممکن است ضروری در بخش واقعی اقتصاد است.”

با توجه به Canadian Centre for Policy Alternatives این ایستاده-پت NDP بودجه “است که بیش از حد محتاط در محاسبه اتاق در دسترس برای سرمایه گذاری و برگ پول روی میز است که باید صرف شده برای ایجاد زندگی بهتر برای مقابله با فقر و تغییرات آب و هوایی افزایش دسترسی به خدمات است که مردم نیاز (از جمله سلامت روان تر پشتیبانی می کند) و برای ساخت یک قوی تر و پایدار اقتصاد در این فرآیند است.”

تحت-بودجه بندی که تحمل نیازی فقر و بیکاری در واقع هزینه های B. C. اقتصاد میلیاردها دلار در سال است. چرا ما وزیر دارایی حل و فصل است ؟ چرا باید کنیم ؟

لری Kazdan ونکوور

نوشیدنی های شیرین را شیرین نقدی

Re: B. C. بودجه سال 2020 – نوشیدنی های شیرین به هزینه بیشتر

ابتدا آن را با الکل و سپس سیگار سپس شکر مالیاتی برای نجات ما از خودمان و امید/پیش بینی است که درک مشکل از بین خواهد رفت و یا بهتر است. آن را کار نکرده و از آن خواهد شد هیچ تفاوتی با شکر مالیاتی. این گرافیک مهاجم ابتکار عمل آموزش و پرورش در اوایل 1980s که سوار این پیام را به افراد جوان و دیگران برای ترک سیگار

موریس Aarbo Coquitlam

جای خالی مالیات می خواست نمی شود و یا نیاز به پر کردن خالی نمایشگاه

می تواند به من با احترام حاکی از آن است که دکتر فردریک Kwong و نه نمایندگان شهرستان که از تماس با واقعیت است.

تنها هدف از کسی که در کسب و کار مانند یک مالک است که به نوبه خود سود. چرا که هر کسی در کسب و کار بود راضی به پرداخت مالیات اموال هر ماه در نمای خالی و از دست دادن ؟ انتظار می رود که یک کسب و کار در این وضعیت خواهد خود را پایین تر نرخ اجاره به مستاجر حداقل برای کاهش از دست دادن.

اگر این مورد است, آن را نشان می دهد که کسب و کار فقط انباشت زمین برای فروش بعد به سود حاصل از خوبی توسعه. آخرین چیزی که در فهرست اولویت خود را پر جنب و جوش جامعه پر رونق.

در این مورد به نظر می رسد آنها نیاز به خالی نمای مالیاتی برای ایجاد انگیزه در آنها برای کمک به پر جنب و جوش و خیابان.

مورین Charron ونکوور

Re: از کجا ساحلی GasLink برنامه ریزی برای ذخیره کردن خط لوله ؟

Rick James باید برخی از حقایق اساسی در مورد حق ساحلی GasLink پروژه خط لوله. او می گوید که اگر وجود داشت همیشه یک نشت در خط لوله خام و گاز طبیعی خواهد بود به اجرا درآمد پایین در مجاورت رودخانه. در واقع گاز است که از طریق این خط لوله است خالص, خشک, گاز شبیه به گاز است که تحویل داده شده است به حرارت people1s خانه اما بدون odourants. آن را به یک جاذبه خاص در حدود 0.6 که بدان معنی است که آن را بطور قابل توجهی سبک تر از هوا است.

در صورت بعید است از یک خط لوله نشت گاز خواهد به سادگی رانش به سمت بالا و پراکنده در جو است. آن را قطعا نمی رانش پایین رودخانه های محلی مانند حباب از نهنگ چاق شدن. من یک بازنشسته مهندس حرفه ای با بیش از سی و پنج سال تجربه کار در B. C. صنعت گاز طبیعی.

برند شالکه, وست ونکوور


نامه به سردبیر ارسال شود باید به [email protected].

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vant[email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>