نامه به ونکوور یکشنبه, مارس 10 سال 2020: پنجره اتاق خواب — غم قدم به عقب در سرزندگی

“این بسیار غم انگیز است قدم به عقب بر سرزندگی ونکوور مسکن و سلامت روانی جوانان ما” می نویسد: علامت Stoakes ونکوور

الیور کلاهبردار, 13 در ریز 32 فوت مربع اتاق خواب دختر Yaletown, محل سکونت. فرانسیس گرجستان / PNG

Re: بحث بیش از سرزندگی’ از کوچک پنجره اتاق خواب

من می خواهم به چالش کشیدن هر یک از نمایندگان شهرستان که در حمایت از این حرکت و یا معماران طراحی شده است که آنها به رختخواب در یکی از این “dens” برای 12 ماه و ببینید که چگونه آنها احساس می کنید در پایان آن. به یاد داشته باشید, آن می تواند یکی از فرزندان خود را که صرف 10-12 سال یا بیشتر در یکی از این “داخل اتاق خواب”. محل کار مطالعات نشان می دهد که نور طبیعی و هوای تازه در حال شماره یک میل برای محیط کار. نمی توان آن را هر گونه متفاوت برای کودکان در اتاق خواب خود را و اجازه دهید روشن شود, آن را نمی خواهید به پدر و مادر است که سفری را در “دن”.

این بسیار غم انگیز است قدم به عقب بر سرزندگی ونکوور مسکن و بهداشت روانی جوانان ما.

علامت Stoakes ونکوور

تبدیل شدن به یک ” آبی جامعه مهم است برای ونکوور

در مارس 10, ونکوور, شورای شهرستان خواهد شد در نظر گرفتن یک حرکت رو به جلو آورده توسط مشاوران بیل و Wiebe به ونکوور کانادا یک آبی “جامعه”. آبی جوامع ابتکار راه اندازی شد توسط شورای کانادایی کانادا و اتحادیه عمومی کارکنان و پشتیبانی شده توسط یک آرایه وسیعی از سازمان ها از جمله ونکوور و منطقه شورای کارگری.

در شهرستانها عمده در سراسر جهان تبدیل شده اند آبی جوامع ارتکاب به رسمیت شناختن آب و فاضلاب به عنوان حقوق بشر به بان کی مون یا فاز فروش بطری آب در امکانات شهری و شهرداری ها, حوادث و ترویج عمومی تأمین و متعلق به اداره آب و فاضلاب خدمات.

این معنی را نسبت به حفاظت از منابع آب برای نیازهای عمومی است. در مواجهه با افزایش شدید آب و هوا در آورده با تغییر آب و هوا برای سود تهاجم ما در منابع آب ما نیاز به یک برنامه به اطمینان حاصل شود که دسترسی به آب تمیز حق است و یک واقعیت برای همه, امروز و برای نسل های آینده.

نتایج حاصل از شرکت ها برای سود منافع درگیر شدن در آب, منابع برای تاریخ بوده و آسیب رساندن به هر دو دسترسی به آب آشامیدنی و همچنین به آب و هوا. برای سود شرکت های برداشت ما از منابع آب در یک هزینه ناچیز تنها به جای آن در محیط زیست صدمه زدن به بطری و فروش مجدد آن را به ما در نشانه گذاری شده است.

نتیجه طولانی مدت از گسترش بطری آب شده و از بین بردن بسیاری از قبلا رایگان موجود در آب آشامیدنی دسترسی عمومی مانند چشمه. سوئیچ از چشمه به بطری بدان معنی است که در بسیاری از نقاط دسترسی به آب آشامیدنی در حال حاضر می آید در هزینه و در دسترس است تنها به کسانی که با معنی. حرکت بازگشت به چشمه و پر کردن ایستگاه های بهبود دسترسی برای همه, در حالی که حمایت خوب کار و شغل.

با روز جهانی آب نزدیک در مارس 22, چه زمانی بهتر از اکنون برای برداشتن این گام مهم است.

استفان فون Sychowski رئیس ونکوور و منطقه شورای کارگری

Re: کمک های پزشکی در حال مرگ: هنوز راه طولانی برای رفتن

در نامه خود ایان Bushfield از B. C. انجمن اومانیست نشان می دهد بودجه دولت مذهبی و سلامت-مراقبت از امکانات آشتی ناپذیر با “وظیفه دینی بی طرفی” تعیین شده توسط دادگاه عالی کانادا است.

که عبارت از تصمیم دادگاه است که یک شورای شهرداری در کبک نمی تواند خود را شروع جلسات رسمی با نماز. آن را مربوط به بودجه عمومی از نهادهای مذهبی.

کانادا سنت هرگز یکی از جدا کردن دولت و دین بلکه از انطباق تفاوت متعادل منشور حقوق. که تاریخ به کمک به شکل دادن به مفهوم برابری ساخته شده است که کانادا مدرن و جامعه کثرت گرا است.

پل Schratz, Abbotsford

انتظار نداریم که پس انداز از ICBC تعمیرات اساسی

بخشی از دولت فروش زمین برای جدید ICBC طرح این ادعا که رانندگان در حال رفتن به صرفه جویی 20 درصد به طور متوسط. چند مطالعات علمی نشان داده اند که هیچ تقصیر طرح هزینه رانندگان بیشتر حق بیمه از طرح های شبه مانند ما در حال حاضر در B. C. علاوه بر این, اداره بیمه کانادا نیز شک و تردید در مورد زنده ماندن طولانی مدت از صرفه جویی در هزینه نشان می دهد که با توجه به ICBC خود طرح خدمات خود هزینه عملیاتی نسبت به پیش بینی افزایش تحت طرح جدید.

ادعا می کنند که این طرح جدید صرفه جویی خواهد شد رانندگان پول فقط یک وعده است که این دولت و ICBC را خواهد شکست.

نیک کلمن, کشف, اقتصادی, مشاوره, ویکتوریا


نامه به سردبیر ارسال شود باید به [email protected].

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im