علاوه بر ایالات متحده در پاسخ به COVID-19 ناهماهنگ است متفاوت است تا حد زیادی از دولت به, دولت, و دچار کمبود قابل مشاهده و معتبر رهبری است.

مایک Priaro کلگری

RE: ناهار خوردن به ارتباط با کودکان و نوجوانان

با توجه به در حال حاضر COVID-19 وضعیت بهتر مفهوم می شده اند “در خانه بمانند و از آن لذت ببرید با کودکان و نوجوانان” و شامل برخی از محاکمه و درست ایده های چنین به عنوان انجام پازل های خواندن و فعالیت در فضای باز با خانواده به عنوان مخالف به ارائه یک “بیرون رفتن” لیست خانواده دوستانه رستوران.

جنیفر Gorham, ونکوور

ویروس, پیشگیری از سبک جزیره

یکی از مزایای مورد زندگی در جزیره ونکوور است, درست است که زندگی در یک جزیره است. در صورت قریب الوقوع گیر ما بزرگترین حفاظت خواهد بود لغو کشتی و بستن فرودگاه ها به مدت دو هفته. برخی از ما که نمی وحشت ممکن است به قرض گرفتن چند رول کاغذ توالت از یک همسایه که, اما من فکر می کنم ما باید آرنج دست انداز و موافقت به استفاده از منحصر به فرد ما موقعیت جغرافیایی.

مردم در سراسر جهان در مورد رویای تعطیلات ما جزیره زیبا. من در مورد شما نمی دانم, اما من می تواند با استفاده از یک “staycay” در خانه.

رابرت نش نانایمو


نامه به سردبیر ارسال شود باید به sunletters@vancouversun.com.

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im