نامه به ونکوور یکشنبه, مارس 31 2020: ما باید برای پایان دادن به نکته فرهنگ و کارکنان پرداخت به درستی

محتوای مقاله

با اعلام این خبر توسط دولت فدرال است که وجود خواهد داشت یک 75 درصد یارانه دستمزد برای کسب و کارهای مقدماتی آن آشکار می شود که وجود یک سوراخ خمیازه در چگونه ما پرداخت کارکنان رستوران و کارگران در بسیاری دیگر از خدمات و کسب و کار.

این خواهد بود که یک “دستمزد” یارانه نه یک “نکته” یارانه.

سرور خواهد بود چرا که آنها پرداخت می شود به طور کامل و منصفانه توسط کارفرمایان خود را و نمی خواهد یارانه را بر اکثریت(?) از معمولی خود را پرداخت.

از آن زمان به پایان اوج فرهنگ در سراسر هیئت مدیره. خدمات کسب و کار باید پرداخت کارکنان خود را به درستی. قیمت را برای خدمات از جمله دستمزد بالاتر باید منعکس شود و در قیمت گنجانده شده مشتری می پردازد به طور مستقیم.

هیچ نکته مورد نیاز همه برنده.

شاون Petriw, Nanaimo

آزادی های مدنی انجمن نیاز به تجدید نظر موقعیت

Re: جداسازی دستگیری مجموعه اخلاق نگرانی

در مورد مایکل مک دونالد مقاله در حالی که من بصورتی پایدار و محکم بر این باورند در کانادا, حقوق مدنی, در این زمان های بین المللی و همه گیر ما آزادی تحرک باید محدود. نه محدود کردن تحرک و احساس رایگان به گسترش این ویروس است که کاملا به سادگی غیر مسئولانه است. من التماس کانادا و آزادی های مدنی در ارتباط به تجدید نظر در موضع خود در این زمان — این باید یک تجربه یادگیری است که وجود دارد زمانی که منافع کل جامعه بیشتر از حقوق فردی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im