نامه به Vancouver Sun, 7 مارس سال 2020: بودجه استانی نتواند برای پاسخ به بحران نیروی انسانی در شمال جوامع روستایی

Category: ونکورسان Comments: No comments

نظر: اگر آدریان دیکس است که واقعا متعهد به B. C. s جوامع روستایی و سپس دولت کار خواهد کرد برای هدایت منابع به سمت آموزش و حمایت از روستایی ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می نویسد: لورا Finkler-Kemeny.

وزیر بهداشت آدریان دیکس اعلام کرد که استان را به صندوق های اضافی 611 آموزش کرسی در BCIT برای 2020-21 در هزینه $7.9 میلیون نفر است. داریل DYCK / کانادا مطبوعات

وزیر بهداشت آدریان دیکس اعلام $7.9 میلیون دلار بودجه برای باز 611 صندلی اضافی برای تخصص-پرستاری آموزش در B. C. موسسه فن آوری است. دیکس اعلام خواهد شد و آدرس یک کمبود در متمرکز امکانات مراقبت در B. C.

اما بودجه نتواند به پاسخ به زمان بحران نیروی انسانی در B. C. شمال جوامع روستایی. نیروی انسانی بحران در شمال منجر به بسته شدن انواع خدمات مراقبت های بهداشتی به طور خاص در زنان و زایمان مراقبت. اخیر بسته شدن خدمات زایمان در Williams Lake یک مثال از کمبود بودجه برای آموزش و پرورش در مناطق روستایی تنظیمات.

دیکس بودجه تعهد نشان دهنده سلامت فعلی سیاست های متمرکز بر تمرکز خدمات مراقبت های بهداشتی. این رویکرد استمرار سلامت نابرابری بین B. C. شهری و روستایی مناطق.

اگر دیکس است که واقعا متعهد به B. C. شمالی و جوامع روستایی و سپس استانی دولت کار خواهد کرد برای هدایت منابع به سمت آموزش و حمایت از روستایی ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

لورا Finkler-Kemeny, RN, MSN (نامزد) UBC

نفاق در مخالفت با

پس از خواندن راب شاو ستون استانی دولت یونان به منظور دستیابی به یک حاشیه مازاد بودجه این به نظر نمی رسد درخواست خود را به آگهی خود بودجه است. من متوجه بسیاری تلویزیونی B. C. تبلیغات دولت در هزینه زمان نخست شعار های اخیر خود تغییرات برنامه. من به یاد جان هرگن lambasting دولت لیبرال قبلی آگهی خود را صرف.

زمانی که در مخالفت با نفاق قوانین به جای صداقت و صداقت.

دیوید Hoffard New Westminster

ارزش والدین

من حمایت Suzana Kovacic در نامه مادری است با ارزش و کم ارزش حرفه. این بود تفسیر او در داگ تاد ستون پازل از بالا پایان دستمزد شکاف” که قطعا باید تولید برخی از بحث در خانواده است.

او موضع است که بسیاری از زنان آزادانه را انتخاب کنید و اولویت بندی کنید زیرا آنها ارزش مادری و ذاتی آن شادی قربانی واقعا نجیب.

به عنوان یک مرد که همچنین ارزش خود را همسر ورودی به خانواده اش چه می دانم این است که این مقدار بسیار ضعیف منعکس شده در این راه دولت پیشنهاد آن ساختار مالیاتی برای آنچه که در حال حاضر بهتر بیان “برای والدین.”

منظورم این است که مادری تنها اسمی وضعیت در ساختار مالیاتی با وجود وعده های دولت ادامه دهند. در حال حاضر مالیات های مختلف برنامه ها نمی آیند نزدیک به آنچه که باید باشد وجود دارد از جمله مراقبت از فضاهای آموزشی و ورزشی و برنامه نویسی و غیره.

بسیار سهم قابل توجهی از همسران مرد باشند یا زن و در بالا بردن یک خانواده نیست اذعان کرد حتی اگر ما می دانیم به عنوان شواهد در همه جا نشان می دهد که ثبات تغذیه و مکمل خانواده پویا در نتیجه سالم, کودکان, که, پس از آن کمک به جامعه در راه است که بیشتر از کسر مالیات است.

جان ده Couto Burnaby

این والدین نه فقط مادری

فقط توجه داشته باشید در مورد این نامه در مورد مادری به عنوان یک حرفه با Suzana Kovacic. چگونه تبعیض آمیز. زنان ممکن است به هنگام تولد به فرزند, اما وجود دارد شده اند و بسیاری stay-در-خانه-پدران (مثل خودم برای 30 سال گذشته).

بله این یک کار بیهوده و بی پول کار … اما آن را به نام پدر و مادر در حال حاضر … نه مادری.

و بله, من طبخ غذا و ظروف.

گرد Maxwell, Port Coquitlam

خود را در سطل زباله نباید مشکل من

این دریافت خود را? شما خرید “همه چیز سوسیس و تخم مرغ, نان شیرینی حلقوی, قهوه (دو-دو) و براونز هش در 6:29 p. m. روز شنبه, فوریه. 29 از گرندویو بزرگراه مک دونالد.” در صبح روز یکشنبه من در بر داشت خود را دریافت و در Binning جاده در نزدیکی دانشگاه از میلاد در لبه اقیانوس آرام روح پارک.

من 75 ساله مادر بزرگ که قدردانی از زیبایی های طبیعی را نه تنها در “من” پارک بلکه هر پارک یا شهر پیاده رو. من نباید مجبور به انتخاب کنید تا پس از شما یا صاحبان سگ است که ترک شسته و رفته کیسه های پلاستیکی از مدفوع (دو امروز) و یا سیگاری که ترک ته (من داد تا پس از حدود یک دوجین نزدیکی زباله می تواند در Binning) و یا عمومی که بازی شیر یا خط فویل بسته بندی آدامس و انتظار می رود آنها را به تجزیه.

تجلیل به بسیاری دیگر از صاحبان سگ — نبود یک حذف چپ بر روی مسیرهای پیاده روی در طول یک ساعت پیاده روی فقط دو سیاه-صعود آنهایی که در عرض 10 متر از زباله ها می تواند در Binning.

لورنا بلیک ونکوور


نامه به سردبیر ارسال شود باید به [email protected].

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>