تسطیح زمین بازی: چگونه نمایندگی زنان شکل بازی ما با نام تجاری

Category: فری پرس ژورنال Comments: No comments

چند سال گذشته شده اند یک دوره انتقالی برای جهان از بازی های ویدئویی است. افزایش محتوای خالق سقوط بیایید بازی بخش و رشد esports را متزلزل زیادی از نظر نحوه بازی صنعت خود را ارائه شده است. با وجود همه آن تغییرات آن قابل بحث است که هیچ چیز تحت تاثیر بازی های ویدئویی بیش از از دست دادن ‘پرنیان دختر’ و در حال حاضر unignorable حضور از حضور زنان در بازی.

بر خلاف باور بسیاری از, ‘دختر Gamer’ نشان دهنده منفی کلیشه: این ایده که یک زن تصویری بازی بازیکن تعریف شده است که و است که به تنهایی و یا ایده به سختی لباس زنده-streamer با محدود حرفه ای بازی مهارت. در چند سال گذشته دیده می شود کلیشه ‘پرنیان دختر’ در نهایت شروع به متلاشی ترک اتاق را برای زنانی که لذت بردن از بازی به گام به جلو با بیشتر از یک هویت تر از همیشه قبل از. از خالق محتوا طرف از همه چیز در تاریکی مانند Alanah پیرس و YOGSCAST هانا در حال حاضر بزرگ اثرگذارندهها هر دو در جهان آنلاین و در بازی های ویدئویی میباشد. در سمت تلنگر, توسعه دهندگان بازی مانند Amy Hennig and Rebecca فورد منجر به ادامه این راه برای normalisation از زنان در بازی های محل کار.

زیر را در صدای پای الهام بخش این رکن از صنعت بازی های ویدئویی می آید GameByte و FragHero بخشی از اجتماعی های زنجیره ای است که با افتخار ساخت امواج وقتی که می آید به جنسيت نمایندگی در محل کار. این GameByte و FragHero شبکه دارای اعداد بزرگ اجتماعی و به طور کامل و بدون قصد و یا نمایندگی سهمیه برای دیدار با, ما باید خودمان را با یک نیروی کار متشکل از نزدیک به دو برابر تعداد زنان به مردان است. این یک طراوت موقعیت به در, به ویژه هنگامی که به دنبال در نرمال مردسالار فضاهای در جهان از بازی.

من پیوست GameByte تیم را در سال 2018 وارد نزاع فقط یک هفته بعد از ما تصویری, ویرایشگر ویکی, استخدام شد. استخدام ویکی و خودم متنوع آن تماما نر تیم راه شکل گیری این برند مشغول به کار بهتر است. پس از 2018 ما تکامل یافته به GameByte و FragHero شبکه استخدام بیشتر افراد – اعم از مرد و زن -و پس از رسیدن به جایی که ما امروز با دو سوم از تیم های زن بودن (من در حال BME پرنیان نیز کمک به تنوع این تیم هر چند که البته یک موضوع خاص خود را دارد). متاسفانه تیم ما در اقلیت است.

تبعیض جنسی و تبعیض جنسیتی در محل کار ممکن است شروع به ناپدید می شوند اما در دنیای بازی های ویدئویی شما می تواند سخت و فشرده برای پیدا کردن نشریات با زنان بیشتر از مردان بود که نویسندگان بازی, توسعه دهندگان ناشران و یا حتی روزنامه نگاران و ویراستاران فیلم. ما موقعیت منحصر به فرد در بازار اجازه می دهد تا ما را به دنبال طیف متنوعی از مطالب بدون ترس و من گرفته اند بسیار زیاد پراید در هنگام نوشتن در مورد موضوعاتی مانند تبعیض جنسیتی جنسیتی پرداخت و تکامل زنان در بازی.

صحبت از غرور به عنوان متنوع بازی تیم در بسیاری از راه های ما کاملا در ابتدا به بحث در مورد چنین موضوعات در مصاحبه با توسعه دهندگان و سازندگان و بازی بازیگران با علاقه واقعی در این موضوع و بی همتا درک مسائل. به نظر من بحث در مورد تنوع با یک تیم که در واقع می تواند نشان دهد که آنها از ورزش چه آنها موعظه می رود راه طولانی.

در یک ورید مشابه خودم و دیگر زنان در شبکه ما باید همه با آن مواجه مشکلات سمیت در بازی. مانند ما مجهز به رسیدگی و حد هر منفی ما ممکن است متصل به مطالب ما ایجاد کرده اید. اخیرا در جامعه ما manager برای FragHero, Liv رفت و به یک تفنگ تیراندازی رویداد. زمانی که فیلم تبلیغاتی او ایجاد شده دریافت نظرات منفی نشان می دهد او یک بازیگر است که می خواهم به استخدام در برخواهد داشت با تفنگ او بسیار سریع به کف زدن پشت ترک منفی نظر خود را به خوردن کلمات. این یک مشترک ورزش که خودم و تمام زنان در این تیم پیدا کردن خود را انجام می دهند – خم این واقعیت است که ما زنان برای کمک به سرپیچی از کلیشه و توانمند خودمان و دیگران است.

تصحیح کلیشه

یک مثال از این می آید در Facebook فیلم های زنده. وقتی کسی تعارف گیم پلی فرض بازیکن مرد و ما سریع به تصحیح آنها هر انجام بخشی از ما را برای حل این کلیشه های منفی از زنان در بازی. شاید بیشتر قابل توجه است این واقعیت است که آن را فقط به زنان در این تیم که این کار را انجام, اما مردان بیش از حد. هنگامی که در مواجهه با سختی از کلیشه های جنسیتی هجوم آنها قدم اول در از بین بردن آنها چیزی است که هر دو بازی ما برندها به شدت به آن معتقدم. آن را نه تنها به محدوده وسیع تری از مشکل تبعیض جنسیتی در بازی که ما مارک های مقابله با – ما البته باید یک پلت فرم که در آن با ارائه مطالب خوب کلیدی است.

پس از گسترش تیم تحریریه ما در حال حاضر در چهار برابر متوسط تعداد صفحه: نمایش ها از ما زمانی که تیم تمام شد و مرد. یا نه این است که به گسترش تیم و یا اگر این است که به تنوع نیروی کار و محتوا را نمی توان ثابت کرد. اما قادر به پوشش طیف گسترده ای از محتوا با هدف در یک محدوده وسیع تری از مردم غیر قابل انکار است عظیم به نفع اجتماعی-صفحه اول. آینده GameByte و FragHero شبکه است که به دنبال روشن تر از همیشه, به خصوص وقتی که می آید به زنان در بازی.

با عمیق و شخصی اشتیاق به اهمیت حضور زنان در صنعت GameByte و FragHero شبکه به تازگی با همکاری بلند مدت با مشتری, Logitech G, برای ایجاد محتوا است که به بررسی منفی مواجه شده توسط پارسه. مشارکت را به ما مراجعه کنید آدرس این مسائل سر در زیر موجی از سوء استفاده از دیدگاه یک زن streamer دریافت در یک Logitech G آگهی در پایان سال گذشته است. ما با استفاده از این به عنوان یک سکوی پرشی برای شروع دیالوگ با زنان در صنعت بازی و فراتر از آن با تمرکز بر کسانی که غلبه بر سختی و منفی به رشد در این زمینه آنها را دوست دارم. این فقط آغاز برنامه های ما به سطح جنسیتی زمین بازی.

وقتی که می آید به مصرف پوشش مطالب یک موضوع متمرکز به بازی آن را باید مهم که نوشته است این قطعه: آنچه که باید مهم این است که فرد تجربه به عنوان یک بازی. اگر شما هم با هم مخلوط تیم ما بیشترین بازیهای انجام شده در چند سال اخیر آنچه که شما می بینید Borderlands 3, عکس شمشیر و سپر, The Witcher 3, سرپرستی, فاینال فانتزی, Call of Duty Resident Evil و موبایل و کامپیوتر فقط به نام چند. هر چند من قطعا باید شور و شوق برای آنچه که اغلب از آن به عنوان “دوستانه” اجتماعی, شبیه سازی مانند Sims 4 یا Stardew ولی من نیز به خوبی versed در وحشت و بیش از ماهر در Naughty Dog بازی مثل آنچارتد و آخرین ما.

در هر دو خودم و همکار زنان در محل کار نیست ‘دختر پارسه’. ما زنانی که لذت بردن از بازی های ویدئویی است. کلیشه از ‘دختر Gamer’ است که در نهایت از هم پاشیده و هر دو در محیط کاری و در روز به روز زندگی. قطعا وجود دارد هنوز هم یک راه برای رفتن قبل از آن تمام انحلال اما ما در نهایت دیدن آن را به یک نام تجاری عصر جدید از بازی برای همه است.

لارا جکسون با نام تجاری روزنامه نگار در GameByte توپی برای بازی و سرگرمی در تفریحی و زنجیره ای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>