Lightfoot متهم از رفتن را از طریق حرکات از یک جنگ فقر

شهردار لری Lightfoot متهم شده بود روز شنبه از رفتن را از طریق حرکات از یک جنگ با فقر توسط ترک ذینفعان کلیدی از فقر اجلاس و نادیده گرفتن پیشنهاد خود را درمان.

مترقی گروه و شورای شهر متحدان خود را تحت فشار Lightfoot از سمت چپ برای تحویل در مبارزات انتخاباتی وعده افزایش املاک و مستغلات مالیات نقل و انتقال در بالا پایان خانه فروش و استفاده از 100 میلیون دلار درآمد سالانه برای کاهش بی خانمانی و دور تراشه در شیکاگو 120,000 واحد کمبود مقرون به صرفه واحد است.

آنها می خواهند شهردار را به رها کردن او در مخالفت با لغو ممنوعیت اجاره در ایلینوی و دوباره کارمند سر مالیاتی است که کسب و کار متنفر بودم و رام امانوئل حذف شود.

آنها را مورد انتقاد او مالیات-افزایش-تامین مالی اصلاحات به شدت ناکافی و تحت فشار او را به “municipalize” مشترک المنافع ادیسون انقضای برق قرارداد حق رای دادن و تحویل جامعه توافق منافع او وعده داده شده برای جلوگیری از ساکنان محلی از بودن با قیمت مناسب کردن و تحت فشار قرار دادند توسط ریاست جمهوری اوباما در مرکز جکسون پارک.

چهار شنبه, که لایحه خاص در برابر Lightfoot پخش شد در یک شهرستان در سالن کنفرانس خبری توسط ائتلافی از گروه های اجتماعی از جمله ایالات خانواده های شاغل, شیکاگو ائتلاف برای بی خانمان دموکراتیک سوسیالیست آمریکا برایتون پارک محله شورا و جین آدامز ارشد انجمن.

آنها همچنین سوال که چرا آنها را دعوت به روز فقر نشست که شهردار هفته گذشته برگزار شد.

“هنگامی که کار مردم آمده تا با راه حل های برای رسیدگی به این مسائل در جامعه خود هستند کارشناسان سیاست است که ما نیاز به گوش دادن به گفت:” Ald. کارلوس رامیرز-رزا (35هفتم) رئیس شورای شهر سوسیالیستی حزبی.

“و آنچه را که مردم کار مبارزه شده است ؟ املاک و مستغلات مالیات نقل و انتقال که مردم می پرسد خرید میلیون دلار خواص به پرداخت فقط یک کمی بیشتر به مطمئن شوید که هر فرد شاغل در این شهرستان دارای یک سقف بالای سر خود را.”

رامیرز-رزا اشاره کرد بخش شامل یک بی خانمان اردوگاه. افرادی که به عنوان روز کارگران ساختمان دیگر مردم از خانه ها “قادر به پرداخت هزینه اجاره به طوری که آنها زندگی می کنند در زیر یک پل,” او گفت:. “آنها نیاز است که املاک و مستغلات مالیات نقل و انتقال مطرح شود به طوری که ما می توانید مطمئن شوید که مسکن یک حق انسانی.”

Lightfoot بارها و برعلیه حکومت ایجاد یک جریان درآمد اختصاصی حتی برای یک مسئله به عنوان مهم به عنوان کاهش بی خانمانی. او استدلال کرد که یک شهر رو به 1 میلیارد دلار افزایش پرداخت حقوق بازنشستگی است که در هیچ موقعیت برای انجام این کار است.

روز چهارشنبه شهردار واکنش نشان داد و با عصبانیت وقتی پرسیده شد که در مورد شکایت که از aldermen و گروه های اجتماعی که می خواستم به او دعوت فقر نشست.

“من خواهد بود خجالت اگر من یک انتخاب رسمی و ایستاده و گفت:” شهردار نمی دهد من بلیط طلایی برای سرمایه گذاری و بحث در مورد فقر.’ این مسخره است. مردم نیاز به گام تا” او گفت:.

“ما متعهد به مطمئن شوید که ما را حل کند فقر در شهر ما در یک نسل. ما باید همه دست در عرشه رویکرد است. هیچ کس نیاز به یک بلیط طلایی به بحث در مورد این واقعیت است که یک پنجم از مردم ما درد و رنج است. مردم در حال زندگی در $8.50-یک روز…. خدای من. که شرم آور است. اگر شما می خواهید در این مرحله و سرب است. این چیزی است که مردم انتخاب کرده اند شما را به انجام است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net