رهبران جامعه از Pilsen و شمال لاون در روز پنج شنبه مقصر شهردار لری Lightfoot و “فاسد” اجازه به سیستم که “استمرار محیط زیست نژادپرستی” برای فاجعه تخریب 95 ساله دود پشته در محل توقیف کرافورد سوخت زغال سنگ نیروگاه.

رهبری این روستای کوچک محیط زیست سازمان عدالت این گروه خواستار آن شدند که سالن شهر نیروی Hilco خوبی توسعه همکاران به تخلیه روستای کوچک و لغو دلار 19.7 میلیون شهر یارانه از یک انبار عظیم در سایت.

Lightfoot سرزنش کرده Hilco برای تخریب که به ایجاد یک غول پر از گرد و غبار که بارید پایین در جامعه ساختن آن دشوار برای تنفس در طول یک بیماری همه گیر کوروناویروس که می کند همان است. گرد و غبار در سمت چپ خانه و وسایل نقلیه در خیابان ها و پیاده رو های کثیف و به طور بالقوه تشدید بحران بهداشت عمومی.

کیم Wasserman, مدیر اجرایی این روستای کوچک محیط زیست سازمان عدالت نمی خرید شهردار انگشت اشاره. او خواستار بالا-به-پایین تعمیرات اساسی یک سیستم اجازه او گفت: اجازه می دهد تا Hilco و دیگران را به “آسیب های سیاه و قهوه ای و جوامع است.”

“این فاجعه است یک نتیجه از یک سیستم فاسد است که استمرار محیط زیست نژادپرستی. این است که در مورد یک botched طرح یا مجوز مشکل است. کرافورد انفجار در معرض که در شیکاگو شهری توسعه سیستم در خدمت منافع شرکت های بزرگ در هزینه شیکاگو سیاه و قهوه ای و جوامع” واسرمن گفت.

“این است که در مورد یک سیستم که در آن شرکت های بزرگ و سازمان های شهر مانند شیکاگو وزارت بهداشت و مقامات منتخب مانند Alderman مایک رودریگز هرگز متوقف به فکر می کنم که در وسط یک سابقه بیماری تنفسی بیماری همه گیر آن را درست به برنامه خطرناک انفجار در یک جامعه با دوم-بدترین کیفیت هوا در ایالت ایلینوی است.”

Lightfoot پاسخ نمی دهند به طور مستقیم به رهبران جامعه’ خواسته است.

به جای بیانیه تصریح کرد شهردار ادعا می کنند که “قابل انتشار گرد و غبار” بود “غیر قابل قبول” است و او “پاسخ سریع” با توزیع ماسک, انجام تست های زیست محیطی تمیز کردن خیابان ها و صدور سفارش بلافاصله توقف همه کار در کرافورد تولید برق ایستگاه.

A cloud of dust spreads across the Little Village neighborhood after the Crawford power plant smokestack was imploded on Saturday.
ابری از گرد و غبار گسترش در سراسر این روستای کوچک محله پس از کرافورد نیروگاه دودکش درون منفجر شد در روز شنبه.
تایلر LaRiviere/آفتاب نیوز

“من نیز صادر فوری توقف برای همه غیر اضطراری تخریب شهر گسترده برای یک هفته. بیشتر من دیروز با ارسال نامه ای به Hilco آنها خواستار ارائه این شهرستان با یک گزارش جامع جزئیات شرایطی که منجر به, در طول و بعد از انفجار از پشته با تاکيد بر مراحل آنها در زمان برای مهار گرد و غبار به سایت خود را و به همین دلیل کسانی که تلاش های شکست خورده” شهردار شد و گفت: به نقل از

“علاوه بر این تلاش من دستور داده اند که یک بررسی کامل از این حادثه و کار برای اطمینان از حوادث مانند این هرگز دوباره اتفاق می افتد.”

Hilco خوبی توسعه شرکای عذرخواهی به روستای کوچک ساکنان برای “اضطراب و دور” ناشی از تخریب که در حال حاضر باعث شده دو پرونده های حقوقی. این شرکت از کار اخراج اصلی آن تخریب پیمانکار و خلاصه یک برنامه ریزی برای کاهش آسیب است.

واسرمن بود تحت تاثیر قرار ندارد.

“این نیست که بد ‘اپل’ مشکل است. جامعه آسیب ناشی از یک شکسته فاسد و نژادپرست سیستم. این سیستم نمی تواند بازخرید” او گفت:.

واسرمن استدلال implosions هستند “ممنوع در شهرستان کد برای تخریب مگر اینکه ساختمان کمیساریای جودی Frydland به صراحت باطل” است که بان کی مون. او خواستار دانم که چرا “این استثنا ساخته شده است.”

ساختمان اداره سخنگوی میمی سیمون مقابله: “شهر هرگز صادر شده و یک مهلت قانونی برای مواد منفجره است. استفاده از مواد منفجره در ساخت و ساز است که به بررسی مورد به مورد و بر اساس.”

سیمون گفت: نتایج آزمایشگاهی از گرد و غبار در نمونه های گرفته شده از روستای کوچک سایت “اطلاع رسانی خواهد شد گام های بعدی.” آن را به عنوان منتظر نتایج آن شهرستان سالن است “کار با کارشناسان موضوع در تمام ادارات برای تعیین اگر فرآیندهای نیاز به سخت تر و یا تغییر در خصوص تخریب” برای اطمینان از چیزی شبیه به این اتفاق می افتد دوباره او نوشت.

برای نشان دادن این روستای کوچک تخریب نشده بود جدا شده حادثه روز پنجشنبه در کنفرانس خبری شامل گریان درخواست تجدید نظر از اولگا باتیستا از جنوب شرقی محیط زیست نیروی کار. او نشان دهنده یک دور باد از شرق طرف جامعه شده است که در شیکاگو اولیه آزادسازی زمین برای چندین دهه است.

واسرمن خواستار یک “حق امتناع” برای جوامع نهفته زیست محیطی نژاد پرستی و “جامعه, عدالت زیست محیطی شورای مشورتی که با این نسخهها کار در رابطه با شورای شهر” حفظ قدرت به حق وتو اجازه بر بهداشت عمومی تاثیر است.

“اصلاحات باید توانمند سازی جوامع در محیطی بی عدالتی مناطق برای نمایش شرکت های صنعتی تغییر برنامه های خود را و رد و یا گسترش تحولات که آسیب جامعه” او گفت:.

“اجازه تصمیم گیری توسط هر شیکاگو بخش و منطقه بندی, برنامه ریزی و یا مالیات انگیزه مصوبات توسط شورای شهر باید عامل در یک شرکت با سابقه و اصلی خود را به پیمانکاران فرعی. کار نقض محیط زیست نقض همه باید بخشی از اینکه مجوز جدید حرکت رو به جلو است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im