Lightfoot رقص در Infinite اعلام سراسر شهر بود مراسم فارغ التحصیلی آنلاین با اپرا

شهردار لری Lightfoot کردم کفش های رقص در روز پنج شنبه صبح اعلام شیکاگو اولین مجازی سراسر شهر بود دبیرستان شروع جشن به میزبانی اپرا وینفری.

با مدارس عمومی شیکاگو بسته در کلاس های حضوری از طریق پایان سال تحصیلی این شهرستان را 25,000 عمومی سالمندان دبیرستان — و هزاران نفر دیگر را در مدارس خصوصی — از دست رفته در مناسک گذر حوادث مانند مدل و فارغ التحصیلی.

بنابراین Lightfoot همکاری با ارگ خدمات مالی شرکت متعلق به میلیاردر کن گریفین برای قرار دادن در یک مهمانی برای همه کسانی که 12 کلاس در مکان های عمومی, منشور و همه مدارس خصوصی در سراسر شهرستان.

“ما هیجان زده و مفتخر به یک و تنها اپرا وینفری پیوستن به ما برای این لحظه باور نکردنی با شیکاگو سالمندان دبیرستان” Lightfoot گفت: در انتشار اخبار. “در حالی که ما نمی تواند از نو خلق کردن این فرد در خاطرات من احساس می کنم که ما به شدت نیاز به تشخیص و جشن دستاوردهای ما بسیاری از سالمندان دبیرستان در شیکاگو است.

“زمان ما زندگی می کنند در حال تاریخی و خیره کننده را وادار همه ما را به یک نگاه عمیق در که ما به عنوان یک مردم و جایگاه ما در جهان” شهردار گفت. “هیچ کس نمی داند این بهتر از اپرا و من به همه شیکاگو در به دنبال به جلو به شنیدن حکمت او خواهید بود های ما باور نکردنی افراد جوان به عنوان آنها را به این فراموش نشدنی گام بعدی در سفر زندگی.”

Lightfoot به طعنه اعلام این خبر در اولین Infinite ویدئو رقص K CAMP به “قرعه کشی” و با پوشیدن کفش با “خانم شهردار” در پشت. او برای اولین بار به نظر می رسد در یک جشن فارغ التحصیلی کلاه دکمه پایین پیراهن ها و شلوار جین — اما بعد نشان داده شده است در کامل کلاه و لباس شب.

مجازی فارغ التحصیلی قرار است به اتفاق در اواسط ماه ژوئن هر چند تاریخ دقیق و جزئیات هنوز در حال کار می کرد. این مراسم شامل سخنرانی ها, عملکرد ها و ویژگی دستاوردهای دانشجویی دفتر شهردار گفت.

“معنای فارغ التحصیلی است عمیق تر از یک جسمی مرحله و هیچ چیز نمی تواند کاستن از بشاش غرور از مدارس عمومی شیکاگو پدر و مادر هنگامی که دانش آموز خود را بدست آورده دیپلم” مدارس رئیس جانیس جکسون در بیانیه ای گفت. “ما می دانیم که ما نمی تواند به طور کامل جایگزین به ویژه نقاط عطف از دست رفته در طول این بحران بی سابقه اما سالمندان ما سزاوار به جشن برای کار سخت خود را و ما به جلو نگاه به آینده با هم به افتخار سالمندان ما در این مناسبت خاص.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im