Lightfoot دفاع خواستار FOP رئیس جمهور یک دلقک’ ‘شخصیت کارتونی’ و ‘تعداد تقلب’

شهردار لری Lightfoot روز چهارشنبه در دفاع از ارسال چندین توهین به پیام های متنی به شیکاگو برادرانه منظور از پلیس جمهور جان Catanzara گفته او نیست “را یک کلمه که من گفتم.”

در یک گرم متن ارز به دست آمده توسط WGN, Lightfoot به نام Catanzara یک “شخصیت کارتونی” “دلقک” و “کل تقلب” پس از به تازگی منصوب FOP رئیس جمهور با ارسال نامه ای به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در شنبه شفاعت فدرال برای کمک در مبارزه با این شهر خشونت اسلحه.

Lightfoot گفت که او معتقد است که او خصوصیات Catanzara است “100% دقیق است.” او همچنین متهم Catanzara از ارسال این نامه در “craven سیاسی حرکت می کند.”

“در وسط از همه چیز است که رفتن در در یک craven سیاسی حرکت این مرد دست تکان دادند دست خود را به رئیس جمهور تهمت و او را دعوت به آوردن فدرال آمريکا به شهر ما فدرال و نیروهای خود را به شهر ما یک لا پورتلند” Lightfoot گفت: در یک کنفرانس خبری. “چگونه است که مسئول است ؟ آیا این را حس ؟ آنچه که او باید انجام دهند این است که با تمرکز بر روی چیزهایی که [در حال] در واقع مهم برای اعضای خود است.”

در این نامه Catanzara نیست به طور خاص درخواست برای “سربازان” و یا ذکر پورتلند اما او تماس Lightfoot یک “شکست کامل” است که قادر به حفظ نظم و قانون.

Lightfoot گفت که او در تلاش برای تعامل با Catanzara در سازنده “راه” اما نه به حال بسیار موفق باشید.

“او حاضر به انجام این کار است چرا که او بیشتر علاقه مند در تلاش برای ایجاد خود را یک شخصیت سیاسی به جای یک رهبر” Lightfoot گفت. “من نمی گرفتن یک کلمه که من گفتم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im