Lightfoot: ‘کردم به دیدن خیلی بیشتر پیشرفت’ ممکن است قبل از توجه به بازگشایی

شهردار لری Lightfoot کاهش یافته و پیش بینی روز یکشنبه هنگامی که COVID-19 مستند به پایان خواهد رسید در شیکاگو گفت: این شهرستان نیاز به پیشرفت بیشتر. Lightfoot ظاهر می شود در “چهره ملت” ساخته شده نظرات خود را پس از Dr. Anthony Fauci وجود دارد گفت: می توان با نورد باز از اقتصاد است.

“ما نمی توانیم باز کردن اقتصاد تا زمانی که ما مطمئن شوید که ما تمام مراقبت های بهداشتی کنترل در محل” Lightfoot گفت: زمانی که در مورد پیش بینی های ساخته شده توسط Fauci, موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مدیر.

“که به معنی گسترده, تست, تماس, ردیابی و ما رو به دیدن و نه فقط یک مسطح منحنی اما خم کردن. ما روند را در مسیر درست اینجا در شیکاگو” Lightfoot گفت.

“ما شروع به دیدن که موارد دو برابر هر یک تا دو روز پس از آن هر سه به چهار. ما در حال حاضر در یک روند نه به 10 اما ما رو به دیدن خیلی بیشتر پیشرفت در مراقبت های بهداشتی قبل از مقابل ما حتی می توانید شروع به صحبت کردن در مورد بازگشایی اقتصاد,” او گفت:.

Coronavirus شیوع را ویران کرده است اقتصاد آمریکا با ماندن در خانه و سفارشات صادر شده توسط فرمانداران در اکثر ایالت پرتاب میلیون ها نفر از کار و تهدید بقای بسیاری از کسب و کار.

در سی ان ان “وضعیت اتحادیه” Fauci خواسته شد میزبان جیک Tapper زمانی که ایالات متحده می تواند شروع بازگشایی.

“من فکر می کنم آن را احتمالا می تواند شروع حداقل از برخی جهات شاید در ماه آینده” Fauci گفت. “و دوباره جیک آن را بسیار دشوار است برای ایجاد این نوع از پیش بینی, چرا که آنها همیشه می توانید به عقب پرتاب در شما اگر آن اتفاق نمی افتد نه با شما, اما شما می دانید هر یک از تعدادی از مردم است.

“ما امیدواریم که در پایان ماه ما می تواند به اطراف نگاه کن و بگو: خوب وجود دارد هر عنصر در اینجا است که ما می توانید با خیال راحت و با احتیاط شروع به عقب کشیدن؟! اگر آن را انجام دهد. اگر نه, پس از آن فقط در ادامه به سرپا ایستادن کردن. و این چیزی است که حداقل برای من نظر بهداشت عمومی جنبه که نگاه کنیم. تصمیم گیری های دیگر در حال رفتن به باید ساخته شده در سطح رئیس جمهور و استانداران در مورد آنچه که آنها در حال رفتن به انجام این کار با تمام اطلاعات آنها را دریافت کنید.

“تنها چیزی که من و همکارانم در بهداشت عمومی و پزشکی می توانید انجام دهید این است که به یک طرح از انواع چیزهایی است که ممکن است یا ممکن است اتفاق می افتد زمانی که شما این مراحل را,” او گفت:.

بازگشایی: نه مثل کوه در می رم سوئیچ نور

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته گفت: “امیدوارم ما در حال رفتن به باز کردن — شما می توانید آن را “باز” بسیار بسیار بسیار بسیار به زودی امیدوارم.”

رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر هنگامی که پرسیده شد در پنج شنبه جلسه توجیهی در مورد یک جدول زمانی کاهش یافته است را پیش بینی کرد و گفت او می خواهد هدایت اطلاعات و مشاوره توسط اپیدیولوژی و رایزنی با دیگر فرمانداران مشابه رو بازگشایی تصمیم گیری است.

Fauci گفت: در سی ان ان “آن است که برای رفتن به یک سوئیچ نور است که به ما می گویند, ‘OK آن است که در حال حاضر ژوئن, ژوئیه یا هر, کلیک کنید, کلید نور می رود ، آن را به بسته به جایی که شما هستند در این کشور که طبیعت از شیوع است که شما در حال حاضر تجربه و خطر شیوع است که شما ممکن است تجربه کرده اند. بنابراین آن را به داشتن نگاهی به وضعیت در نقاط مختلف کشور است.”

Lightfoot آفریقایی-آمریکایی و میر در شیکاگو

یک بحث ملی از COVID-19 نژادی و نابرابری jumpstarted پس از شیکاگو نشان داده که از یک هفته پیش 70 درصد از 86 Chicagoans که فوت شد آفریقایی آمریکایی – در یک شهرستان است که حدود 30 درصد ، آخرین پنج شنبه, Lightfoot با صدور “بهداشت عمومی, قرمز زنگ” به آدرس نژادی و اختلاف.

Lightfoot گفت: “چهره ملت” وضعیت “نه منحصر به فرد به شیکاگو متاسفانه. ما شاهد انواع مشابه اعداد گزارش شده در سراسر کشور در مراکز بزرگ شهری.”

CODVID-19 باعث می شود یک مقدار نامتناسبی از مرگ “از آنجا که از شرایط اساسی است که مردم از رنگ به خصوص سیاه مردمی رنج می برند از این که آیا آن, دیابت, بیماری قلبی, بیماری های تنفسی نوع از چیزی است که ما شده ایم صحبت کردن در مورد برای مدت زمان طولانی است که طاعون سیاه شیکاگو که منجر به امید به زندگی در شکاف — این ویروس با حملات کسانی که شرایط اساسی با انتقام.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im