Lightfoot امید به بازگشایی لیک فرانت ‘به زودی’ — با محدودیت (به روز رسانی زنده)


آخرین

Lightfoot امید به بازگشایی lakefront به زودی با محدودیت

Suggestions on how to safely reopen the lakefront and control the number of people range from time-of-day restrictions to reserving picnic spots.
پیشنهادات در مورد چگونه به با خیال راحت بازگشایی lakefront و کنترل تعداد زیادی از مردم از محدوده زمان از روز محدودیت برای رزرو نقاط پیک نیک.
Ashlee Rezin گارسیا/آفتاب نیوز

شهردار لری Lightfoot روز جمعه گفت او امیدوار به بازگشایی بخش lakefront “به زودی” — در ساعت تعیین شده و تنها برای فعالیت های خاص احتمالا کسانی که در حال حرکت نگه دارید.

در مارس 26, Lightfoot معروف بسته lakefront و همه از آن پارک مسیرهای پیاده روی و سواحل به دلیل Chicagoans نمی تواند اعتماد اجتماعی را حفظ فاصله.

روز جمعه از شهردار خواسته شد وقتی که و چگونه لیک فرانت خواهد بود بازگشایی شد.

“بدیهی است که شرایط از این هفته باید نیاز ما را به تمرکز توجه ما بر روی مسائل دیگر. اما من امیدوار هستم که قادر به اعلام بازگشایی لیک فرانت نسبتا به زودی با یک برنامه ریزی نسبت به با خیال راحت به حداقل رساندن تراکم و واقعا با داشتن برخی از زمان تعیین شده برای فعالیت های خاص در طول lakefront,” او گفت:.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.


اخبار

12:17 بعد از ظهر با ایلینویز’ drive-thru COVID-19 تست سایت برای همه باز پرسید: آیا شما برنامه ریزی برای دریافت تست شده ؟

در حال حاضر که در ایلینوی باز کرده است دولت خود را اجرا درایو از طریق COVID-19 تست سایت برای همه بدون در نظر گرفتن علائم ما خواسته Chicagoans که آیا آنها تست شده و به همین دلیل است.

برخی از این پاسخ شده اند تغلیظ شده و به آرامی ویرایش شده برای وضوح.

“بله من پیدا کردم آن را بسیار سخت به انجام آن از طریق یک بیمارستان است.” — رولف بیکر

“بله. من یک کارگر ضروری است که مشغول به کار در تمام این مدت و من سفر خارج از دولت در دو هفته. این مسئول چیزی که به انجام است.” — جان Tacopina

“البته که نه.” — Jim Cooper

“هیچ حداقل نه در هر زمان به زودی. وجود دارد باید به یک اولویت سیستم که برچسب من به عنوان اولویت پایین به دلایل زیر: من یک دانش آموز است که عملکرد با حداقل تعاملات اجتماعی و پوشیدن یک ماسک هر زمان که من در خارج از آپارتمان من. من هم اتاقی هستند و همچنین افراد سالم در 20s خود را. یک متفکرانه طراحی سیستم تست هرگز نباید متراکم توسط افرادی مثل من.” — ایان Hsieh

“نه. تمام چیزی که یک کلاهبرداری است.” — مایک Farbin

ادامه مطلب پاسخ اینجا.

10:30 صبح قلمرو مذهبی اسقف اعظم به برکت خود را برای ده ها تن از Chicago-منطقه کلیساها به رزومه جمعی در یکشنبه اما خواستار “آنها شروع کند’

به عنوان خانه از عبادت سراسر کشور دست و پنجه نرم کردن با چگونه به استقبال مؤمنان پس از coronavirus خاموش شیکاگو-منطقه وفادار می تواند بازگشت به جرم در ده ها تن از کلیساهای کاتولیک این جمعه.

حدود 80 parishes شده اند پاک شیکاگو محلی بازوی کلیسای کاتولیک به آن را وارد کنید بعد بازگشایی فاز که اجازه می دهد تا به صورت منظم توده “برای گروه های بزرگتر” با توجه به قلمرو مذهبی اسقف اعظم از شیکاگو است.

که تقریبا یک چهارم از آن 316 parishes اما فقط به خاطر کلیساها شده اند گواهی شده به این معنا نیست آنها را از سر جرم حق دور با توجه به قلمرو مذهبی اسقف اعظم سخنگوی سوزان توماس.

“آن را تشویق می کند که آنها شروع آهسته” او گفت:.

خواندن گزارش کامل از میچل Armentrout اینجا.

7:30 صبح ایلینوی آماده سازی مدارس برای بازگشایی, برای کلاس های تابستان

رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر یک فرمان اجرایی را امضا دوشنبه اجازه می دهد ایلینوی مدارس برای بازگشایی در این تابستان با افزایش اقدامات احتیاطی برای محافظت در برابر گسترش COVID-19.

در نهایت هر چند مدرسه محلی مناطق تعیین خواهد کرد که آیا به رزومه فرد در یادگیری است.

مدارس عمومی شیکاگو قبلا اعلام کرد که کلاس ها ادامه خواهد داد برگزار می شود عملا در این تابستان. دانش آموزانی که نمی کامل تمام کار خود را در طول آموزش از راه دور در بهار امسال خواهد بود گفت: برای ثبت نام در مدرسه تابستانی به مقامات گفته اند.

یک منطقه سخنگوی نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در مورد اینکه آیا این طرح می تواند تغییر در نور پریتزکر را سفارش دهید.

در طول تابستان همه مدارس باید به دنبال فاز 3 الزامات پریتزکر را بازگرداندن ایلینوی طرح که به اثر رفت مارس 29. تمام سطوح درجه از قبل از مهد کودک تا 12 درجه می تواند از سر کلاس اساس این طرح که ممنوع خصوصی و مدارس دولتی را از داشتن بیش از 10 نفر در هر فضا.

دفعات بازدید: داستان کامل از تام Schuba اینجا.


موارد جدید


تحلیل و تفسیر

7:04 صبح راه دقیق برای ردیابی گسترش COVID-19 بدون نقض حریم خصوصی شما حقوق

تصمیم گیرندگان در سراسر کشور در حال بررسی ابزار استفاده می کنند می تواند در نبرد علیه COVID-19. آخرین دستگاه در نظر گرفته شود? گوشی های هوشمند را در دست خود را.

بسیاری بر این باورند که همان تلفن استفاده می کنید به ماندن متصل با شما عزیزان و دریافت آخرین اخبار و بازی ممکن است کم کردن سرعت گسترش COVID-19. اما با استفاده از تلفن های ما برای این منظور به یک تعمیر سریع و آن را اجرا می کند خطر از بهره برداری به اطلاعات خصوصی ذخیره شده بر روی آنها.

فقط فکر می کنم در مورد تمام راه شما استفاده از تلفن خود را. تمام مکان های آن را با شما می رود. تمام اطلاعات شما را به اشتراک گذاری با آن است. حالا تصور کنید به دولت و یا دیگر شخص ثالث دسترسی به تمام اطلاعات است.

جزئیات کامل ستون توسط Sapna Khatri اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de