Lightfoot دستور حذف مجسمه کریستف کلمب alderman می گوید

شهردار لری Lightfoot نامیده می شود برای حذف دو بناهای تاریخی به کریستف کلمب پس از درگیری های خشونت بار بین پلیس و معترضان را شکست هفته گذشته زمانی که فعالان اقدام به پاره کردن یک مجسمه از اکسپلورر در گرانت پارک.

Ald. برایان هاپکینز (2) گفت: شیکاگو سان تایمز در اواخر روز پنجشنبه که Lightfoot ساخته شده “یک طرفه تصمیم گیری” را که مجسمه و دیگری واقع در Arrigo پارک در نزدیکی سمت غرب. هاپکینز گفت: قصد این بود که به آنها را حذف پنج شنبه شب.

“در این ساعت وجود دارد بحث در مورد تعویق انداختن حذف اما شهردار را نشان نمی هر گونه برگشت از تصمیم خود,” او گفت:.

دفتر شهردار نمی پاسخ به درخواست های متعدد به دنبال نظر.

شیکاگو تریبون برای اولین بار گزارش شده است که Lightfoot برنامه ریزی شده برای اعطای پارک مجسمه حذف به عنوان اوایل به عنوان پنج شنبه شب.

زمانی که خبر شکست بیش از یک هزار معترض بودند و با تجمع در نزدیکی Lightfoot لوگان مربع خانه شاد. به زودی پس از یک سازمان رهبری جمعیت در یک جشن را بدهیم.

“با تشکر از شما برای این مجسمه در حال حاضر پال خواستار قطع بودجه دولت CPD,” جمعیت نعره میکشید.

شهردار تصمیم به دنبال یک بن بست جمعه گذشته در گرانت پارک که تفویض را به هرج و مرج زمانی که معترضان اقدام به خراب کردن که مجسمه. مانند دیگر بناهای تاریخی به استعمار کلمبوس مجسمه آمده است در زیر افزایش موشکافی در میان کشور حساب بیش نژادی و بی عدالتی است.

در حالی که افسران محافظت مجسمه برخی از معترضان دیده می شد lobbing ترقه و سایر پرتابه در جهت و امنیت خود را با چتر. در میان هرج و مرج افسران چرخش باتوم و اسپری فلفل استفاده برای سرکوب جمعیت است.

پلیس اعلام کرد که 12 نفر دستگیر شدند و 18 نفر دیگر صدمه دیده در این حادثه. روز دوشنبه پلیس شیکاگو Supt. دیوید براون گفت: 49 افسران مجروح شدند, با 18 نیاز به بستری شدن در بیمارستان.

غیر نظامی از پلیس پاسخگویی که به بررسی اتهامات سوء رفتار پلیس گزارش داد روز شنبه که آژانس تا به حال دریافت بیش از 20 شکایات مربوط به اعتراض.

هر چند Lightfoot به نام گزارش از نیروی بیش از حد “غیر قابل قبول” و قول داد که آنها را مورد بررسی او همچنین سرزنش بازیگران در یک گروه کوچک از “اوباش” که او گفت: “آمد برای یک مبارزه است.” روز دوشنبه او ایراد گرفت که مشروط به “ربودن” تظاهرات و پرتاب بطری آب یخ زده و دیگر اشیاء در افسران.

“که تظاهرات مسالمت آمیز” او گفت:. “این هرج و مرج.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de