Lightfoot تشریح طرح پس از همه گیر بازیابی

شهردار لری Lightfoot در روز پنج شنبه پرسید که چه کسی از شیکاگو سیاست گذاران و shakers به برنامه ریزی برای این شهر تجدید حیات پس از coronavirus همه گیر است که در نهایت بیش از.

ایستاده در خارج از آب برج که جان سالم به در بزرگ شیکاگو آتش Lightfoot اعلام کرد COVID-19 بازیابی نیروی کار شرکت را به ریاست شهردار همراه با دوست دیرین او سام اسکینر.

اسکینر به عنوان کاخ سفید رئیس ستاد و ایالات متحده حمل و نقل وزیر تحت رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش. او همچنین یک سابق آمریکا وکیل برای منطقه شمال ایلینوی.

“ما نمی دانیم که زمانی که این بحران به پایان خواهد رسید. … اما آنچه ما میدانیم این است که وقتی که می آید به دوره نقاهت بعد از این بحران وجود دارد نیمی از اقدامات. هیچ گوشه برش. … بحران ما امروز با آن مواجه است مثل هیچ چیز هر یک از ما تا کنون تجربه کرده اند. … آنچه که ما در حال گام گذاشتن در چیزی کمتر از خیره کننده ترین تلاش بازیابی شهرستان ما تا کنون دیده ام” شهردار گفت.

با این ایالت اقامت در خانه سفارش تمدید ژوئن 1 Lightfoot اذعان شیکاگو “هنوز هم بسیار در ضخامت از جنگ” و “راه طولانی از خارج از جنگل است.”

“در همان زمان ما نیاز به برنامه ریزی در یک متفکر مشورتی راه در مورد آنچه که در آینده میخوام نگاه کنید مانند در سطح محله در سطح بلوک و همچنین در شهرستان و سطح منطقه ای است. این چیزی است که این نیروی کار است همه چیز در مورد: ارزیابی خسارت که انجام شده است آسیب — هر دو در اقتصادی و … از نظر عاطفی و ایجاد یک چارچوب برای ما به گذار از اقامت در خانه هنگامی که زمان مناسب است,” او گفت:.

وظیفه نیروی شهردار مونتاژ مجازی است که-که از شیکاگو سیاست گذاران و shakers.

از آن خواهد شد تقسیم به پنج گروه های کاری: پلیس و اقتصادی; سلامت روانی و عاطفی; بازاریابی و توسعه کسب و کار; منطقه ای هماهنگی و تغییرات اقتصادی و مطالعه است.

منطقه ای هماهنگی گروه شامل Cook County, رئیس جمهور هیئت مدیره پرسپولیس Preckwinkle بود که غرق پلیسی در 2019 شهرداری رواناب و تا به حال اختلافی با شهردار بوده است.

Preckwinkle تحسین Lightfoot برای او “رهبری قوی” و گفت: آن را حس می کند برای یک شهر و شهرستان است که “سهم بازار و زنجیره تامین” با هم کار کنند.

او تاکید کرد که باید برای بهبود تمرکز به شدت در “تاثیر مخرب” این ویروس تا به حال در “سیاه و قهوه ای و جوامع است.”

“این بیماری همه گیر را مجبور کرده است تا میلیون ها نفر از مردم در منطقه را از شغل خود با آسیب پذیرترین جوامع در حال سخت ترین ضربه. کسب و کارهای کوچک نه برای سود سازمان فرفره کارگران هنرمندان و پیمانکاران مستقل در حال تجربه چالش های بی سابقه ای و بسیاری از آنها در مبارزه زندگی خود را به ماندن عملیاتی. بازیابی میباشد به همه ما در حال حاضر” Preckwinkle گفت.

“وجود دارد هیچ گلوله نقره ای برای تبدیل همه چیز در اطراف. اما من معتقدم که ما می تواند ما را بهبود بخشد منطقه ای چشم انداز از طریق تلاش های مشترک. نواحی با کمترین نابرابری انجام بهترین. و برای این اتفاق می افتد, ما نیاز به کار با هم به این درایو را تغییر دهید.”

شیکاگو فدراسیون کار رئیس جمهور باب ریتر را در خدمت یک سیاست محرک اقتصادی گروه کاری که شامل ملودی هابسون co-مدیر عامل شرکت آریل سرمایه گذاری و معاون صندلی جهان کسب و کار شیکاگو است. فدراسیون زايمان سهام مالکیت در خورشید بار رسانه ها.

ریتر گفت: ضروری کارگران در خط مقدم در طول این بیماری همه گیر “نیاز به بیش از فقط یک” متشکرم.” مردم کار نیاز به یک طرح بلند پروازانه برای بازیابی است که نه فقط بازگشت کارگران به قبل از همه گیر وضعیت موجود اما تقویت کارگر حمایت و شکل یک عصر جدید از رفاه برای طبقه کارگر از شیکاگو است.”

الکسا جیمز مدیر اجرایی اتحادیه ملی بیماری های روانی شیکاگو خدمت در گروه کاری برای سلامت روانی و عاطفی.

او به نام همه گیر تاثیر “عمیق و پیچیده” — حتی در کسانی که از دست داده اند و هیچ یک از آنها به ویروس و هنوز هم مشاغل و حقوق در حالی که کار از خانه.

“تقریبا هر کس می تواند با شناسایی این ترس و اضطراب ناشی از خاموش شدن از شهر ما و اقتصاد ما. … واقعی وجود دارد غم و اندوه در مردم دل در مورد آنچه که ما از دست داده اند و چه چیزی تغییر کرده است. این که آیا آن را از دست رفته عطف مانند دبیرستان فارغ التحصیلی و مراسم عروسی و مالی ناامنی و بی ثباتی — ما همه احساس فوق العاده ای حس از دست دادن” جیمز گفت.

“ترس است که مردم ممکن است ادامه خواهد داد حتی زمانی که اقامت در خانه سفارش برداشته شده است. دوره نقاهت بعد از این بحران آسان نخواهد بود. … ما نیاز به رسمیت شناختن ضربه ای که این شهر مواجه شده است و … [و] طرح در پاسخ به تاثیر دراز مدت این بحران را باید در بهداشت روانی از جامعه ما است.”

پس از معرفی نیروی کار Lightfoot آشکارا اذعان مدارس عمومی شیکاگو در حال برنامه ریزی برای حداقل احتمال این که آموزش از راه دور ممکن است نیاز به گسترش به پاییز و سال تحصیلی جدید.

“ما می دانیم که … گاهی اوقات در اوایل سال 2021 در اولین قبل از یک واکسن هست. بنابراین ما باید آماده برای بسیاری از احتمالات مختلف از جمله بدترین شرایط احتمالی,” او گفت:

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که فرزندان ما یاد بگیرند. … ما می خواهید را به ایستادگی کردن سیستم ها و ساختارهای در حال حاضر آماده می شود بلکه همچنان به حمایت از ما افراد جوان به ویژه به دلیل این است که واقعا دشوار است چیزهای را بر روی آنها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im