Lightfoot می گوید: “افرادی که برای مبارزه با’ ربوده اعتراض در کلمبوس مجسمه در گرانت پارک

شهردار لری Lightfoot روز دوشنبه گفته اند که یک گروه کوچک از “اوباش — افرادی که برای مبارزه با” از “ربودن” در غیر این صورت تظاهرات مسالمت آمیز در کریستف کلمب مجسمه در گرانت پارک.

Lightfoot گفت: مردم حق دارند به “اعتراض مسالمت آمیز” در این کشور و این شهرستان است. آن را “مقدس حق” مندرج در متمم اول قانون اساسی, او گفت:.

او با اشاره به تمرکز این شب جمعه, مارس قرار بود به “بالا بردن داستان از مردم بومی” در شیکاگو تلاش او به طور کامل پشتیبانی می کند.

“متاسفانه آنچه که ما دیدم … یک گروه از اوباش — افرادی که برای یک مبارزه مسالمت آمیز اعتراض کنند. میخوای دیدن ویدئو نشان می دهد که این افراد قبل از آنها به کلمبوس مجسمه زانو به پایین پانسمان در همه سیاه و سفید با عینک تشکیل یک سرباز پیاده با چتر و سپر در اطراف آنها و سپس pummeling پلیس با پرتابه” Lightfoot گفت.

“یخ زده, بطری آب, قوطی دیگر پرتابه. وجود دارد تعدادی از افسران پلیس که زخمی شده به عنوان یک نتیجه از آن است. که تظاهرات مسالمت آمیز. که هرج و مرج. و ما در حال رفتن به قرار دادن که پایین. ما به طور جدی بررسی است. و ما آن را به کسانی که مردم را به عدالت است.”

و اشاره کرد که پدر و مادر “اجازه می دهد خود نوجوان کودکان به پایین آمدن به این اعتراضات” Lightfoot گفت: “ما نمی توانیم یک شرایط که در آن یک زیر مجموعه کوچک از آن سعی کنید به سر می برد و ربودن تظاهرات مسالمت آمیز و سپس تبدیل آن به مبارزه با پلیس است. این قابل قبول نیست.”

شهردار گفت که او “خوشحال نیست و در مورد برخی از چیزهایی که من دیدم با افرادی که مجروح شدند” به اتهام درگیری با پلیس. او “خوشحال نیست” و نمی خواهد حمایت تداخل با خبرنگاران انجام شغل خود را. Lightfoot تشویق هر کسی که معتقد است آنها بدرفتاری با پلیس تماس بگیرید 311 و یا گزارش به اتهام سوء استفاده غیر نظامی از پلیس پاسخگویی.

شهردار اشاره کرد کوپا به طور فعال بررسی و حتی از او به عنوان متهم جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از تلاش برای “دامن زدن به درگیری” در “روزانه” در راه است که “کاملا سودمند و خطرناک است.”

ماه گذشته Lightfoot گفت: شیکاگو مجسمه کلمبوس تخریب بارها و بارها پس از مرگ جورج فلوید باید پاره کردن, اما نه استفاده می شود به مقابله با ملت تاریخچه و باعث “حساب” است که طولانی سر رسیده.

در عین حال پس از Friday night stand-off او گفت که تیم او شده است در حال توسعه یک طرح برای یک “بررسی جامع از ما آیکون.”

در صورتی که برای تلفن های موبایل مانند یک تغییر آن نباید Lightfoot گفت.

او به سادگی به رسمیت شناختن آنچه از دست رفته است.

“وجود دارد هیچ آثار به آمریکایی های آفریقایی تبار در این شهر است. وجود آثار تاریخی به زنان است. وجود بناهای تاریخی که منعکس کننده مشارکت مردم در شهر شیکاگو که منجر به عظمت این شهر و ما باید برای اصلاح این مشکل” شهردار گفت.

بعد از این هفته Lightfoot گفت: او قصد دارد برای اعلام آغاز روند بررسی تاریخی موضوع است.

“این فقط در مورد یک مجسمه. آن را در مورد چگونه ما می خواهیم به منعکس کننده ارزش های ما به عنوان یک شهر را به مطمئن شوید که هر کس منعکس شده است در تاریخ ما و به خصوص در ما دائم memorialization تاریخ ما” شهردار گفت.

“ما در طول تاریخ انجام داده است. ما نیاز به انجام این کار است. و این لحظه ای است برای پرداختن به آن در گذشته است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de