Lightfoot می گوید او را حساس به Pilsen gentrification

Category: سانتایمز Comments: No comments

شهردار لری Lightfoot در روز جمعه سعی در حفاری های خودش از یک آشفتگی سیاسی خود را ساخت گفت Pilsen یک “پر جنب و جوش پر رونق محله” یک دهه پس از یک محل برای جلوگیری از پس از تاریک.

Rookie Ald. بایرون Sigcho-لوپز (25) مارک, شهردار اظهارات در مورد Pilsen “توهین” و گفت: آنها نشان داد که چگونه “قطع” او از مشکلات مطرح شده توسط gentrification است که “فرسایش” محله هویت فرهنگی.

یک ائتلاف از Pilsen رهبران جامعه با ارسال نامه ای جمعه به Lightfoot درخواست برای یک جلسه به بحث در مورد “راه حل برای ایجاد یک مدل برای توسعه متوازن است که عملکرد بیشتر قیمت است.”

روز جمعه Lightfoot ادعا اظهارات او در مورد Pilsen را تجدید حیات بودند “نه fulsome” و او هرگز به معنای کوچک کردن مشکلات دیرین ساکنان بسیاری از آنها طبقه کارگر مکزیکی, آمریکا, مردم, اینکه قیمت های جدید توسعه است.

“ما در حال زندگی با سابقه توسعه — آن است که آیا مسکن و یا در غیر این صورت اتفاق می افتد در محله بدون هر گونه نزدیک که در اطراف. و آنچه که منجر به جابه جایی. من کاملا درک و قدردانی از نگرانی و حساسیت در اطراف این موضوع در Pilsen و دیگر محله,” او گفت:.

“هنگامی که خود را در محله و اقبال تغییر است که می تواند به این معنی نیست که در دراز مدت ساکنان آواره. که اتفاق افتاده در راه بیش از حد بسیاری از محله های Pilsen بودن یکی از آنها است. من درک می کنم که. به همین دلیل ما عمدا نقل مکان کرد و در جهت دیگر است.”

Lightfoot گفت که او مصمم است به “یادگیری درس از گذشته” و برخی “دراز مدت ساکنان باقی می ماند می تواند خود را در محله” حتی پس از توسعه دهندگان حرکت در.

“ما در حال انجام همان چیزی که در وودلاون. ما در حال تلاش برای خنثیسازی برخی از آسیب در طول 606. این شعار که ما به ارمغان آورد به دلیل این است که آنچه من در مبارزات انتخاباتی ، توسعه ندارد به معنی جابه جایی. ما باید یک سابقه نشان می دهد که” او گفت:.

“اگر نگرانی وجود دارد ما آنها رسیدگی خواهد شد. اما آنچه که ما انجام داده ایم در مورد تعامل با جامعه و ساکنان در مقابل پایان دادن به آدرس — آن است که آیا مسکن تنش اجاره املاک و مطمئن شوید که این شهرستان با استفاده از آن قدرت و منابع در خواص خالی و توسعه — من فکر می کنم ما باید یک سابقه خوب.”

Sigcho-لوپز جایگزین خوار سابق Ald. دنی Solis (25ام), قدیمی ى رئیس کمیته که به تن سیم و کمک فدرال ساخت خود را در دادگاه به اتهام فساد مالی تحت تعقیب Ald. ادوارد برک (14th).

این rookie alderman مبارزات انتخاباتی در یک وعده برای جلوگیری از توسعه دهندگان از هل دادن دیرین ساکنان.

ائتلاف نامه گفت: 10,000 ساکنان بسیاری از آنها را به مردم مکزیک را “یا آواره شده و/یا چپ محله داوطلبانه” در سال های اخیر است. که باعث 40 درصد کاهش در ثبت نام از دانش آموزان میان مهد کودک و کلاس هشتم.

“ما دیگر نمی تواند معده جابه جایی خانواده ها و فرسایش شخصیت جامعه است. دیرین ساکنان و ذینفعان که شاهد رنج می برد و از طریق بدترین زمان باید قادر به [سن] در محل می شود و نه آواره افزایش مالیات بر املاک و فریبکارانه توسعه دهندگان” در این نامه اعلام کرد.

“اگر جامعه ما این است که همچنان پر جنب و جوش برای همه ما نیاز به عمل با فوریت برای جلوگیری از هر گونه بیشتر مادام العمر از ساکنان مجبور کردن. … Pilsen است که در این لحظه ای سرنوشت ساز. این شهر نیاز به کار با Pilsen ذینفعان و شهروندان برای ایجاد و حفظ بیشتر خانواده مسکن مقرون به صرفه برای کاهش جابه جایی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>