Lightfoot انتقاد شدید خطوط طولانی تاخیر در coronavirus غربالگری در o’hare

پس از هزاران نفر از مسافران باقی مانده بودند در انتظار ساعت در o’hare International Airport, به عنوان آنها مواجه پیشبرد غربالگری برای coronavirus شهردار لری Lightfoot روز یکشنبه به نام در کاخ سفید و دیگر مقامات فدرال به “بتن ارائه پیشنهادات در مورد چگونه برای جلوگیری و یا حداقل کاهش این مشکلات” از هم اکنون در.

“شب گذشته دیدیم که ایمنی و امنیت به طور جدی به خطر بیافتد و مردم مجبور بودند که در شرایط برابر [مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری] هدایت و کاملا غیر قابل قبول” Lightfoot خبرنگاران گفت: در o’hare.

روز شنبه در اولین روز از افزایش COVID-19 غربالگری در فرودگاه بیش از 3000 مسافر گیر شد داخل o’hare بین المللی ترمینال انتظار غربالگری.

با بیشتر پروازها و مسافران پس از رسیدن جمعه از خارج از کشور Lightfoot گفت: او خواست اداره هوانوردی فدرال به تلو تلو خوردن در ورود و اجازه می دهد تا مسافران به صبر در هواپیما به جای داخل ترمینال. او همچنین هل دادن آداب و رسوم و گشت مرزی اجازه می دهد تا شیکاگو آتش نشانان برای کمک به گرفتن درجه حرارت از ورود مسافران است.

رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر همچنین در مورد o’hare وضعیت پنج شنبه گفت که او دریافت کرده بود عصبانی تماس تلفنی از کاخ سفید کارمند در حدود 11 p. m. روز شنبه که “فریاد زد:” او را به دلیل پریتزکر توییتی در مورد وضعیت پیش از آن در روز.

پریتزکر گفت: او هیچ اطمینان از دولت فدرال است که وجود خواهد داشت بیشتر نیروی انسانی برای مقابله با تعداد زیادی از شهروندان آمریکایی در تلاش برای به دست آوردن خانه از خارج از کشور میان اروپا ممنوعیت سفر که رفت به جای روز جمعه. ممنوعیت میله اکثر بازدید کنندگان خارجی از آمدن به آمریکا از قاره اروپا برای 30 روز.

“در حال حاضر ما صحبت کرده ام به آداب و رسوم و گشت مرزی مقامات به طور مستقیم بر روی زمین در o’hare,” پریتزکر گفت. “من مشغول به کار با شهردار و سناتور را به مطمئن شوید که ما در حال گرفتن دولت فدرال برای توجه به این مشکل است زیرا ما نمی توانیم آن را اتفاق می افتد در تمام طول روز امروز.

پریتزکر گفت: دولت باید افزایش یافته و رسوم و گشت مرزی اعداد و همچنین تعدادی از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری پرسنل بر روی زمین است.

“آنها نه از آن. بنابراین شب گذشته مردم به جاری شدن سیل به فرودگاه o’hare آنها گیر در یک منطقه کوچک و صدها و صدها نفر از مردم و این دقیقا همان چیزی است که شما نمی خواهید در این بیماری همه گیر” پریتزکر گفت. “بنابراین ما باید این مشکل است. و سپس آن را می شود حتی بدتر است. وجود دارد تعداد زیادی از پروازها با مردم بیشتر در حال آمدن است و به نظر می رسد آنها به طور کامل آماده نشده است.”

کمک: تینا Sfondeles

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im