Lightfoot خواست به پرتاب مبارزه رستوران مالی تاسیسات

شهردار لری Lightfoot بود خواست روز شنبه به پرتاب مالی تاسیسات به شیکاگو رستوران مبارزه برای بقا پس از یکی-دو پانچ از شورش و اقامت در خانه خاموش کردن.

Ald. ری لوپز (15th) شهردار ترین صریح شورای شهر منتقد می خواهد این شهرستان به اعطای رایگان 60 روز پیاده رو کافه مجوز به “هر گونه رستوران یا نوار” نشست شهر های مورد نیاز برای یک کافه پیاده رو.

این alderman گفت که او با پشت محوطه محله شورا و 25 “متعلق به خانواده رستوران ها و میله های زندان” در برایتون پارک عقب متری و کوچک ایجاد کرد.

“ما نیاز به پررنگ در تلاش های ما در کمک به کسب و کارهای محلی در هر محله در شیکاگو” لوپز نقل است گفت: در آزادی مطبوعات.

“ما باید از این ابزار در حال حاضر اجازه می دهد تا در چارچوب قانون توانایی به صدور مجوز قانونی. Lightfoot به اورژانس اقتدار به تاخیر هزینه مجموعه.”

ایلینوی انجمن رستوران جمهور سام Toia گفت: این درخواست از لوپز رفتن نیست تقریبا به اندازه کافی دور.

Toia می خواهد این شهر به چشم پوشیدن آن 50% رستوران مالیاتی برای بقیه سال و اعطای رایگان کافه پیاده رو مجوزها خوب برای شش ماه.

پیاده رو کافه اجازه چشم پوشی به تنهایی می تواند صرفه جویی در رستوران $500 به “چند هزار” دلار برای یک رستوران با “بسیاری از پیاده رو فضا” در منطقه مرکزی کسب و کار.

“رستوران جامعه در اینجا در شهر شیکاگو شده است و خونریزی. وجود دارد 7,500 رستوران در اینجا در شیکاگو است. نیمی از اونا نیست حتی باز کردن در حال حاضر. نیم دیگر که باز در حال انجام منظقه وانت و تحویل و حمل کردن — [و] در حال انجام 20 به 30 درصد از کسب و کار آنها در حال انجام یک سال پیش” Toia گفت.

“هیچ رستوران های مدل وجود دارد می تواند خود را حفظ رفتن 10, 11 هفته با فروش و یا تنها 20 تا 30 درصد از فروش آنها انجام می دهند قبلی سال است.”

در اوایل این هفته در شیکاگو رستوران بودند مجاز به باز کردن فضای ناهار خوری.

برخی در زمان استفاده از آن است. دیگران نمی, به دلیل برخی از آنها تخریب و غارت دیگران چرا که آنها می ترسند که در جریان تظاهرات در اعتراض به مرگ جورج فلوید ممکن است به خشونت کشیده شد.

Lightfoot به خواست رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر اجازه می دهد تا شیکاگو رستوران به حداقل برخی از داخل سالن ناهار خوری در ماه ژوئن.

شهردار نیز موافقت کرده است به مدت شش شیکاگو محبوب ترین رستوران دالان به ترافیک به رستوران فضای بیشتر و درآمد حاصل از منزل ناهار خوری.

اما این طرح گرفته نشده اثر در آن دالان که در چتم, دریاچه های کوچک روستا و ساحل طلا نزدیک به سمت غرب و غرب حلقه. محلی اتاق بازرگانی هنوز با شهر و رستوران های محلی امن مجوزها و ایجاد عامل ساعت است که ممکن است متفاوت از محله به محله.

Toia گفت: او هنوز هم امیدوار است حداقل در برخی از خیابان ناهار خوری منطقه می تواند باز کردن این آخر هفته به خصوص در عجله خیابان منطقه را به استفاده از تعطیلات آخر هفته آب و هوا انتظار می رود به زیبا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im