Lightfoot خواستار ساکنان به ثبت نام برای Smart911 اطلاع رسانی اولین پاسخ دهندگان در مورد اطلاعات پزشکی

به عنوان پلیس و آتش نشانان و امدادگران در سراسر شهر همچنان در معرض coronavirus لری Lightfoot شنبه خواست Chicagoans به ایجاد یک پروفایل در Smart911 که هشدار اولین پاسخ دهندگان به یک تماس گیرنده اطلاعات پزشکی قبل از پاسخ آنها به هر گونه حوادث.

“رایگان داوطلبانه و امن خدمات” اجازه می دهد تا مردم ورودی اطلاعات پزشکی خود را به طوری که در صورتی که کسی نیاز به تماس با 911 تماس گیرنده به طور خودکار به دیدن تماس گیرنده مشخصات از جمله این که آیا آنها تحت قرنطینه و یا تجربه COVID-19 علائم با توجه به بیانیه ای از دفتر شهردار.

“هر روز ما در شیکاگو پلیس و آتش نشان و اورژانس پزشکی پرسنل جمعی پاسخ به تماس به خدمات و با استفاده از OEMC را Smart911 خدمات آنها می شود بهتر-مجهز به پاسخگویی به شرایط اضطراری و نگه داشتن ما ساکنان امن” Lightfoot گفت. “در طول این بی سابقه است بحران بهداشت و درمان این وظیفه ما برای حمایت از ما اولین پاسخ دهندگان و اطمینان آنها را به منابع و اطلاعات آنها نیاز به انجام کار خود را با خیال راحت و به طور موثر. به همین دلیل من اصرار تمام ساکنان به استفاده از این خدمات و تحقق آن تعهد است.”

دفتر شهردار گفت: اطلاعات اجازه خواهد داد که اولین پاسخ دهندگان به بهتر مجهز برای کمک به تماس گیرنده.

ساکنان همچنین می توانید دانلود Smart911 برنامه و دریافت چک در پیام ها از شیکاگو وزارت بهداشت دفتر شهردار گفت.

همانطور که از شنبه حداقل 21 شیکاگو اداره پلیس, کارکنان, تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus در حالی که حداقل هشت Chicago Fire Department, کارکنان, تا به حال آزمایش مثبت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im