اعلام “فقر کشتن ما” شهردار لری Lightfoot قول داد جمعه برای پایان دادن به آن در شیکاگو “در نسل بعدی.”

Lightfoot را سخت عشق, روز ولنتاین سخنرانی — تحویل قبل از اینکه یک باشگاه شهر شیکاگو مخاطبان از سیاست گذاران و shakers در تنها اعضای اتحادیه باشگاه لیگ — تابیده خشن و بی رحم نور افکن مشکل او گفت: نادیده گرفته شده است برای بیش از حد طولانی است.

در واقع او در توضیح شیکاگو به عنوان یک کوچک شدن شهرستان که “مرگ از داخل به خارج” از آنجا که از دهه عمدی غفلت و اتلاف سرمایه.

دیگر چگونه به توضیح است که یکی از هر پنج Chicagoans زندگی در زیر سطح فقر فدرال یکی از هر 10 زندگی می کند در “فقر شدید” و 17 درصد فاقد دیپلم دبیرستان.

“من شما ناراحت کننده است ؟ منظورم به. در مواجهه با این حقایق سخت است و نه آسان. این روند دردناک است. اما در آن صورت ما باید” او گفت:.

“ما باید اثر انگشت خود را در سراسر فقیر شرایط که در آن بسیاری از ساکنان ما رنج کشیده. ما این … با استفاده از دولت به عنوان یک ابزار برای ایجاد و اجرای مسابقه مبتنی بر تبعیض است. … ما این رای گیری برای سیاستمداران که در آغوش این اخلاق و با استفاده از هر ابزار در اختیار خود را به تداوم محرومیت و محرومیت از افرادی که شبیه من است.”

دیوید Reifman که در خدمت به عنوان شهردار سابق, رام امانوئل را برنامه ریزی و توسعه امور در زمان جاده بالا به عنوان او hustled از سخنرانی.

“وجود دارد هنوز کار زیادی برای انجام این کار در محلات و من او را درک تمرکز منحصر به فرد بر روی این موضوع,” او گفت:.

پرسید: بعد از آن که آیا او با اشاره به Richard J. Daley, Richard M. دیلی, Emanuel یا تمام موارد بالا Lightfoot تنها می گویند: “این فهرست طولانی است.” او گفت که هدف او این است که نه به “نقطه انگشت سرزنش را در هر فرد خاص” برای یک سیستم “ایجاد و تداوم برای چند دهه.”

بلکه Lightfoot گفت که او مصمم است برای حل این مشکل و استفاده از تمام ابزارهای در اختیار او همراه با برخی از آنهایی که جدید است.

او قول داد برای معرفی یک “مستاجر حفاظت بسته” که هدایت روشن از اجاره کنترل اما گسترش دوره توجه برای هیچ-علت اخراج فراتر از 30 روز; نیاز به صاحبخانه برای تعیین متقاضی توانایی اجاره قبل از در نظر گرفتن قبل از حبس تاریخچه; دهد و وودلاون ساکنان یک حق امتناع از خرید ساختمان های چند خانواده.

شهردار خواستار بیشتر رهبران کسب و کار به کمک پشتوانه طرح او برای بازسازی 10 غفلت جنوب و غرب محله و شیکاگو به شدت سفید و اتحادیه های کارگری و حتی بیشتر برای تنوع بخشیدن به صفوف خود و استخدام, سیاه, اسپانیایی زنان و کارآموزان.

او همچنین می خواهد بیشتر آموزش فنی و حرفه ای در مدارس عمومی شیکاگو خواستار یک حرفه ای به عنوان برق یا یک لوله کش یک بلیط برای طبقه متوسط است.

این اولین بار نیست زمان Lightfoot صحبت در مورد فقر. او در حال حاضر به نام “فقر اجلاس” خواهد شد که هفته آینده به عنوان یک citywide تماس با اسلحه.

اما این اولین بار بود که شهر اولین زن آفریقایی آمریکایی و همجنسگرا شهردار اعلام کرد او می خواهد به “پایان فقر در شیکاگو در یک نسل است.”

Lightfoot اذعان کرد برخی را در نظر بگیرید که هدف “بیش از حد بزرگ برای موفقیت است.”

“هر کسی که مرا می شناسد می داند که به من گفتن, `شما نمی توانید’ به خصوص در صورت ایستادن برخی از اشتباه مرا اخراج کردن برای اثبات شک اشتباه است,” او گفت:.

“اگر نه من چه کسی ؟ به من نگاه کن. فکر می کنم در مورد زندگی من داستان است. من به نام به این چالش زیرا اگر من نگاه دور من انکار بخشی از خودم را بخشی از داستان من تاریخ من. … زمانی که من در این چالش من فکر می کنم `وجود دارد اما به فضل خدا رفتن I.'”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im