آخرین پیام متنی آدم امین دریافت از پدرش آمد و در تاریخ 5 مارس سال 2018 است. آن گفت: معمول: “چه زمان, چه کانال؟”

امین تا به حال یک جفت از آمریکا, ورزشی, کنفرانس زنان در مسابقات نیمه نهایی به تماس آن روز در uncasville خود را کانکتیکات اول در ESPNU و دوم در ESPN2.

محمد امین سپس 80 خواهد بود مشتاق به لحن. زمانی که آن را آمد به تماشای او چهارمین و کوچکترین فرزند — نوزاد خود را پسر — کار او همیشه بود.

در بخش دوم از این بازی ها آدم امین — همه از 31 در زمان و اثبات خود را به عنوان یکی از بهترین جوان پخش در ESPN پایدار — از دست رفته یک تماس از وسط و از او سه برادر بزرگتر است.

“من می دانستم که چیزی عجیب و غریب بود,” او گفت:.

پدر او بود دچار حمله قلبی. شب کار بیش از امین به سرعت ساخته شده برای یک فرودگاه در بوستون بود که در اواخر خانه پرواز به شیکاگو. در پشت یک ماشین به او آموخته و او خیلی دیر شده بود.

“آنچه که من به یاد داشته باشید بیشتر در مورد آن شب بود که راننده یک کلفت بوستون مرد — همین — با لهجه غلیظ,” امین گفت. “من هرگز ملاقات کرد او را قبل از. من به یاد داشته باشید حلق آویز کردن گوشی و فقط ندبه در پشت. همین رسید دست خود را به عقب و برگزار شد از دست من. آن انسانی ترین بخش از آن شب.”

امین استخدام در اوایل این هفته به خریداران’ next play-by-play گوینده on NBC Sports, شیکاگو, شده humaneness در ذهن خود به عنوان بسیاری از ما انجام دهد. و نه تنها humaneness اما ضرورت.

“گوش دادن به سیاه و سفید و قهوه ای و افرادی که احساس می کنند مانند آنها نبوده است به گوش این است که رک و پوست کنده مهم تر از آن تا به حال بوده است,” او گفت:.

امین برادران — نه 13 و 17 سال قدیمی تر — متولد شد و در پاکستان است. محمد و Zubeda آنها را به نام اسماعیل عبدالله و مصطفی. تنها آدم متولد شد و در اینجا با یک نام و یک تربیت که خوب کمی متفاوت است.

کراچی دیدار با غرب حومه ادیسون.

“من در برخورد با برخی از چیزهایی که تقریبا به همان اندازه به عنوان برادران من بود تقریبا تا آنجا که پدر من بود زمانی که او برای اولین بار آمد و گفت:” امین که مسلمان است. “من یک آمریکایی نام در یک خانواده بدون آنها. من بدست عبور برای بسیاری از آن است. من حدس می زنم که من امتیاز است.”

محمد امین اولین کار در ایالات متحده بود در یک کارخانه. او بعدها متعلق به هند و پاکستان, داستان های مواد غذایی و رستوران مواد غذایی سریع. برای دو دهه او امنیتی است.

محمد و آدم امین.

و او یک گاو, طرفداران, عنوان, خود, نوزاد پسر. Postseason بازی در طول مسابقات سال 1990s شد رویدادهای مهم در امین خانواده است. آدم را شلیک یک Nerf حلقه در طول تبلیغات و پدرش در حال عبور او توپ. به عنوان عمل گرم کردن برای مایکل جردن و Scottie Pippen آدم را به حمام و پرتاب آب بر روی صورت خود را به طوری که او می تواند “عرق” همراه با قهرمانان خود را.

با شروع این سال و با فرض فوتبال و بیس بال اتفاق می افتد — امین زندگی می کند که مرکز شهر را تماس MLB NFL و اقدام برای Fox Sports علاوه بر گاو وظایف. ایالات مرکز جست و خیز و پرش دور.

مادر و برادران هیجان زده هستند برای او. پدر او بوده ام در طول ماه.

این Amins شد طرفداران بزرگ سابق گاو گارد Steve Kerr. مدتها قبل از “آخرین رقص”, مستند, آنها می دانستند که داستان غم انگیز از Kerr پدر مالکوم داشتن شده است به ضرب گلوله کشته و در سال 1984 در حالی که رئیس جمهور در دانشگاه آمریکایی بیروت.

“پدر من عاشق Steve Kerr,” امین گفت.

امین اولین کار واگذاری پس از درگذشت محمد به طور اتفاقی یک بازی از رزمندگان. امین در دیدار با رزمندگان’ مربی قبل از بازی برای برخی از روال دبستان. به عنوان آنها پیچیده چیزهایی که آنها شروع به صحبت کردن در مورد پدران خود.

“من بسیار سپاسگزار از انسانیت وجود دارد,” امین گفت.

همه ما به آن نیاز دارید. گاهی اوقات بیش از دیگران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im