من آمده ام به این باور ریس ویترسپون انرژی بیشتری را از این همه پر انرژی و محور شخصیت او شده است بازی در جریان سیستم عامل در سراسر این سرزمین ماست.

پس از سال 2017 ویترسپون وارد شده 14 قسمت به عنوان ثروتمند هلیکوپتر و اجتماعی سر دسته مادلین مکنزی در HBO سریال “کمی بزرگ نهفته است”; 10-قسمت اجرا به عنوان یک منطقه ای خبرنگار تلویزیون تبدیل شبکه ستاره در حال افزایش در AppleTV+ سری “صبح” و در حال حاضر هشت قسمت به عنوان یک روزنامه نگار, همسر, مادر و چرخش درویش busybody در Hulu سریال “کوچک آتش در همه جا.”

هیچ گونه نگرانی ویترسپون گسترش ممکن خودش نازک به عنوان یک بازیگر در حال زدوده دوم او به نظر می رسد روی صفحه و از بین می رود به نقش النا ریچاردسون که یک نوع Shaker Heights همتای به مونتری مبتنی بر مادلین در “کمی بزرگ نهفته است.” یک بار دیگر ویترسپون ثابت می شود بزرگ در بازی مامان که عاشق فرزندان خود را با تمام قلب خود و نیز رانندگی فرزندان خود را دیوانه هر لحظه بیداری.

به عبارت دیگر یک مادر.

اکران سه قسمت در مارس 18, “کمی آتش در همه جا” است که در سال 2017, پرفروش با همین عنوان توسط Celeste Ng. این مجموعه در سال 1997 در بالای کلاس کلیولند حومه Shaker Heights — یک جامعه برنامه ریزی شده با یک شاعرانه حس خود را به عنوان صفحه اصلی از رویای آمریکایی است.

این درست است که رویایی تر است به راحتی به دست آمده اگر شما سفید است. نامحسوس و نه چندان ظریف تم نژادپرستی نهادی و کلاس جنگ در خط مقدم در سراسر “کمی آتش در همه جا.” فقط فراتر از خوب کمرنگ چمن برخی از مردم پناه دادن و گاهی ابراز و اقدام بسیار زشت و افکار.

سری به معنای واقعی کلمه زندگی می کند تا به عنوان آن را در صحنه باز به عنوان ریچاردسون خانه و خانواده نابود شده است توسط یک فروغ از مشکوک ریشه. “کمی وجود دارد آتش سوزی در همه جا می گوید:” یک آتش, رسمی, ساخت آن را پاک کردن این آتش سوزی شد.

که آیا چنین چیزی ؟ فلش چهار ماه زودتر و ما در دیدار با النا خانواده او و افراد نزدیک به او و قبل از شما آن را می دانم ما می توانیم نقطه سه یا چهار نفر که می توانست مسئول تنظیم که آتش است.

میا دختر مروارید (Lexi Underwood) می شود مجذوب مجلل زندگی او و مادرش صاحبخانه در “کمی آتش در همه جا.”
Hulu

النا و او موفق وکیل شوهر لایحه (Joshua Jackson) خود یک آپارتمان دوبلکس و در یک حرکت سخاوتمندانه است که باعث می شود النا احساس خوبی در مورد خودش اجاره یک واحد در کاهش قیمت به کری واشنگتن میا Warren, یک هنرمند و مادر تنها که حرکت از شهر به شهر با دختر نوجوانش مروارید (Lexi Underwood, دختر Blair Underwood که ستاره در “خود ساخته” یکی دیگر از جریان های سری debuting در این هفته است.)

میا کردم بسیاری در جریان است. او در واقع با استعداد نصب و راه اندازی-هنر مجسمه ساز و عکاس, اما زمانی که ما برای اولین بار ملاقات میا و مروارید, آنها در حال زندگی کردن در ماشین خود را. آن را کاملا روشن اگر میا یک بازمانده و یک جنگنده و یا یک هنرمند باهم و خیال باف. شاید کمی از هر دو.

النا چهار فرزندان نوجوان: سفر (اردن Elsass), مهربان, سوار کار ماهر; Lexi (Jade Pettyjohn) که یک مینی-النا برای بهتر یا بدتر; مودی (گاوین Lewis), شیرین بچه که می شود دوستان با مروارید و Izzy (مگان Stott) از جوانترین کسانی است که مشکل و سرکش است و به شدت به عقب هل دادن در برابر او و مادرش تلاش برای قرار دادن او را در یک جعبه کوچک.

النا و میا را پیچیده و پویا ساخته شده همه بیشتر از آن زمانی که النا استخدام میا به “مدیریت خانه” که برای تلفن های موبایل خیلی بهتر از خانه دار/آشپزی/خدمتکار. میا رشد می کند رنجش به عنوان مروارید می شود شیفته با ریچاردسون حتی به عنوان میا اعتصاب ارتباط با Izzy یک هنرمند مشتاق.

النا دختر Izzy (مگان Stott) یک هنرمند مشتاق متصل با خانواده هنری فکر مستاجر در “کمی آتش در همه جا.”
Hulu

بزرگ وجود دارد جنجال درست از اپرا صابون در طول روز شامل میا co-worker در رستوران که در آن او کار می کند در شب (Mia طول می کشد در بسیاری از مشاغل) و النا همکار خانه دار Shaker Heights, لیندا (Rosemarie DeWitt) که حتی محکم تر زخم از النا اگر که امکان پذیر است. نیز وجود دارد مقدار زیادی از نوشیدن شراب و گلدان-سیگار و دوره-قطعه مراجع فرهنگ پاپ به “تک گویی های واژن” و ام تی وی را “جهان واقعی” و “قبل از طلوع آفتاب.”

یک لحظه النا و میا در حال تیراندازی خنجر در یکی دیگر از سراسر یک اتاق شلوغ. بعد آنها به اشتراک گذاشتن یک بطری شراب و پیوند بیش از شادی و heartbreaks از مادر بودن.

قبل از این فصل در جان مربوطه خود را بیش از بسیاری از آتش سوزی های بزرگ و کوچک واقعی و استعاری خواهد بود مشتعل است و ممکن است هر کس نمی خواهد می شود در سمت چپ ایستاده زمانی که دود پاک می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im