روستای کوچک تظاهرات در حافظه از ونسا Guillén, در برابر خشونت های جنسی در ارتش

چند صد تن از روستای کوچک کسب و کار اصلی کریدور شب جمعه به فراخوان عدالت برای ارتش متخصص ونسا Guillén 20 ساله سرباز بود که از دست رفته به مدت دو ماه و مشکوک شده اند مورد آزار و اذیت و قتل توسط یک همکار سپاهی.

جمعیت جوان و پیر اعتراض به خشونت های جنسی علیه زنان در ارتش راهپیمایی شرق در 26 خیابان مسدود کردن یک خط از ترافیک و توقف را به زانو در هر یک تقاطع در طول راه به عمدتا مکزیکی آمریکایی محله مشهور طاق.

لورا رودریگز دبیرستان مشاور سازماندهی این تجمع است. او گفت که او نمی تواند نشستن در خانه و اقامت آرام پس از خواندن در مورد Guillén را مشکوک به قتل است.

“ونسا بود آمریکا سرباز جنگ برای کشور ما است. من فکر می کنم آن را تنها عادلانه به اینجا برای درخواست عدالت برای درخواست این کشور برای انجام آن کار” رودریگز, 30, گفت:.

“قطعا وجود دارد تشابه با زندگی مهم است. این مسئله بزرگ است و بی عدالتی است. من در اینجا اعتراض برای جورج فلوید. هیچ راهی وجود دارد که من قصد دارم به بیرون آمدن به اینجا برای من خواهر ونسا.”

Guillén را مشکوک قاتل — ارتش متخصص آرون دیوید رابینسون از حومه جنوبی کلیمت — شات خود را به مرگ ژوئیه 1 به عنوان پلیس در مورد دستگیری او را برای کشتن Guillen در فورت هود در تگزاس است. مورد اسیر ملی توجه است.

Guillén خانواده ها گفت: “گزارش آزار و اذیت جنسی قبل از او ناپدید شده در مارس 22, و است که آنها درمان شده disrespectfully توسط مقامات نظامی stonewalling تلاش خود را برای پیدا کردن آنچه اتفاق افتاده است را به دختر خود.

Guillén باقی مانده بودند در چند قطعه 30 ژوئن بیش از دو ماه پس از او ناپدید شد. مقامات ارتش گفته اند که آنها هیچ مدرکی Guillén بود که از نظر جنسی مورد آزار و اذیت, اما روز جمعه اذعان کرد او رو “به طور بالقوه برخی از آزار و اذیت نه از طبیعت جنسی.”

رودریگز گفت که او می خواهد خشونت جنسی اتهامات گرفته شود از دست رهبری نظامی و سپرده به مستقل دادستانی است.

جمعه رویداد آغاز شده و با تجمع در مانوئل پرز جونیور یادبود پلازا یک روستای کوچک سایت تجلیل مکزیکی سرباز آمریکایی که در جنگ جهانی دوم و پس از مرگ موفق به دریافت مدال افتخار.

بیشترین جمعیت عینک پیراهن سفید — به جای لباس سیاه معمولی در مجالس ترحیم — برای حمایت از صلح و افتخار Guillén زندگی.

شعارهای در اسپانیایی شامل: “ما چه می خواهیم ؟ عدالت است. که آیا ما آن را می خواهید ؟ در حال حاضر است.”

نشانه ها در هر دو زبان اسپانیایی و انگلیسی به نام “عدالت برای ونسا” و گفت: “هیچ سرباز می شود.”

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *