این تظاهرات با عنوان هیچ CGL & TMX خطوط لوله! تقاطع اقدام آغاز شد و در 5 p. m. روز شنبه در تجاری-Broadway تقاطع.

نشان دادن حمایت و همبستگی برای مرطوب’suwet’en ارثی ستاد همچنان ادامه دارد.

آخرین رویداد یک رالی مجموعه را به جای پنج شنبه شب در شرق ونکوور خواستار RCMP افسران “توقف اذیت و آزار جوامع بومی” و برای دولت اولویت دادن به “مردم و سیاره قبل از خطوط لوله و سود است.”

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد رویداد امروز. شما همچنین می توانید چک کنید بعد از یک بار رالی شروع می شود برای به روز رسانی بیشتر.


در اینجا آخرین:

به عنوان 5:25 بعد از ظهر, تجمع نقل مکان کرده بود به تقاطع با ترافیک متوقف شد و در تمام جهات.

) TransLink (با 9 آلما/UBC و 9 مرزی مسیرهای شده اند دوباره روت بین کلارک و نانایمو و را 12th/گرندویو به جای.


چه اتفاقی می افتد ؟

این تظاهرات با عنوان هیچ CGL & TMX خطوط لوله! تقاطع اقدام در حال تبلیغ بر روی Facebook و از طریق پوستر در اطراف شهر. آن است که سازمان یافته توسط یک گروه به نام آب و هوا همگرایی مترو ونکوور.

این اتفاق می افتد در تقاطع خیابان برادوی و تجاری درایو از 5 تا 7 بعد از ظهر برگزار آلیسون Bodine با تغییرات آب و همگرایی می گوید قصد دارد به اشغال تقاطع اما گفت که برخی از شرکت کنندگان ممکن است انتخاب کنید برای باقی می ماند در پیاده رو. Bodine می گوید هیچ برنامه ای برای اشغال نزدیکی SkyTrain station هر چند TransLink صادر شد دستور دادگاه فقط در صورتی که نوار تظاهرکنندگان از اشغال ایستگاه.

اگر تظاهرات اخیر شده اند و هیچ نشانه ای شما می توانید انتظار بیشتر تظاهرات مسالمت آمیز با برخی از ترافیک اثرات و حمل و نقل مجدد مسیرهای.

ترافیک زندگی می کنند خوراک: تجاری-Broadway تقاطع


چرا این مصرف ،

چهارشنبه رالی ایجاد کردن حرکت از هفته مکان عمل را نشان می دهد و همبستگی برای مرطوب’suwet’en ارثی ستاد که در حال مبارزه با ساحلی GasLink پروژه خط لوله در شمال شرق B. C.

دلار 6.6 میلیارد ساحلی GasLink خط لوله است به گسترش از داوسون کریک به Kitimat و حمایت از 20 انتخاب گروه شوراها در طول مسیر. هر یک از شوراهای امضا کرده است و سود توافق با این شرکت اطمینان حاصل است که کمک خواهد کرد که هر گروه کمتر متکی به بودجه فدرال.


ساحلی GasLink معترضان و مرطوب’suwet’en حامیان محاصره یک خط راه آهن واقع در رنفرو و برادوی در شرق ونکوور در فوریه. 15.

فرانسیس گرجستان / PNG

مرطوب’suwet’en ارثی خانه ستاد می گویند خط لوله نمی تواند ادامه بدون رضایت خود را به عنوان آنها قدرت بیش از یک گسترده تر 22,000 کیلومتر مربع از قلمرو سنتی است که با عبور این خط لوله در حالی که انتخاب گروه شوراهای کنترل کوچکتر رزرو زمین. مسیرهای جایگزین پیشنهاد شده توسط قبیله روسای اما CGL حفظ جایگزین شد امکان پذیر نیست و هزینه را افزایش دهد.

دادگاه احکام صادر شده به ساحلی GasLink منظور زمین مدافعان و حامیان و معترضان کردن سایت ساخت و ساز به طوری که کار می توانید در ادامه این احکام اعدام شده اند توسط افسران RCMP در هفته های اخیر و در نتیجه بازداشت.


چه مردم می گویند در مورد تجمع امروز?

آلیسون Bodine آب و هوا همگرایی سازمان

“تنها در یک هفته دولت کانادا پایمال حقوق محیط زیست در حمایت از آب و هوا به قتل پروژه خط لوله دو بار. برای اولین بار وجود دارد فدرال دادگاه تجدید نظر حکم را به نفع TMX. در حال حاضر آنها را دستگیر و مورد حمله قرار مرطوب’suwet’en زمین مدافعان در تلاش برای ایجاد راه برای CGL خط لوله” او در بیانیه ای گفت.

“اگر ما به این مبارزه در هر زمان وجود دارد ناامید کننده دولت یا تصمیم دادگاه این خط لوله می شده اند ساخته شده طولانی در پیش است. ما ادامه خواهد داد به انجام آنچه که موثر بوده است و تا کنون: پایدار توده اکشن و مبارزات متحد به عنوان بسیاری از گروه ها و جوامع به عنوان امکان پذیر است برای جلوگیری از خطوط لوله.”

گروهبان. هارون Roed رسانه افسر با پلیس ونکوور

“ونکوور پلیس اطلاعات که ممکن است در اعتراض به این بعد از ظهر و نظارت خواهد شد. اگر اعتراض می کند اتفاق می افتد, ما خواهد شد به روز رسانی هر گونه اختلال در ترافیک و عمومی از طریق وب سایت رسانه های اجتماعی” گفت: Roed یک ایمیل به در.

“ما برنامه در محل برای مقابله با موقعیت هایی که ممکن است بوجود می آیند اما به دلایل امنیتی ما نمی خواهد به اشتراک گذاری عمومی چه کسانی هستند.”

جیل Drews رسانه سخنگوی) TransLink (با

“TransLink اعطا شده است یک دستور برای جلوگیری از معترضان از لحاظ جسمی مانع تداخل و یا در غیر این صورت مانع آن SkyTrain امکانات. در حالی که) TransLink (با پشتیبانی از حق اعتراض مسالمت آمیز ایمنی مشتریان و کارکنان ما اولویت ما است و ما باید در حفاظت از صدها نفر از هزاران نفر از مردم که تکیه در نمایشگاه هزاره و کانادا خطوط.”

“این دستور فقط به SkyTrain امکانات از جمله تجاری-Broadway SkyTrain Station که در آن یک تظاهرات برنامه ریزی شده است برای این شب. اتوبوس مشتریان باید آگاه باشند که دستور جلوگیری از تظاهرات در تقاطع خود را و آنها باید آماده برای اتوبوس بیراهه و به تاخیر می اندازد. لطفا نگه دارید تا تاریخ با مراجعه به translink.ca, ثبت نام برای حمل و نقل, هشدار زیر TransLink در توییتر و یا از طریق تماس با اطلاعات مربوط به مشتری.”


زنده فایل. این تظاهرات با عنوان هیچ CGL & TMX خطوط لوله! تقاطع اقدام صورت می گیرد چهارشنبه در تجاری-برادوی آغاز و در 5 p. m.

Ric ارنست / PNG


بیشتر به آمده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im