معترضان در جلسه صبح امروز در ماهی قزل آلای دریاچه پارک قبل از راهپیمایی به محل نامعلومی

معترضان مارس همراه گرندویو بزرگراه در روز شنبه در ونکوور. Jason Payne/Postmeda

ساحلی GasLink معترضان در جلسه صبح امروز در ماهی قزل آلای دریاچه پارک در ونکوور برای شروع یک روز دیگر از تظاهرات علیه ساخت یک خط لوله گاز در شمال B. C.

یک گروه موسوم به شهری بومی Sovereigntists جمع آوری شده در این پارک در ساعت 10 صبح قبل از شروع به سمت شرق مارس همراه گرندویو بزرگراه.

نزدیک به 200 نفر نشان داده اند در Facebook صفحه که آنها خواهد شد در نظر گرفتن بخشی در این رویداد است.

این آخرین در یک سری از تظاهرات در حال وقوع در سراسر کانادا در حمایت از مرطوب’suwet’en ارثی ستاد مبارزه برای متوقف کردن ساخت خط لوله در سراسر قلمرو سنتی خود را در نزدیکی هوستون, B. C.

ساحلی GasLink ساختمان 670 کیلومتر خط لوله از Dawson Creek منطقه در شمال B. C. در برآورد هزینه از $6.6 میلیارد دلار است. این پروژه با حمایت از 20 انتخاب گروه شوراها در طول مسیر. همه آنها را امضا کرده اند به نفع توافق با ساحلی GasLink.

اما مرطوب’suwet’en ارثی ستاد ادعا به عنوان گسترده ای 22,000-مربع-کیلومتر مساحت و می گویند گروه شوراهای فقط باید اقتدار بر زمین ذخیره.

دستور اجرا شد در اوایل این ماه توسط RCMP به ساحلی GasLink دسترسی به یک کار سایت برای این خط لوله که بخشی از $40 میلیارد LNG کانادا صادرات پروژه در Kitimat.

در روز پنج شنبه بعد از ظهر معترضان که خود را قرمز بهم تابیدن و بافتن داد برای Decolonial سوسیالیسم راه اندازی یک محاصره در کانادا اقیانوس آرام راه آهن حیاط در Port Coquitlam, به طور موثر بستن شرق و غرب راه آهن ترافیک از طریق مترو ونکوور.

محاصره غزه منجر به لغو West Coast اکسپرس سرویس رفت و آمد در روز پنج شنبه بعد از ظهر و جمعه صبح. اعتراض به پایان رسید پس در روز جمعه صبح ساعت شلوغی.

روز دوشنبه پلیس در ونکوور و دلتا بازداشت 57 معترضان برای شرکت در راه بندان در مترو ونکوور بنادر در سرپیچی از دستور دادگاه.

ونکوور فریزر پورت قدرت بود با دریافت این دستور پس از عملیات بندر می تواند رزومه در ونکوور و دلتا.

معترضان همچنین مختل حوادث در B. C. مقننه در ویکتوریا این هفته و به طور خلاصه اشغال دادستان کل دیوید است را Kitsilano سوارکاری ،

در ضمن یک راه آهن محاصره در Tyendinaga Mohawk خاک در نزدیکی Belleville, Ont. که تعطیل شده خدمات راه آهن در سراسر غرب کانادا است که در آن 10 روز است.

کانادا بومی خدمات وزیر مارک میلر جلسه با Mohawk ملت رهبران امروز برای بحث در مورد محاصره.

با فایل های از کانادا مطبوعات

sbrown@postmedia.com

twitter.com/browniescott

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im