Live Nation به صورت خودکار صدور بازپرداخت برای لغو نشان می دهد با توجه به COVID-19

این رسمی: زندگی ملت مشتریان خواهد شد در حال حاضر به طور خودکار دریافت بازپرداخت اگر کنسرت یا نمایش آنها خریداری بلیط برای لغو شده است با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس. این رویداد پروموتر که اعلام کرد “بلیط امداد” ابتکار هفته گذشته ارسال شده به روز رسانی در وب سایت خود را و حساب های رسانه های اجتماعی جمعه.

سیاست به اثر می رود مارس 1, زمانی که زنده ملت آغاز می شود ارسال ایمیل های اطلاع رسانی به روز رسانی به مشتریان در وضعیت هزاران نشان می دهد تحت تاثیر قرار stay-در-خانه و ممنوعیت اجتماعات بزرگ با صدور بیش از دو ماه گذشته.

“اگر 60 روز گذشته پس از یک نمایش به تعویق افتاد و هیچ موکول خرما اعلام شده است که 30 روز پنجره برای بازپرداخت باز خواهد شد که در آن زمان” زندگی ملت اضافه شده در آن “بلیط امداد” صفحه.

در مورد موکول نشان می دهد در مکانهای عمل زندگی می کنند, ملت, مشتریان خواهد شد که 30 روز به درخواست بازپرداخت را انجام دهید و یا درخواست آن را به عنوان 150% اعتباری نسبت به رویدادهای آینده و پس از این تاریخ جدید اعلام شده است. (با ارائه مدرک معتبر برای رویدادهای خاص شخص ثالث اجاره یا جشنواره.)

“هنگامی که شما این گزینه را انتخاب کنید, Live Nation نیز اهدا بلیط به بهداشت و درمان کارگران به اشتراک گذاری هدیه زندگی می کنند با کسانی که مشغول به کار در خط مقدم طریق ما ملت قهرمان برنامه” این شرکت اعلام کرد. “ما اهدا خواهد شد یک بلیط برای هر بلیط شما در اصل خریداری شده است.

برای مشتریان که نمی درخواست بازپرداخت را انجام دهید که در پنجره موجود خود بلیط به طور خودکار معتبر برای تاریخ جدید است. همچنین مشتریان می توانید انتخاب کردن برای اهدای بلیط خود را برای موکول به کارگران خط مقدم.

COVID-19 نگرانی ها می تواند به ایجاد یک 9 میلیارد دلار ضرر برای کنسرت صنعت رادیو فردا گزارش داد اوایل این ماه.

لغو و تعویق ستون بندی شده اند تا به عنوان همه گیر شده است ، آخرین مثال: پاپ megastar تیلور سویفت که هفته گذشته اعلام کرد که او خواستار او “عاشق متحرک” استادیوم تور و دیگر حضور زنده برای بقیه سال 2020 است. او ایالات متحده آمریکا تاریخ خواهد بود موکول برای سال آینده. کسانی که قادر به حضور دوباره آمریکا در تاریخ می توانید به دنبال استرداد “به موضوع Ticketmaster نظر” آغاز آوریل 1.

علاوه بر مدونا را لغو کرده است نشان می دهد تاریخ و پرل جم و Zac Brown Band به تعویق افتاد تمام تورهای.

در مورد به تعویق افتاد عرصه و ورزشگاه را نشان می دهد, رویداد, مروج به احتمال زیاد نمی خواهد تصویر روشنی از زمانی که آنها می توانند برنامه ریزی مجدد کنسرت, تا, NBA, NHL و لیگ اصلی بیس بال تصمیم بگیرند که چگونه و چه زمانی به راه اندازی مجدد خود را فصل به فصل و رزومه خود را بازی و برنامه برای کسانی که سالن. NBA کردم که فرایند نورد شنبه هنگامی که آن را اعلام کرد که تیم می تواند بازگشایی تمرین و امکانات در شهرستانها که در آن اقامت-در-خانه سفارشات کاسته شده است.

کمک: Gary Dinges ایالات متحده آمریکا امروز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de