بارش برف هشدار است که در اثر مترو ونکوور با پنج تا 20 سانتیمتر انتظار می رود در این منطقه بسته به ارتفاع.

بارش برف هشدار است که در اثر مترو ونکوور با پنج تا 20 سانتیمتر برف انتظار می رود روز سه شنبه و شب جمعه.

آژانس می گوید چقدر برف ساکنان را ببینید بستگی دارد که در آن زندگی می کنند. کسانی که زندگی در ارتفاعات بالاتر مانند Burnaby, کوه, ساحل شمالی و پورت مودی می تواند تا 20 سانتیمتر توسط چهار شنبه صبح.

برف اما باید به نوبه خود به باران و به عنوان درجه حرارت هوا قطره به بالا از 5 C در روز چهارشنبه.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در سراسر منطقه در روز سه شنبه.


SFU بسته پردیس با توجه به نگرانی های برف

Simon فریزر دانشگاه BCIT, Kwantlen دانشگاه و کالج Langara باید لغو کلاس های پیش از یک کمپرسی بزرگ از برف انتظار می رود روز شنبه در حالی که اکثر مدارس در مترو ونکوور باز هستند.

SFU گفت: در اوایل پست در رسانه های اجتماعی است که با توجه به قابل توجه برف در هوا و رفت و آمد نگرانی های دانشگاه در Burnaby سوری و ونکوور بسته شده است.

BCIT باز بود در صبح اما مدت کوتاهی پس از ظهر آن را یک هشدار گفت: به دلیل آب و هوای زمستان همه دانشگاه ها را روز سه شنبه در 12:30 pm. همه پاره وقت و تمام وقت کلاس ها و امتحانات لغو باقی مانده از روز است.

Langara و Kwantlen نیز لغو تمام بعد از ظهر کلاس.

دانشگاه بریتیش کلمبیا گفت: برف در حال سقوط بود در ونکوور پردیس, اما همه طبقات — از جمله شب کلاس رفتم جلو به عنوان برنامه ریزی شده.

تمام مدارس دولتی باز مانده است در روز سه شنبه.

مسافران بریس برای روز شلوغ در جاده های حمل و نقل عمومی

وزارت حمل و نقل می گوید: مسافران می توانند انتظار تاخیر در طول یک ساعت یک عجله در هر دو Alex Fraser و پورت مان پل ها با توجه به خط تعطیلی برای “زمستان فعالیت های تعمیر و نگهداری.”

در گذشته رانندگان عبور از کابل ماند پل برخورد کرده اند با ‘بمب یخ’ در حال سقوط از کابل و آسیب رساندن به شیشه جلو اتومبیل و وسایل نقلیه.

“در اوایل (سه شنبه) صبح … طناب-دسترسی و تکنسین های کنترل ترافیک بسیج شدند به هر دو پل و شروع کابل-یقه قطره به روشن جزئی تجمع در باقی می ماند” وزارت گفت: در یک نسخه.

کابل-بست که نصب شده در بندر مان در سال 2017 و Alex Fraser در سال 2018 هستند منتشر شده به اسلاید به پایین کابل و حذف برف و یخ و طناب دسترسی تکنسین های دستی بازنگری قلاده های بعد از آنها استفاده شده است.

TransLink گفت: هزاره خط در SkyTrain عامل با چهار خودرو با قطار برای افزایش ظرفیت اما فرکانس کاهش می یابد به دلیل بارش برف. سازمان حمل و نقل گفت: اتوبوس و SkyTrain خدمات ممکن است نهفته باشد و توصیه می شود مسافران به بودجه وقت اضافی در روز سه شنبه. HandyDart همچنان به کار به طور منظم در سطح خدمات.

به 229 Lonsdale اسکله/Lynn Valley خواهد بود detoured از طریق Lonsdale بزرگراه 1 و سپس لین دره جاده در هر دو جهت با توجه به شرایط جاده با توجه به اخطار به اشتراک گذاشته شده در اطراف ساعت 8 صبح

شهر ونکوور می گوید خدمه در حال تمرکز بر روی اولویت مسیرهای که شامل اصلی جاده ها و مسیرهای اتوبوس و پل ها و اولویت تپه و 15 بیشتر استفاده می شود مسیرهای دوچرخه.

این شهر همچنین خاطر نشان کرد ساکنان که همه صاحبان اموال و کارکنان باید از برف و یخ از پیاده رو در اطراف ملک خود را با 10 صبح صبح روز بعد از برف.

شهر ونکوور باز شدن کره زمین پناهگاه

شهر ونکوور باز کرده است گرم شدن مراکز و شدید آب و پاسخ مراکز در بارش برف.

هر کسی که نیاز به سرپناه از سرد خوش آمدید; حیوانات خانگی و دستی نیز مجاز است. کسانی که با خود ملافه مجاز به اقامت و خواب در حالی که نوشیدنی های گرم و تنقلات در دسترس خواهد بود.

چهار گرم شدن مراکز واقع در Powell Street, گریز, Britannia جامعه مرکز پیشگیری از مصرف بیش از حد جامعه و ونکوور آبزی مرکز باز خواهد شد در فوریه. 3 و 4 در حالی که پاول خیابان محل گریز نیز باز خواهد شد در فوریه. 5.

شش شدید آب و پاسخ مراکز واقع در جهت Youth Services, مرکز Evelyne Saller مرکز نجات ارتش Belkin خانه والتون هتل Amentity فضای دهم کلیسا اولین کلیسای باپتیست – باز خواهد شد Feb. 3 تا 5 با تعداد محدودی از تشک های موجود در هر محل است.

YVR هشدار به مسافران اجازه می دهد تا زمان سفر فوق العاده

مسافران از رفتن به و از فرودگاه بین المللی ونکوور یادآوری برای بررسی وضعیت پرواز خود را قبل از خروج از منزل و اجازه می دهد تا زمان سفر فوق العاده.

اطلاعیه ارسال شده به YVR وب سایت گفت: این فرودگاه است که خرید و فروش با شرایط زمستان; به روز رسانی برای پرواز ورود و خروج بودند در دسترس نیست در YVR سایت از 8:00 صبح روز سه شنبه.

بیشتر به آمده…

ticrawford@postmedia.com

ویرایش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de