موجودات زنده: جف Skrentny در تلاش است به نظیر شناسایی 2,500 این سال در Cook County

جف Skrentny ذکر شده تمایل به سند 2,500 موجودات زنده در کوک کانتی در نشان دادن از باب Dolgan مستند, “مونتی و رز” در شهدا’ در شمال لینکلن.

که توجه مرا جلب کرد. آن بعید به نظر می رسید به اندازه کافی است که من پرسیدم چرا.

“من خواهد بود در تلاش برای دیدن و همکار شناسایی از طریق iNaturalist به عنوان بسیاری از گونه ها از همه چیز زندگی به عنوان من می تواند در طبخ شهرستان در سال جاری” او ایمیل فرستاده. “من ابلهانه گفت: من امیدوار بودم به سند 2,500 موجودات زنده در این شهرستان در سال, اما بیشتر تحقیقات من نشان می دهد که مانند یک شماره خواهد بود heck از یک کشش هدف است.”

کشش ؟ سال گذشته همه ناظران به حال 2,472 موجودات زنده در طبخ شهرستان و بیش از 3,500 چیزهایی که در تمام سال از iNaturalist. پس از او پیوست iNaturalist در ماه ژوئن سال 2016 Skrentny ساخته شده 9,000 مشاهدات 1,700 موجودات زنده است.

روز سه شنبه من رسیده Skrentny در یک تویوتا نمایندگی.

“فقط اتفاق می افتد که من گیر شدن من Prius, `Belafonte,’ تمیز و بررسی در فروشگاه, بنابراین من می تواند به من ادامه اکتشاف از انتهای طبخ شهرستان به دیگر” فرستاده Skrentny که اشاره کرد این است که 74 کیلومتر از شمال غربی به جنوب شرقی در طبخ شهرستان است.

او مجموعه ای از یک نوار بالا. خود موجودات زنده تعداد فقط اگر همکار مشخص در iNaturalist. یک ابتکار مشترک توسط آکادمی علوم کالیفرنیا و انجمن جغرافیای ملی از iNaturalist برنامه کمک می کند تا کاربران شناسایی گیاهان و حیوانات در اطراف آنها را در حالی که همچنین ساختمان داده ها.

یکی از دلایلی که او ارزش iNaturalist فراتر از آن داده است که “به شما احترام یک چیز نامگذاری آن است. [سپس] شما می توانید یک احترام به چیزی و اکوسیستم آن است که یک بخشی از آن است.”

File photo
فایل عکس از جف Skrentny از شیکاگو که یک داوطلب با هر دو شیکاگو پرندهشناسی جامعه و دوستان Cook County, جنگل, حفظ, به دنبال برخی از چیزهایی که برای عکاسی در LaBagh جنگل حفظ جنگل در سال 2015.
مایکل اشمیت/آفتاب نیوز

او خوب است در شناسایی. در LaBagh جنگل در نزدیکی شمال غربی خود طرف خانه و جایی که او کار مرمت 15-25 ساعت در هفته او را شناسایی کرده 1,000 موجودات زنده است. از شنبه او وارد شده بود حدود 400 چیزهایی که در این سال از طبخ شهرستان 310 که از آن شده است نظیر شناخته شده است.

“آنها تنها تعداد اگر من آن را دریافت و داوری” او گفت:.

پرندگان, پستانداران, قارچ, قالب های لجن و گل و قارچ حشرات عنکبوت و مانند دفعات مشاهده شده است.

“اگر آن را زنده و فوق العاده میکروسکوپی آن شمارش,” او گفت:.

او فکر می کند 250 پرندگان 1,000 گیاهان و 1000 حشرات (ضعف خود) و بقیه پستانداران و قورباغه ها و مارها و غیره خواهد او را به 2500.

“یک سال بزرگ را شامل دیدن یک گونه هرگز قبل از ثبت در کوک کانتی” او فرستاده بعد.

چیزهایی که او را دوست دارم برای دیدن این سال در کوک کانتی در آمریکای شمالی رودخانه سمور یک massasauga آمریکایی مارماهی یک muskie و چند گیاهان نادر او هنوز برای پیدا کردن در این شهرستان است.

Resized/Sun-Times
گرگ Remec با muskie او گرفتار نزدیکی آدلر افلاک نما در مارس 8, 2017; Jeff Skrentny امید muskie خواهد بود یکی از 2,500 چیز زندگی او اسناد و کارشناسی در طبخ شهرستان در سال جاری.
ارائه شده

این ایده آمد بین Skrentny و پل شیرین استاد در کالج لیک کانتی که در حال انجام کاری مشابه در شهرستان لیک.

Skrentny می داند لیست های طولانی و این یکی او قصد دارد به یک کتاب.

“در ژانویه. 1, 2006, من تصمیم من برای رفتن به مرغدار.” گفت: Skrentny که آغاز شده با “Sibley راهنمای درست به پرندگان از شرق شمال امریکا است.”

او نگه داشتن لیست های زندگی. او Cook County, لیست 333 یا 331; خود را ایلینوی لیست 379 و جهان خود را لیست 602 تقریبا همه (565) از ایالات متحده است.

“من واقعا با تمرکز بر آنچه که ما در ایلینوی,” او گفت:.

هر شب او صرف 35 دقیقه دیدن چه کسی دیده است و ببینید که اگر او می تواند آن را پیدا کنید.

“من می خواهم برای پیدا کردن همه این چیزها را به خودم,” او گفت:. “من می دانم که در آن حدود 1000 گیاهان دیده می شد. گیاهان معمولا دوباره رشد می کنند در همان محل است.”

حشرات معمولا دوباره به همان محل.

“من می توانید دریافت 1700 تا 2000 در خود من, اما من نیاز به حمایت جامعه” او گفت:. “این سخت است برای حفظ انگیزه برای یک سال تمام.”

Skrentny گفت: بزرگترین مانع ممکن است که “زندگی وجود دارد. زندگی می تواند دخالت کند. من هنوز پدر که به معنی من هستم بارگذاری درایور برای آنها است.”

اما او دارای تجربه. دو بار او انجام داده است یک سال در پرنده نگری. در سال 2009 او گره خورده است و سپس ایلینوی رکورد. در سال 2013 او یک Cook County, بزرگ سال و شکست رکورد, اما کسی همان سال بود ،

“من می خواهم طولانی و دشوار سفر,” او گفت:.

شما ممکن است ببینید Skrentny در جستجوهای او می تواند برای ساعت ناپدید می شوند و حتی در شدت جمعیت کوک کانتی. اما او است و نه مشخص.

به عنوان تلاش خود را.

“در این روز و سن آن است که یک پیام است که نیاز به تقویت” Skrentny گفت. `این یک پیام است که به نظر می رسد از دست داده است. من می خواهم آنها را به مراقبت بیشتر. این است که من راه های کوچک, اعتراض تا آنجا که بالا بردن سطح آگاهی.”

در پایان Skrentny گفت: `شاید مردم را رفو بیشتر از آنها حتی در این شهری شهری شهرستانهای استان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im