مستند به روز رسانی: چگونه آگهی صنعت می تواند کمک به بهبود اقتصادی

بریتانیا مستند فرمت زیر پول بین المللی صندوق (IMF) پیش بینی در اوایل این هفته که “بزرگ مستند رکود’ می تواند شدیدترین تقریبا در یک قرن. والا کمپ ارشد exec M&C ساعتچی معتقد است زمان برای ‘بزرگ ارزیابی’ نه ‘رکود بزرگ’.

پیوست در گفتگو با استفان وودفورد رئیس exec از تبلیغات انجمن (AA) صبح امروز (17 مارس) جفت ارز مورد انتظار پیامدهای اقتصادی بریتانیا مستند در ادامه به صورت “حداقل” یکی دیگر از سه هفته و به احتمال زیاد قبل از پایان ماه ژوئن.

در روز سه شنبه (14 مارس) صندوق بین المللی پول تخمین زده است که جهانی تولید ناخالص داخلی کاهش خواهد یافت 3 ٪ در این سال است. هر دو وودفورد و کمپ بر این باورند که تبلیغات نقش مهمی را در کاهش آسیب است. به عنوان وودفورد قرار داده و آن را: “تبلیغات یکی از کسانی که اهرم است که می تواند تشویق رشد.

“این می تواند مردم را به رزومه رفتارهای در حال حاضر همه چیز را در راه های جدید برای مردم” او ادامه داد. “این می تواند منعکس کننده واقعیت های جدید است که خواهد شد از این… دلیل نمی توان آن را فقط به کسب و کار به عنوان معمول است. ما در حال شروع به نوبه خود افکار ما را به آنچه که صنعت ما می توانید انجام دهید, چگونه صنعت ما کمک می کند که بهبود. و با کمک به که بازیابی کمک به خودمان است.”

اگر وودفورد مناسب است در پیش بینی خود را که در آن است رفتن به شش ماه تا اقتصاد را به بالا و در حال اجرا به درستی آن زمان برای این صنعت شروع به برنامه ریزی و فکر کردن در مورد چگونه برای کمک به بهبود است.

کمپ تاکید کرد که این مهم است به درک که این صنعت منحصر به فرد قرار داده شده برای کمک به درایو و تحریک تقاضا است.

“این مشاهدات این است که استراتژی ما تیم در حال ساخت در این لحظه است که وجود خواهد داشت یک جنبش عظیم ارزیابی” بستری کمپ. “نه رکود بزرگ اما ارزیابی.”

توسط این, او می گوید که برای هر محصول و یا خدمات است که مردم به خرید وجود خواهد داشت یک لحظه که در آن آنها تجدید نظر ارزش از کسانی که همه چیز.

“وجود خواهد داشت یک فرصت برای برندها نه فقط بحث در مورد محصول اما هجی کردن آنچه در آن می کند برای شما” او استدلال کرد. “وقتی به شما می گویند به کسی اجازه دهید بروید و یک قهوه به شما نمی گویم که چون شما می خواهید به مصرف کافئین شما در حال انجام آن است چرا که شما می خواهید برای اتصال با کسی و شما می خواهید به آن لحظه از کار افتادگی است.”

به عنوان رئیس exec از AA وودفورد اعتراف کرد که “سطح تعامل با دولت کاملا شدید” و این که او است که با داشتن مکالمات روزانه با وزارت فرهنگ رسانه و ورزش (DCMS) و بخش کسب و کار و انرژی و استراتژی صنعتی (Beis) آغاز شده است که در منجر به مستند.”

در هفته گذشته به تنهایی او گفت که او بخشی از تعدادی از وزرا میز گرد تماس با دیگر نمایندگان از سراسر اقتصاد که در آن تمرکز است که تا حد زیادی در اطراف اجرای این کار حفظ طرح و طرح کردند.

“کلاه ها را به دولت برای مقیاس و وسعت بودجه طرح به عنوان برخی از این چیزها خطوط,” وودفورد اعلام کرد. “اما شیطان در جزئیات است. ساخت این چیزها کار است که مهم است و بازخورد به خصوص در طرح وام است که هنوز هم بسیار ضعیف است. این است که مرتب کردن بر اساس چیزی که ما در حال تغذیه به وزیران.”

برای کمپ که سر یک آژانس بستگی دارد که در این طرح به نگه داشتن کسب و کار زنده او گفت: “کردند طرح بود واقعا خوش آمدید اطلاعیه زمانی که آن اتفاق افتاد. اما یک سوال بزرگ در مورد چه مدت آن را برای به عنوان 31 May احساس بلند پروازانه.”

سرعت که با آن مردم می توانند دسترسی به پول نقد و دیگر برای رفتن به بحرانی. “ما انجام داده ام همه چیز را ما می توانیم به خودمان را آماده وجود دارد که یک بیت از یک تاخیر و ما اعتماد به نفس است که ما در یک جای خوب می شود قادر به کاهش آن, اما من فکر می کنم اجرای این واقعا قابل توجه و ایده های جسورانه خواهد بود چیزی که کمک می کند تا کسب و کار برای زنده ماندن و یا نه رک و پوست کنده” کمپ به این نتیجه رسیدند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de