‘بلند رفته تابستان’ مدیر می خواهد طرفداران به یاد داشته باشید زمان خوب با مارک McGwire و سامی Sosa

طرفداران بیس بال دانم چه اتفاقی افتاد بعد از خانه بزرگ-اجرای مسابقه از سال 1998 است. آنها به یاد داشته باشید این آیات از شایع استفاده از داروهای افزایش دهنده عملکرد افزایش و شرم آور کنگره شنوایی. آنها به یاد داشته باشید چشم سیاه و سفید ورزش رنج می برد و فقط پس از گرفتن یک ضربه به فک از 1994-95 اعتصاب.

اما آنها ممکن است به یاد بیاورید و یا به احتمال زیاد آنها را به فراموش, چگونه ’98 فصل گریبانگیر ملت به عنوان میلیون ها نفر به تماشای کاردینالز علامت McGwire و توله’ سامی Sosa مثل حلزون حرکت کردن آن را برای احترام ترین رکورد در ورزش است.

مدیر AJ Schnack می خواهد به تنه زدن به طرفداران خاطرات با “بلند رفته تابستان” آخرین ESPN اجرای “30 30” مستند که برتر در 8 بعد از ظهر یکشنبه.

“برای من مهم بود برای قرار دادن مخاطب در آن لحظه و می گویند این بود که فقط یک توپ بیس بال داستان” Schnack گفت: “این لحظه ای فرهنگی در کشور که در آن همه گرد هم آمدند و هیجان زده در مورد بیس بال و در مورد این دو نفر و که یکی بود و یکی برای شکستن [راجر] ماریس’ رکورد.

“آنچه من می خواهم به انجام در فیلم است به چیزی است که شما فکر می کنم شما می دانید و سپس نوار دور برخی از آنچه در سر خود را در مورد آن و بازگشت به آنچه که در ریشه آن است. در این مورد وجود دارد مانند یک ابر در اطراف که در آن سال چون ما می دانیم که آن را در محل استروئید, دوره, و من فکر می کنم بسیاری از مردم از مشاهده آن تنها از طریق این لنز.”

دو ساعت فیلم آدرس خرید اینترنتی از صفحه اصلی-اجرای مسابقه اما نه قبل از جلسه Schnack هدف از حمل و نقل بینندگان به Busch ورزشگاه و زمینه انوری از طریق برجسته از بازی پخش و MLB آرشیو. بیس بال تا به حال پیش بینی برای ارسال یک دوربین خدمه برای هر تیم در آخرین دیدار دیگر ballpark را به فیلم حوادث برای آیندگان. Schnack گفت: بیشتر از آن را پیش از این دیده نشده.

اما طرفداران توجه خاص به چه McGwire و Sosa گفت Schnack که مصاحبه هم دو بار و در مجموع بیش از پنج ساعت در هر. McGwire در حال حاضر پذیرفته شده به مصرف استروئیدها که نجومی در سال 2010 و Sosa در ادامه به آن را انکار کند اما هر دو هنوز هم نشان داد مقدار زیادی. McGwire مشترک یک داستان است که حتی خود مدیر در زمان تونی لا تخصصی Russa نمی دانم.

“من تا به حال انجام یک دسته از تحقیقات قبل از رفتن به مصاحبه” Schnack گفت. “من فکر می کنم با علامت حدود 25 دقیقه در او بود که به من گفتن چیزهای که من تا به حال هرگز قبل از شنیده. من احساس می کردم که از ابتدا او را به داستان خود را به بگویید, چیز که هرگز در مورد صحبت کردیم.

“با سامی او بود که هیجان زده, نشاط خود, اما من هم فکر کردم که او داشتن میراث او در راه است که من تا به حال نه او را دیده بسیاری انجام دهد. به بحث در مورد نه فقط آنچه که او انجام داد در ’98, اما این واقعیت است که او تا به حال شده است یک 30-30 بازیکن [خانه اجرا می شود و پایگاه های دزدیده شده] و او تا به حال شده است در بالای صفحه اصلی hitter وظیفه اجرای در لیگ ملی قبل از ’98.”

Schnack انجام شده بیش از 40 مصاحبه, از جمله پس از آن-توله مدیر جیم Riggleman, 1998, NL, تازه کار از سال کری چوب و سابق استارت استیو Trachsel که اجازه McGwire که شکستن رکورد 62nd صفحه اصلی اجرا (مک بزرگ در ادامه به outlast Sosa 70-66). Schnack آیا زمان برای سوراخ کردن به توله حذفی اجرا glossing بیش از پیروزی در برابر غول در بازی 163 برای کارت های وحشی. این بود که در مورد دو مرد نه چندان دو تیم است.

اما آن را نیز در مورد Schnack که یک فن کاردینالز در downstate ادواردزویل. با بستگان در شفق کاردینالز-توله رقابت همیشه بالای ذهن خود را در خانواده. او حتی می خواهم به تماشای توله پس از مدرسه در WGN. اما زمانی که او نقل مکان به لس آنجلس پس از کالج Schnack تماس از دست رفته با بازی بیس بال تا حدودی به دلیل اعتصاب. به عنوان با بسیاری از دیگران home-اجرای مسابقه به ارمغان آورد او را به عقب.

“هنگامی که ’98 اتفاق افتاد برای من آن چیزی که واقعا وصل من با دوران کودکی من و عشق من از بیس بال” Schnack گفت. “پس از آن یک معامله بزرگ که به من این فرصت را به بگویید که داستان. زمانی که ESPN و شروع کردم به صحبت کردن در مورد یک پروژه به کار با هم, ما گفت: بیایید ببینید که اگر ما می تواند این اتفاق می افتد و اگر ما می توانیم این افراد را می خواهید به انجام این کار. من فکر می کنم که به دلیل سابقه من در ایلینوی و منطقه سنت لوئیس این یک دلیل بزرگ چرا هر دو آنها گفت: بله.”

Schnack امید بینندگان را با یک چشم انداز جدید از نه فقط فصل ولی عصر. او گفت مهم است به او نشان می دهد که چگونه بدنسازی فرهنگ گرفته بود, بیش, بازی بیس بال, تزریق بازی با مکمل ها و همچنین استروئیدها. Schnack به یاد می آورد تماشای کاردینالز از دوران کودکی خود را تحت مدیریت Whitey هرتزوگ که بازیکنان نگاه ضعیف در مقایسه با کسانی که از اواخر ’90s در اوایل 2000s.

“شما به عقب نگاه در آن بازیکنان در حال حاضر و شما نمی توانید باور چگونه لاغر هستند. چگونه آنها حتی نوسانی خفاش؟” Schnack گفت. “این چیزهایی که ما نمی بحث در مورد بیش از حد دیگر. آن را فقط به این گفتگو در استروئید.

“ما در وسط چیزی که در آن بسیاری از بازیکنان بودند که با استفاده از بسیاری از انواع مختلف مواد برای کمک به آنها را به صورت فله و از طریق این فصل غلبه بر صدمات. و مقدار زیادی از آن را مکمل بخش برای مطمئن شوید که حق بود در باز است.”

آن ممکن است ترک مخاطبان تضاد. در اینجا این فریبنده خانه تاریخی-اجرای تعقیب و گریز که برداشت بیس بال کردن مت تنها به تحت الشعاع قرار جنجال و هیاهو است که به دنبال. Schnack فیلم جشن sluggers در حالی که کاوش در آنچه که ممکن است کمک کرده اند آنها را sluggers.

پس چگونه مدیر احساس می کنید در مورد یک فصل است که آتشش کشور شور و شوق برای بازی هنوز بعد در سمت چپ آن وضعیتی وخیم?

“من فکر می کنم من میخوام اجازه دهید این فیلم برای خود صحبت می کنند در نظر است که” او گفت:. “قطعا احساسات من در مورد آن را اجرا حیطه اما … من فکر می کنم من فقط میخوام اجازه دهید این فیلم صحبت می کنند برای آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر