شیکاگو سازمان مسکن به دنبال حذف دیرین ساکن مدافع کارول استیل از Cabrini-سبز محلی شورای مشورتی توسعه جامعه Corp. پس از گزارش متهم او و دیگران از سوء استفاده بیش از $180,000 در نظر گرفته شده برای کمک به آوارگان و ساکنان فعلی.

چا همراه با شهرستان ثبت, حرکت, در هفته گذشته در دادگاه فدرال درخواست یک قاضی برای توقف کمک های مالی. این شهرستان نیز درخواست حسابرس مستقل به ارزیابی گروه امور مالی و نوار استیل و دیگران را از داشتن دسترسی به منابع مالی.

استیل که نقل مکان کرد و به Cabrini سبز در 1950s کاهش یافته است به نظر خاص اتهامات مطرح شده در گزارش چا بازرس عمومی.

“من رفتن به دفتر از دوشنبه تا جمعه و نمی توانید یک سکه پرداخت می شود” استیل گفت: زمانی که رسیده جمعه توسط تلفن. “این در جریان بوده است برای سال. به طوری که همه به من می گویند.”

او با اشاره او نه رئیس جمهور از سال 2005 تا سال 2016 است اما او کاهش یافته است به نظر زمانی که او به عنوان رئیس جمهور از هیئت مدیره است که نظارت بر بودجه. او قصد دارد برای دیدار با وکلای مدافع این هفته به بحث در مورد چا حرکت.

ریچارد ویلاک ارشد مشاور حقوقی در کمک حقوقی شیکاگو که نشان دهنده Cabrini-لاک سبز گفت: آنها در حال بررسی حرکت و گزارش. او را نمایندگی نمی کند, جامعه توسعه Corp.

“ما را به حرکت بسیار جدی” ویلاک گفت. “ما در حال بررسی آن هستند و متعهد به کار با چا و شهرستان برای حل و فصل نگرانی های خود را. همه ما همان هدف است و این هدف تعبیه شده است در موافقت فرمان که بودجه استفاده می شود برای بهره مندی از Cabrini-سبز ساکنان و آوارگان و ساکنان است.”

جامعه توسعه Corp. ایجاد شده توسط Cabrini-سبز محلی شورای مشورتی زیر 2000 رضایت فرمان با شهر میان تخریب در نزدیکی ضلع شمالی مسکن عمومی پیچیده است. یک درصد از سود حاصل از توسعه زمین بود که با توجه به گروه برای کمک به آوارگان و یا زمان Cabrini-سبز ساکنان.

اما یک گزارش از چا دفتر بازرس کل در بر داشت بودجه استفاده می شد به کار استادانه درست شده که شورای صرف هزاران دلار بیشتر در هر سال نسبت به سایر شوراها.

بازرس کل بررسی که ناشی از یک نکته در سال 2016 دقیق هزینه های شرکت از جمله: $36,899 برای یک ون فورد ترانزیت گفته فقط استیل; $2,500 نسبت به مراسم تشییع جنازه برای استیل برادر و $35,000 توسط استیل و همچنین به عنوان برخی از دوستان و بستگان خود را برای سفر به شش مسکن کنفرانس.

یکی از استیل بستگان پرداخت شد $52,259 از سال 2011 تا 2013 به حل و فصل اختلافات در جامعه این گزارش اعلام کرد. یکی دیگر از بستگان پرداخت شد $45,390 از سال 2018 2019 برای کار به عنوان یک راننده و سرایدار. استیل پرداخت شده $16,800 از سال 2012 تا 2014 برای کار او به عنوان معاون اداری گزارش یافت می شود.

یکی دیگر از $25,000 رفت و برای معاملات نقدی از سال 2016 تا 2019 اما بازرس کل نمی تواند تعیین کند که دریافت پول و یا آنچه در آن استفاده می شد برای این گزارش اعلام کرد. این گزارش تخمین می زند که پس از حداقل 2012 استیل خانواده و همکاران سوء استفاده $183,668.

Carol Steele, shown at a June 19, 2001 CHA meeting at the Charles Hayes Center, 4959 S. Wabash Ave. | Brian Jackson/Sun-Times
کارول مختلف نشان داده شده در ژوئن 19, 2001, CHA جلسه در چارلز هیز مرکز 4959 S., Wabash, Ave.
خورشید بار فایل

چا است که به درخواست قاضی برای اصلاح رضایت فرمان اجازه می دهد تا شهر و مسکن سازمان, همراه با, شورای نظارت بر بودجه و انتصاب در سازمان مسکن به عنوان یک غیر-رای گیری از اعضای هیئت مدیره است که نظارت بر بودجه.

این تغییرات نیاز به هیئت مدیره را عمومی سالانه و بودجه سالانه و گزارش آن به امور مالی.

معلوم نیست چقدر پول داده شده به ساکنان آواره. از سال 2016 تا 2018 شرکت به شش 500 دلار کمک هزینه تحصیلی به Cabrini-سبز ساکنان با توجه به گزارش.

“سوء استفاده از این پول است که توهین به هر ساکن که قرار بود از آن بهره مند است و یک تخلف آشکار از قصد و روح از فرمان” تریسی اسکات مدیر عامل شرکت چا گفت: در بیانیه صادر شده توسط آژانس.

رضایت فرمان بود نتیجه یک مستاجر رهبری در سال 1996 طرح دعوی در دادگاه بیش از جابه جایی و کاهش در دسترس بودن مسکن مقرون به صرفه. ویلاک گفت: این حکم یک ابزار مهم برای توانمندسازی ساکنان که مبارزه برای اطمینان حاصل شود آنها می گویند در آینده خود را.

یک جلسه انتظار می رود انجام شده توسط گوشی برای برنامه ریزی Aug. 21.

Elvia ملگن گزارش بر عدالت اجتماعی و نابرابری درآمد ساخته شده است ممکن است توسط یک کمک مالی از شیکاگو جامعه اعتماد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im