“وجود دارد یک هدف وجود دارد برای نوشتن به طور خاص نسبت به ضد همجنس فرهنگ ها و آدرس آنها را” گرین گفت.

رابرت جوزف گرین با کتاب خود در خواهر کوچک در سال 2013. جری Kahrmann جری Kahrmann / استان

مانند بسیاری از سیاه هنرمندان در ونکوور رابرت جوزف گرین تمایل به دریافت تعداد زیادی از تماس های تلفنی در طول ماه تاریخ سیاه. اما داستان کمی متفاوت است.

“من بسیاری از درخواست برای مصاحبه در ماه فوریه به خاطر من عاشقانه نویسنده” B. C.-بر اساس نویسنده و فعال سیاسی توضیح داد.

گرین یکی از کانادا چند اختصاصی نر عاشقانه نویسندگان خواهد بود سخنرانی در UBC سبز دانشکده در روز سه شنبه با عنوان چگونه برای تدریس به عشق. این یک موضوع منتقله از گرین خاص منطقه از تجربه و تخصص: ونکوور نویسنده کار کرده است برای دوباره تعریف عشق در صحنه جهانی برای 10 سال گذشته پس از انتشار داستان کوتاه جنگها گی, آیکون کلاسیک جهان (2011) و آیکون کلاسیک جهان دوم (2012).

“من می خواهم مردم را به یادگیری از داستان من که عشق یک حق انسانی” گفت: گرین.

هر دو حجم, گی, آیکون کلاسیک جهان از ویژگی های داستان کوتاه بر محور رابطه عاشقانه, مجموعه ای در کشور کنترل می شود توسط برخی از جهان ترین ضد, گی, رژیم.

“وجود دارد یک هدف وجود دارد برای نوشتن به طور خاص نسبت به ضد همجنس فرهنگ ها و آدرس آنها را” او گفت:.

درب آبی یک داستان از گرین دوم مجموعه درباره یک شاهزاده است که می آید و به طور گسترده ای استفاده می شود به عنوان اعتراض گی, تبلیغات قوانین تصویب شده در سال 2013 و هنوز هم به عنوان نام یک نرم افزار-تجاوز گروه لابی گری در روسیه است. پس از فعال روسیه دستگیر شد خواندن داستان در مقابل یک کتابخانه Greene, شد, صورت, گی, تبلیغات در رسانه های روسی.

“آنچه آنها در زمان از این غربی این فرد در تلاش است تا فرزندان ما, گی” گفت: گرین بود که هولناک با ایمیل نفرت و تهدید به مرگ به عنوان یک نتیجه.

بحث درباره تمام راه را به سازمان ملل متحد کار می کرد که با ونکوور نویسنده در مسکو بار op-ed در محکومیت روسیه به قوانین ضد همجنسگرایی در سال 2013.

یک سال بعد گرین درگیر مبارزه برای قانونی کردن ازدواج همجنسگرایان در تایوان پس از نزدیک توسط یک گروه به دنبال استفاده از داستان کوتاه قرمز Rheum در تلاش خود را برای destigmatize گی ادبیات در کشور است.

“آنها واقعا می خواستم برای بارگذاری در اینترنت به عنوان بسیاری از داستان های مثبت از فرهنگ چینی که طرفدار گی به عنوان امکان پذیر است و آنها واقعا داشتن یک دیکنز از یک زمان انجام می دهند که گفت:” گرین.

ازدواج همجنس گرایان قانونی شد در تایوان در سال 2019.

تغییر بوده است آهسته تر برای رسیدن به ایران, که در آن تعداد کمی احساس راحتی بیرون می آید. اما جامعه وجود دارد به عنوان یک بازار برای گرین نوشتن. پس از فارسی عشق داستان بازی از Nard باعث بهره از ایران مردان گرین ناشر کار می کرد برای راه اندازی یک راه پنهانی برای این کتاب برای رسیدن به جامعه است.

“ما با نزدیک شدن توسط یک گروه در شمال ونکوور که می خواست می شود قادر به اجازه می دهد ایرانیان برای خرید کتاب توسط نماد امپراتوری مطبوعات در پشت کانال عملیات که دور زدن ایرانی سانسور” گرین گفت.

گرین اشاره کرد که هر یک از این موارد بود فوق العاده به دلیل کتاب او منتشر نشده در فارسی ماندارین یا روسی. ولی عشق فراتر از زبان, حتی اگر گرین فقط در مورد آن می نویسد در انگلیسی.

آثار ترجمه شده به آلمانی, اما, و گرین اشاره می کند که او در حال حاضر مبادرت به فروش کتاب در آلمان نسبت به زبان انگلیسی — یک تغییر ناگهانی بدهکار به یک 2013 رسوایی که در آن یکی از بزرگترین آلمان کتابفروشان کاهش یافته است نویسنده کتاب در سال 2013 با استناد به آنها ارادت به سنتی کاتولیک ارزش.

این موضع موجب عمده اعتراض از رسانه های آلمان و افزایش گرین مشخصات و جرقه فروش کتاب در کشور است. کتاب فروش است و پس از آن تغییر موضع.

گرین به یاد می آورد زمانی که او فقط از شروع و در اواخر ’90s و رو رد پس از رد از سردبیران که احساس مردان همجنسگرا نیست علاقه مند در “کرکی عشق داستان داستانهای تخیلی.” اما این نویسنده که در حال حاضر کار به کار تدریس در دانشگاه های اثبات آنها اشتباه است. 10 سال گذشته نشان داده اند ونکوور نویسنده که وجود دارد این است که مخاطبان خود را برای نوشتن به خصوص در آن مکان که اصرار و کار برای اطمینان حاصل شود که وجود ندارد.

“نیاز به احساس سرافراز که شما بسیار مهم است” گرین گفت.

hmooney@postmedia.com

Follow @harrisonmooney


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de