پایین تر Lonsdale غرب سوم توسعه ارائه می دهد سبک معاصر و پر جنب و جوش, محله

معماری غرب سوم را تحت تاثیر قرار است محل آن: سنگ لهجه منعکس کوه های اطراف در حالی که سرو زیر طاقی های مرتبط به ساحل شمالی جنگل های.

غرب سوم توسعه در شمال ونکوور واقع شده است پر جنب و جوش گوشه پایین تر Lonsdale منطقه است.

غرب سوم, سرود جدید 57-واحد توسعه بخشی از یک عصر جدید در ونکوور شمالی شهر به عنوان رو به رشد پایین تر Lonsdale منطقه را طراوت و چالاکی و پروژه های جدید جذب خریداران از خارج از شهر می گوید برایس Rositch اصلی در Rositch Hemphill معماران که در طراحی ساختمان در گوشه ای از غرب 3rd خیابان و چسترفیلد خیابان.

معماری غرب سوم را تحت تاثیر قرار است محل آن: سنگ لهجه منعکس کوه های اطراف در حالی که سرو زیر طاقی های مرتبط به ساحل شمالی جنگل های. شیب از 30000 فوت مربع سایت و قرار گرفتن در معرض جنوبی با نمایش به سمت مرکز شهر ونکوور و Lions Gate Bridge استفاده شد به بهترین مزیت از جمله پنجره های بزرگ و گسترده تراس می گوید Rositch.


غرب سوم توسعه در نورث ونکوور ارائه می دهد مجلل زندگی با هر راحتی.

محوطه سازی تراس برخی تا 565 متر مربع ارائه فرصت برای نقاشی با آبرنگ روی گچ ناهار خوری و آرامش و یا برای لذت بردن از یک منطقه در حال مشاهده.

وجود دارد به ندرت این فرصت را به مانند یک landscaped منطقه برای زندگی می گوید Rositch توضیح داد که تراس فضای مقابل ساختمان بزرگ است برای یک میز و صندلی و پس از آن یکی می توانید حرکت را از طریق محوطه سازی برای گسترش منطقه در حال مشاهده.

“این مانند در اختیار داشتن دو هوای مناطق زندگی می کنند.”

این شمالی واحد در بتن کاپشن را ديد کوه.

“چیزی جادویی در مورد خیره شدن به کوه و [این واحد] ارائه یک فرصت واقعی برای حرکت می کند تا خریداران و یا زوج ها به دنبال رسیدن به این بازار می گوید:” سرود را مدیر بازاریابی Krista Whitelock.


آشپزخانه / غذاخوری دارای پایان پس از اتمام و به اندازه کافی فضا برای افرادی که به دنبال سرگرم کردن.

دو و سه خوابه خانه (و دو townhomes) همه با حرارت مرکزی و تهویه مطبوع محدوده اندازه از 840 به 1,841 دفاع کرد گرفته شد فوت مربع در حالی که توسعه نیز شامل سطح زمین فضای تجاری.

“این ساختمان در منطقه ای که در آن وجود دارد بسیاری از highrises مقیاس بزرگتر و ساختمان. ما می خواستیم که شامل اتمام پایان بالا و بالا ارائه شده برای افرادی که می خواهید به ماندن یا upsize – در این محله است. از آنجا که ساختمان کامل است, مردم می توانند از طریق راه رفتن و لمس کنید و ببینید که دقیقا آنچه آنها می گوید:” Whitelock.

یک موندریان الهام گرفته از ویژگی های دیوار شیشه ای است که بخش مهمی از جلوی خانه دسترسی آف غرب 3rd Street.

“ما نمی خواهید آن را به نگاه مانند یک نمونه ورودی به پارکینگ ما می خواستیم آن را بیشتر شبیه به یک هتل دربان ورودی – یک پورت cochère احساس می گوید:” Rositch اضافه کرد که سنگ فرش در این منطقه همچنین از طراحی چشم انداز برای درایو-راهرو.

شیشه ای هنر دیوار شامل رنگارنگ مربع و مستطیل است که یادآور یک موندریان طراحی و درمان برای مردم رانندگی به داخل ساختمان و یا کسانی که در راه رفتن – به عنوان به خوبی به عنوان یک بیانیه قوی برای تقویت حس ورود می گوید Rositch.


این حمام ensuite باید روح محیط افزایش یافته و بزرگ قالب ظروف کاشی, شناور ظواهر و زیر کوه غرق می شود.

طراحی داخلی ویژگی های چوب نور تن و مات سفید پس از اتمام برای ایجاد مدرن و تازه پالت به درخواست تجدید نظر به طیف گسترده ای از خریداران در حالی که همچنین ارائه یک پیچیده پایه برای فعال کردن مالکان به فرد این فضا است.

جنوب رو نمایش مجموعه (در تکمیل ساختمان در غرب 3rd خیابان و چسترفیلد خیابان) مزایا از دیدگاه ها و فراوانی از نور جریان از طریق درب و پنجره های باز بر روی بالکن.

نه پا در سقف و نور و رنگ و پس از اتمام مواد در آشپزخانه موجب افزایش روح و بزرگ محیط. تخت-پنل cabinetry دو پس از اتمام: کابینت بالایی را مات-درب سفید در حالی که پایین کابینت نور woodgrain. این مهندسی کوارتز کانتر (با یک آبشار لبه) یک انتخاب عملی برای این کار سطح منطقه در حالی که full-ارتفاع سنگ مرمر backsplashes اضافه کردن یک لمس شیک. درب و زیر شلواری شامل نرم-نزدیک مکانیسم و زیر کابینت Led ارائه کار مفید روشنایی.

عمده لوازم توسط بوش و شامل 30 اینچ ضد عمق یخچال پنج شعله گاز اجاق سرعت فر فر دیوار و ماشین ظرفشویی. یخچال و فریزر و ماشین ظرفشویی یکپارچه به منظور افزایش بدون درز نگاه در فضا است.


استاد در اتاق خواب, نور, رنگ های خنثی اجازه می دهد مقدار زیادی از اتاق را برای شخصی.

در اصلی اتاق خواب, حمام ensuite, بزرگ با فرمت سنگ مرمر-الهام کاشی های چینی و سفید مهندسی کوارتز آشپزخانه و backsplash مجموعه ای از تن برای آرامش پالت رنگ. وجود دارد دو undermount غرق در غرور شناور و فضای ذخیره سازی اضافی در دو حالت عمودی کابینت در دو طرف آینه بزرگ. این فریم لس شیشه ای حمام محوطه شامل یک rainshower سر و ساخته شده است در تو رفتگی در دیوار برای محصولات از جمله صابون و شامپو.

اصلی حمام شامل یک جذب کننده وان حمام Grohe در حالی که کروم لوله و سفید کوارتز کانتر کمک به طراحی قوام در طول واحد.

اتاق رختشویی در دو اتاق خواب و دو حمام و دن نمایش suite یک اندازه خوب با یک جبهه-بارگذاری side-by-side ال جی LG واشر و خشک کن در زیر یک سنگ آشپزخانه فراهم می کند که یک فضای کاربردی برای مرتب سازی و تاشو لباس های شسته شده.


آشپزخانه ویژگی های یک سنگ پشت چلپ چلوپ کوارتز شمارنده و لوازم خانگی بوش.

در حالی که سرود در اصل پیش بینی downsizers خواهد بود بازار اولیه – طراحی و بزرگتر از حد معمول دو و سه خوابه واحد با ویژگی های اضافی مانند دیوار آویزان توالت جنگلی مهندسی و بیمه پس از اتمام به درخواست تجدید نظر به این جمعیتی Whitelock می گوید وجود دارد نیز پاسخ مثبت از طیف وسیعی از خریداران بالقوه از جمله برای اولین بار صاحب خانه ها و زوج های جوان.

تمام واحد ها دارای پارکینگ حداقل یک غرفه و دوچرخه سازی.

توسعه در نظر دارد برای جذب سرویس گرا مستاجران, رستوران ها و کافه ها به کار از 10000 فوت مربع از فضای تجاری (با 15 فضاهای پارکینگ برای حمایت از این کسب و کار).

غرب سوم

پروژه آدرس: #107-175 3rd Street West

پروژه شهرستان: North Vancouver, BC

توسعه دهنده: سرود

معمار: Rositch Hemphill معماران

طراح داخلی: Cristina Oberti

پروژه اندازه: 57 واحد

اتاق خواب: دو و سه اتاق خواب و دن

واحد حجم: 840 – 1841 فوت مربع

قیمت: شروع از $799,900

ساخت و ساز: تکمیل

فروش مرکز: #107-175 3rd Street West, North Vancouver

فروش مرکز ساعت: روزانه 12-5pm (به جز جمعه ها)

تلفن: 604-449-2228

وب سایت:westthirdbyanthem.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de