نوسازی خانه گرم است. اجازه دادن به پیمانکاران به خانه خود است. در اینجا چگونه لاو آماده برای این سناریو بعید است این ابزار جدید آن نورد است به آدرس آن و چه در آینده در خرده نوآوری ‘نقشه راه است.’

لاو در روند پر کردن نزدیک به 2000 فناوری نقش و ساختمان فن آوری جهانی در مرکز شارلوت مجموعه ای برای باز کردن سال آینده. مرکز جدید را خانه یکی از سه Innovation Labs. دیگران در بنگلور هند و کامل بشویید. و کسانی که در مراکز بیش از حد گسترش یافته است.

فکر می کنم در مورد آن: لاو نیست مایکروسافت و یا اپل. شماره 2 ما صفحه اصلی بهبود (persian) خرده فروش چکش 2x4s ماشین لباسشویی و کیسه های از مالچ. در حالی که مصرف کننده چک کردن با یک جعبه از ناخن است که قطعا تمرکز این شرکت نیز بیش از حد متمرکز بر واقعیت های آینده—مهم نیست که چقدر عجیب و غریب آنها ممکن است به نظر می رسد.

آن “روایت رانده نوآوری فرایند” خود را تشویق تیم خلاق, فن, مهندسین, محققان, محصول, مدیران و دیگران به خواب در مورد نحوه مصرف کنندگان را تجربه خرده فروشی در شرایط فرضی. “داستان” گردد بر اساس مصرف کننده درد نقاط رفتارهای انسان و عوامل خارجی مانند اقتصاد و فرهنگ می گوید جاش Shabtai مدیر ارشد اکوسیستم لاو Innovation Labs. “ما فکر می کنم: چه چیزی می تواند تغییر شکل اساسی همه چیز با این عوامل در ذهن ؟ ما پس از ارتکاب به یک دوره و بسیار عمدی در مورد آن.” امیدوار کننده راه حل های قرار داده شده در یک “نقشه راه” برای توسعه است.

در حالی که نقشه راه شده بود کاملا مستقیم و باریک و یک چیز خنده دار اتفاق افتاده است—یک داستان وحشتناک آمد درست است. “وارد Covid می گوید:” Shabtai. یک واقعیت جدید است این واقعیت است که “مردم احساس نمی راحت اجازه دادن به غریبه ها به خانه های خود را برای یک سرویس مراجعه کنید. ما در حال ایجاد شرایط برای که داستان تنظیم. در حال حاضر ما در نمایی برابر است. کار ما انجام شده است برای سال تقاضا برای آن را به مقیاس است که در اینجا.”

در صفحه اصلی راه حل برای اجتماعی دور لحظه

Shabtai است که در طراحی بازی های ویدئویی با تور alt-گروه کنترل و رهبری تعاملی استراتژی در تبلیغ و روابط عمومی سازمان در حال حاضر ایجاد خرده فروشی تجربیات برای یک لحظه چند مورخان دیدم آیند. “مردم راحت تر انجام کارها از راه دور. وجود دارد مقدار زیادی از فرصت ها برای برندها به ارائه واقعی خدمات است که تنها در اوایل سال جاری را احساس بیش از حد جلوتر از زمان خود. مصرف کنندگان بیشتر آماده پذیرش آنها است.”

یکی از این نوآوری لاو برای جوانب مثبت JobSIGHT طراحی شده توسط Streem یک augmented تصویری سرویس چت که اجازه می دهد تا پیمانکاران برای انجام خانه مجازی بازدیدکننده داشته است. این سرویس ترکیبی از ویدئو بینایی کامپیوتر و واقعیت افزوده به کمک آن نرم افزار ارزیابی پیمانکاران تعمیر و نگهداری پروژه های. طی مجازی مشاوره, مزایا, چت تصویری با مشتریان شناسایی شماره سریال و اطلاعات محصول و پیشنهادات خود را. آنها همچنین می توانند با استفاده از بر روی صفحه نمایش اشاره گر لیزری و علیرضا سریع قرعه کشی ابزار برای هدایت مشتریان از طریق مجازی مشاوره. گاهی اوقات آنها را به یک نکته ساده برای یک تعمیر. پس از مشاوره آنها ارسال یک صفحه خلاصه به آدرس پیگیری نیاز دارد. این سرویس رایگان است از طریق Oct. 31.

در هسته از آنچه که او و تیم های سراسر جهان در حال تلاش برای رسیدن به یک “دموکراسی از تجربه و تخصص,” او می گوید. “آن را در مورد چگونه ما می تواند ایجاد پل جدید بین فرد در خانه و کارشناسان در انتهای دیگر به واقع آنچه اتفاق می افتد در خانه است.”

آینده, ابزار, برای مثال, اجازه می دهد برای انجام پیچیده اندازه گیری برای طرح های پیچیده. “مشتری آماده برای برخی از عمیق تر افزوده e-commerce تجربه با تلفن خود می گوید:” Shabtai. در ضمن در آنها ساخته شده است واقعیت افزوده ویژگی های که در آن شما می توانید پیش نمایش چه جدید در کوره ممکن است مانند نگاه خود را در پاسیو و یا چگونه یک یخچال و فریزر مناسب ممکن است در آشپزخانه خود را.

پس از همه شهروندان جهان گیر شده است در خانه خیره در همان دیوار و محوطه با افزایش نظارت. این امر منجر به افزایش قابل توجهی در فروش: لاو دیدم 80% افزایش در خرید و فروش آنلاین و 11.2% مشابه-فروشگاه افزایش فروش در سه ماهه اول.Shabtai

مبارزه با پوشش باند سندرم

حرکت رو به جلو, چگونه Shabtai و تیم تصمیم می گیرید چه چیزی برای ایجاد یا نه ؟ او تشبیه بودن در نوآوری آزمایشگاه به بودن در یک سنگ پوشش باند: “ما یک مقدار زیادی از درخواست.”

فوق “نقشه راه” با این نسخهها کار مانند یک ست لیست خود را. آن را فراهم می کند توافق کنترل و توازن برقرار سراسر هر سه labs. این ضروری است برای هماهنگی می گوید Shabtai. “به عنوان یک طراح بازی و یا با قبلی من گروه نوآوری وجود دارد هرگز کنترل و توازن. در حال حاضر وجود دارد این است که سالم و خلاق تنش بین labs است که بیمه ما در حال پرداختن به نیازهای مصرف کنندگان از امروز. این بخشی از دلیل ما در حال حاضر پوسته پوسته شدن کار. ما باید یک خط لوله به آمده است.”

آنچه در خط لوله ؟ Shabtai می گوید, جدید, در-فروشگاه نوآوری را که بیشتر استفاده از فیزیکی املاک و مستغلات در افق هستند. “شما نیاز به تجدید نظر در فرضیات اساسی از آجر و ملات.”

شایان ذکر است که مانند هر گروه همکاری تشویق است. لاو نوآوری آزمایشگاه همکار با شرکت های فن آوری و دانشگاهیان و دولت های محلی و ایالتی و البته راه اندازی است. به همین دلیل است که به تازگی راه اندازی, ساخت, راه اندازی شتاب دهنده برنامه در بنگلور. این کمک می کند تا این صندوق حیاتی سازندگان که کمک به ایجاد راه حل برای این داستان آمده است.

بیایید امیدواریم که فصل بعد و آیه نیازی به شامل در سراسر جهان همه گیر.

به نگه دارید تا با همه ما اختصاص داده شده ما پوشش, ثبت نام برای رایگان روزانه توجیهی عضویت در خبرنامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de