لویولا میدارد تا یک تعهد از DePaul دبستان را TY جانسون

TY جانسون بود شرکت در IHSA دولت سه نقطه تیراندازی مسابقه در پئوریا به عنوان یک دانشجوی سال اول زمانی که او را تماشا لویولا Donte Ingram دفن گذشته-دوم سه اشاره گر به ضرب و شتم میامی در افتتاحیه دور از مسابقات NCAA.

او در کنار پدرش تد جانسون به عنوان Ingram شات تنظیم کردن جايزه جشن و لویولا فورا تبدیل شد داستان های ملی و یکی از همه زمان Cinderellas در تاریخ مسابقات است.

گفت: “من سمت راست وجود دارد به پدرم در حالی که تماشای آن بازی که چیزی است که من می خواهم به انجام” گفت: Johnson جادویی مارس جنون لحظه ای. “پدرم به من گفت: ‘ما می توانیم که اتفاق می افتد. ما باید برای پیدا کردن مدرسه مناسب.'”

کم بود که جانسون می دانید که در آن زمان مدرسه مناسب برای او خواهد بود که در نهایت شماره 11 دانه او را در تحسین آن روز.

دسته کوچک موسیقی جاز نگهبان که هل دادن نزدیک به 6-3 با یک میل شدید برای قرار دادن توپ در سبد متعهد به لویولا و مربی پورتر Moser این هفته اعلام کرد قصد خود را به یک رامبلر روز پنج شنبه — او تولد 17.

“که چهار نهایی اجرا را تغییر طرز فکر من در مورد لویولا” بستری جانسون. “آنها همه چیز من نیاز شد و به دنبال در نظر مدرسه, بازی بسکتبال و برای آماده سازی من برای آینده است.”

به عنوان جانسون آمد پایین به آنچه که او می دانست این بود که کشش خانه خود استخدام وجود دارد که در ادامه به جدا کردن خود از این بسته برای چند دلیل است. موزر و کارکنان خود را ادامه داد متصديان و تاثیر ماندگار در حالی که فکر ماندن در منزل و مهم تر شد.

“بیش از دو هفته گذشته مربی موزر و کارکنان خود را واقعا به من نشان داد این نوع از توسعه آنها برنامه ریزی شده بود برای من و آینده” گفت: جانسون. “من احساس می لویولا آن را برای من بود. آنها در بازی the Missouri Valley است که یک کنفرانس بزرگ آنها بوده ام به یک چهار نهایی و من به یکی از بهترین مربیان کالج در کشور است.”

هنگامی که فرایند استخدام شروع جانسون گفت: فاصله به او مهم نیست. به عنوان یک نتیجه او ایالتی کلرادو جلو و مرکز در استخدام او اعتراف کرد. اما به عنوان او رشد شاخص نزدیک به تصمیم گیری بین دو رهبر او احساس تغییر در این فکر روند.

“من واقعا دوست دارم این ایده که قادر به خانواده و دوستان در هر بازی به آنها سمت راست وجود دارد برای حمایت از من پس از یک بازی بد و یا به من خنده گفت:” جانسون که تا به حال بیش از یک دوجین ارائه می دهد. “بازی و ماندن به خانه نزدیک تر شد یک معامله بزرگ برای من تازگی.”

برای لویولا این دومین محلی تعهد در هفته گذشته. Waubonsie دره بن Schwieger به کلامی تعهد به Ramblers هفته گذشته است. در حال حاضر موزر و کارکنان خود را امن دو بالا 10 استعداد در ایلینوی در کلاس 2021. جانسون شهر/حومه Hoops گزارش شماره 8 رتبه چشم انداز در کلاس.

لویولا است انباشت استعداد در backcourt. این Ramblers در حال حاضر سابق برادر برنج ستاره گلابی کندی که در طول این فصل بود به نام به Missouri Valley کنفرانس همه دانشجوی سال اول تیم.

“من می توانند یاد بگیرند که بسیاری از گلابی” گفت: جانسون که در برابر بازی کندی در شیکاگو کاتولیک لیگ. “و من فکر می کنم من می توانم با او بازی در backcourt.”

لویولا استقبال بسیار مورد توجه قرار گرفته به ثمر رساند گارد بردی Hebb در این سال بود که بالا و عمده بهره ارائه می دهد و در کلاس 2020 در حالی که به طور متوسط 23.6 امتیاز 4.2 ریباند و 2.2 کمک یک بازی به عنوان یک stater در تگزاس است.

و در حال حاضر جانسون که دارای الکتریکی به ثمر رساند توانایی دیگری است با استعداد محیط بازیکن عازم لویولا در کلاس 2021.

“این احساس عالی بود می خواستم گفت:” جانسون. “اما از شیکاگو و برای دریافت عشق من از یک برنامه است که حق در اینجا در شهر من است و تا به حال به موفقیت های زیادی آن را می سازد آن را حتی بیشتر خاص است. این فقط یک فرصت بزرگ است. لویولا مانند خانه احساس می کند.”

او می تواند هر دو گارد نقاط و استعداد بازیکن تهاجمی است که می تواند نمره در یک از راه های مختلفی. بیش از دو فصل گذشته او ساخته شده یک ترکیب 119 سه-اشاره گرها در حالی که نمایشگاه استثنایی محدوده خود را ضربه. او به سرعت با بسکتبال و می تواند یک کابوس برای دفاع در کف حمله به لبه ترس.

سال گذشته به عنوان یک تازه وارد در حالی که پیشرو DePaul دبستان به 26-6 رکورد جانسون قرار عظیم 22 امتیاز و یک بازی در حالی که به نام خورشید-بار تمام منطقه تیم. او همچنین اضافه چهار ریباند و سه پاس گل و 2.5 دزد.

“لویولا گرفتن یک معامله از یک ورزشکار با یک حرکت صعودی بزرگ است که واقعا خوب ادبانه گفت:” DePaul دبستان مربی تام Kleinschmidt. “سال گذشته هر پنج بازی و یا پس او را به دست آورید و اضافه کردن چیزی به بازی خود را و او را به عنوان یک راه دو بازیکن. او یک اسفنج موش بدنسازی و کلی بچه بزرگ.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im