لویولا متعجب والپارایزو در MVC یک چهارم نهایی

Category: سانتایمز Comments: No comments

جان Kizer سوار سمت چپ و رنگ و نقشه کشی دو مدافع گذشت و به ارون گوردون برنده layin به عنوان والپارایزو یورش برده و از 18 امتیاز را به دست کشیدن شماره 2 دانه لویولا از یک چهارم از Missouri Valley کنفرانس 74-73 در وقت اضافه شب جمعه.

Kiser به پایان رسید و با 12 امتیاز و هشت ریباند و سه پاس گل سه دزد و دو مسدود شده, عکس برای هفتم-کشت صلیبیون. او در اواخر بازی عملکرد بسیار ارزشمند بود. Kiser به سرقت برده لویولا نهایی در اختیار داشتن قوانین و مقررات و جلوگیری از بالقوه شات برنده و swatted آنچه به نظر می رسید مانند یک بده متهور سطل در اواخر OT پس از لویولا توپ را به سرقت برده صرف مراحل از حلقه است.

والپارایزو (18-15) که ازمایش کرده 45-27 در اوایل نیمه دوم به حال مورد ضرب و شتم لویولا در هفت راست جلسات و هرگز قبل از ساخته شده دور نیمه نهایی کنفرانس مسابقات است.

تمام نه لویولا بازیکنان به ثمر رساند اما تنها کیت Clemons رسیده اعداد دو رقمی با یک حرفه ای-بالا 28 برای Ramblers (21-11) بودند که 1-برای-10 تیر در وقت اضافه.

رایان soul surfer تا به حال 15 امتیاز برای ولپریسو (18-15). دانیل Sackey اضافه شده 13 امتیاز و شش ریباند. داناون رس تا به حال 10 امتیاز و هشت ریباند و هفت پاس گل و سه بلوک.

MVC مسابقات خود را از دست بالا دو دانه, Northern Iowa و لویولا در روز جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>