لوکاس Giolito آماده به زمین باز فصل برای وایت ساکس در جولای عجیب و غریب به عنوان آن به نظر می رسد

چقدر عجیب است روز افتتاحیه در وسط تابستان در ژوئیه 24.

White Sox شروع پارچ لوکاس Giolito تجربه هیجان از فرشهای بدون گل زمین باز یافته در All-Star Game ژوئیه گذشته و در حال حاضر او می شود اولین روز باز شروع ساکس میزبان دوقلوها در خالی ballpark جمعه. این نیست که چگونه Giolito را خواب آن با قطع جریان طرفداران جعلی صدای جمعیت و انواع عجایب مؤثر بیس بال در طول یک بیماری همه گیر.

“من فقط من دو حیوانات خانگی وجود دارد خارج وجود دارد, به طوری که آنها خواهید بود با من تشویق من در نوع” Giolito گفت: از cutouts در کرسی در نرخ تضمین شده زمینه کرسی های آخر این هفته است. “اما محیط زیست است دقیقا مانند یک لیگ اصلی بیس بال محیط بازی در مقابل ده ها هزار نفر. فقط قادر به پیدا کردن که تمرکز پیدا کنید که ریتم و سرعت بدون نیاز که همان سطح از سر و صدای جمعیت و محیط زیست, من فکر می کنم که بزرگترین چالش برای همه.

“اما ما تمرین است. ما تا به حال ما intrasquads و نمایشگاه بازی با طرفداران و آن را هنوز هم بیس بال در پایان روز است.”

به عنوان افتتاحیه این یکی اوج اهمیت و نه فقط به این دلیل که تنها 59 بازی را دنبال کنید در کوتاه فصل است. دفاع از آل مرکزی قهرمان دوقلوها هستند که شدیدا علاقه به تکرار و Sox باید طرح های خود را برای اولین بار postseason از سال 2008.

ساکس شبیه یک تیم در لبه postseason بازی با 10 تیم ساخت برگشتی اما شانس خود را افزایش قابل توجهی که MLB گسترش برگشتی به 16 در آخرین دقیقه پنج شنبه. آنها به راحتی می توانید آن را در حال حاضر و بدون سبقت دوقلوها.

“از یک خودخواه White Sox نظر من به نفع آن فقط برای این واقعیت است که این افزایش امکانات این گروه در حال رفتن به در معرض اکتبر بیس بال” مدیر کل ریک هان گفت.

این سال برای اولین بار در هان را بازسازی ساکس ممکن است پیشی بگیرد .500.

با تزریق کهنه offseason خریداری و یک قرارداد برای rookie رابرت لوئیس که تضمین خود بودن در جمعه ساکس آمد بهار آموزش وزوز با جوانی خوش بینی تنها به آن تعطیل مارس 12 توسط coronavirus. پس از سه سال در برزخ آنها را جمع آوری در نرخ تضمین شده زمینه برای سه هفته اردوی تابستانی هنوز وزوز با وجود غرابت نگرانی و دو تست مثبت برای coronavirus.

“شاید قابل توجه ترین بخش از این سه هفته اینجا در کمپ تابستانی است این واقعیت است که بازیکنان و مربیان واقعا فقط انتخاب کنید تا جایی که آنها به سمت چپ خاموش در نظر انرژی خود را تعهد و تمرکز بر روی بازی مسابقات قهرمانی-کالیبر بیس بال برای یک مدت زمان طولانی” هان گفت.

مراسم افتتاحیه خواهد بود اقامت برای مجازی زمین برای اولین بار توسط شهردار Lightfoot – توله باید Lightfoot یک فن چاپ زنده و شامل یک ادای احترام به اواخر اد کشاورز و یک سلام به کروناویروس خط مقدم قهرمانان.

و وجود خواهد داشت تصاویری برای حمایت از عدالت و بی عدالتی و خشونت و نابرابری.

“ما اجازه قرار دادن همه چیز در ما cleats و من می دانم که ما [MLB تایید] تکه های رفتن برای فردا” Giolito گفت. “ما تا به حال تیم بحث در مورد آن. راه ما می بینیم این است که ما همه یک خانواده اینجا White Sox بالا به پایین. بدیهی است که وجود دارد متفاوت ديدگاه که خوب است. که امریکا است. آن را خوب به آن. تمام بحث ما شده اند بسیار مدنی. ما قادر به بیان نظرات ما آزادانه و فقط نوع کاملی از محیط زیست به عنوان یک سازمان من می خواهم به در. شما می توانید انتظار [جمعه] برای بازیکنان برای ابراز حمایت از سازمانهای مسائل ادامه دارد که به منظور بالا بردن آگاهی در سراسر کشور است.”

وجود خواهد داشت و بیس بال.

بازی توپ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im