Lukas نلسون گروه خود را پیدا کردن واقعی در “باغ برهنه’

با وجود لغو سفر خود تاریخ را برای بقیه سال با توجه به COVID-19 خواننده و ترانه سرا Lukas نلسون — پسر ارشد کشور افسانه Willie Nelson — نگه داشتن همه چیز را واقعی و ماندن متصل با طرفداران خود را با بازی کوتاه زندگی می کنند جریان سه شنبه ها و پنج شنبه ها در رسانه های اجتماعی دوبله Quarantunes جلسه شب.

نگه داشتن همه چیز واقعی است در نلسون طبیعت است. هنگامی که آن زمان برای نامگذاری گروه خود را ده سال پیش او ندارد به جستجو بیش از حد طولانی برای پیدا کردن کامل moniker. او تبدیل به مربی خود نیل جوان به طور خاص آهنگ خود را در “پیاده روی” از خواننده 1974 آلبوم “در ساحل” است. وجود دارد یک خط در این آهنگ که می رود, “برخی از سنگسار, برخی دریافت های عجیب و غریب. اما دیر یا زود آن را تمام می شود واقعی است.”

آن را با الهام از نام وعده واقعی و تقویت مشاوره نلسون شنیده بود از پدر خود و دیگران: “نگه داشتن سر خود را پایین کار سخت است. اقامت در حال حاضر تنفس و ورزش. ماندن درست به الهه شعر و موسیقی.”

“این یک بازی بسیار بزرگ کمی سرود وجود دارد می گوید:” نلسون. “من شده است با استفاده از وعده های واقعی به عنوان چیزی برای نگاه در هر روز در خیمه و به خودم یادآوری به ماندن و نه سعی و تعظیم به هر گونه فشار از هر منبع خارجی برای تغییر که ما که هستیم و یا تمامیت آنچه که ما در حال انجام هنری. ما در یک محل که در آن ما که لوکس, بنابراین من فکر می کنم این امر مستلزم ما را به استفاده از آن است.”

Promise of the Real features Corey McCormick (from left) Lukas Nelson, Anthony LoGerfo, Logan Metz and Tato Melgar.
وعده واقعی ویژگی های کوری مک کورمیک (از سمت چپ) Lukas Nelson, Anthony LoGerfo Logan متز و Tato Melgar.
جوی مارتینز

که سرود آشکار به طور کامل در این گروه آخرین آلبوم “باغ برهنه. این آلبوم به دنبال جذب انرژی خام خود را زنده نشان می دهد.

“من فکر می کنم که ما یک گروه که رشد خود به خودی می گوید:” نلسون. “ما زندگی می کنند نشان می دهد قدرت ما است بنابراین ما می خواستم برای گرفتن به عنوان بسیاری از ما که به طور طبیعی به عنوان ممکن است بدون هیچ گونه اضافی تولید بر روی آن و من احساس می کنم این رکورد واقعا تصرف است.”

“وجود دارد بسیاری از اشتباهات. وجود دارد اشتباه کلمات و آواز من اشتباه از آلبوم گاهی اوقات. اما من احساس می کنم مثل مردم تمایل به جذب نسبت به آسیب پذیری. وجود یک آسیب پذیری که موسیقی که در آن شما ترس را به نشان می دهد همه طرف از خودتان را.”

این آلبوم آهنگ آمد از همان جلسات در Shangri-La و روستا Studios است که تولید خود را 2019 آلبوم “خاموش کردن اخبار (ساخت یک باغ)” و عمل به عنوان یک همراه و همدم به این پروژه است. در علاوه بر این به 10 آهنگ است که برش را ندارد که برای آلبوم این آلبوم نیز از ویژگی های پنج جایگزین نسخه از آهنگ هایی که انجام داد.

“من همیشه نوشته ام بسیار به سرعت می گوید:” نلسون. “من احتمالا نوشتن حداقل دو یا سه آهنگ در یک ماه, اگر نه بیشتر. گاهی اوقات من از نوشتن 10 آهنگ در ماه است. این تنها چیزی است که من هرگز می گویند هیچ به. زمانی که من احساس نیاز به نوشتن من همیشه بگو خوب من بهتر از نشستن در هر کجا که من و بنویس.”

نلسون و bandmates احساس آهنگ ها که از دست رفته برای برش “اخبار” بیش از حد خوب به سادگی با نگه داشتن به خود را دارند. در ابتدا آنها فکر ساخت “اخبار” دو آلبوم اما در نهایت تصمیم به انتشار آهنگ در یک پروژه بعدی.

“بسیاری از آهنگ های که ما نمی آزادی ما هنوز زنده به هر حال در حال حاضر” نلسون می گوید. “من می خواهم مردم را به دسترسی به هر آهنگ که [ما بازی می کنند.”

نلسون یک فن از هنرمندانی چون باب دیلن که ارائه طرفداران نسخه های جایگزین از آهنگ ها به طوری که او به طور مشابه می خواستم به طرفداران یک نگاه اجمالی به توسعه برخی از آهنگ های خود را. که شامل دو نسخه از “متمدن جهنم است.”

“که نوشته شده بود پس از مدتها پیش در حال حاضر آن را از طریق بسیاری از تحولات و هر یک از آنها را من لذت بردن از” او می گوید. “من حتی یک نسخه با تیرانداز جنینگز وقت پیش که ما منتشر شد و ما فقط می خواستم به یکی دیگر از تکرار آن وجود دارد.”

نلسون می گوید: او لوسیون شگفتی های غیر منتظره آمده است که هر بار که او در استودیو است.

“این همیشه یک سورپرایز برای رفتن به یک استودیو نمی دانستند چه اتفاقی خواهد افتاد و پس از آن اغلب شما شگفت زده در چگونه به راحتی آن را می آید,” او می گوید. “بزرگترین شگفتی از این رکورد این واقعیت است که ما قادر به رفتن در شش روز و قرار دادن 20 آهنگ بسیار یکپارچه است. که خیلی حماسی جلسه که ما تا به حال.”

Joshua Miller محلی نویسنده مستقل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im