لوکس تجاری آژانس بافته می شود رسمی Walpole حامی

لیدز و لندن تعامل با نام تجاری آژانس بافته شده اعلام کرده است حمایت از Walpole رسمی بخش بدن برای انگلستان لوکس.

Walpole است نه برای سود سازمان است که باعث محافظت و توسعه انگلستان لوکس بخش به ارزش حدود £50bn به اقتصاد کشور.

در ترویج صنعت لوکس منافع Walpole لابی دولت میزبان ایده های به اشتراک گذاری و شبکه های رویدادها و اجرا می شود سالانه مشاوره برنامه برندها از فردا و لوکس, مدیریت برنامه در مدرسه بازرگانی لندن.

Hollie Denby بافته شده سر از بازاریابی و فروش می گوید: “این یک افتخار برای درگیر با Walpole. تجربه ما با مارک های معتبر معناست که ما کاملا قرار داده شده برای کمک به Walpole بیشتر انگلستان لوکس صنعت ترویج رشد آن هر دو در این کشور و در بازارهای در حال ظهور.”

به عنوان Walpole خلاق نام تجاری آژانس حامی بافته شده کمک خواهد کرد که کسب و کار که با هدف بالا خالص ارزش افراد به موقعیت بهتر مارک های خود را کشف مخاطبان جدید و امن طولانی مدت خود را رفاه.

جولیا وولی رئیس توسعه کسب و کار در Walpole می گوید: “آن را حیاتی است که انگلستان مارک های لوکس دسترسی به بینش محور و خلاق بازاریابی سازمان برای کمک به آنها برای زنده ماندن و رشد و شکوفا. به همین دلیل ما خوشحال به استقبال بافته شده – یک آژانس که تجربه در این بخش لوکس می درخشد را از طریق – به عنوان یک مقام رسمی Walpole حمایت کنند.

// در این مقاله برجسته

بافته شده Agency

دهه های دیجیتال تجربه کنید. یک درک عمیق از روانشناسی انسان. قدرتمند زمان واقعی بینش اجتماعی. و voila. زیبا, راه حل های موثر در رانندگی نامزدی در سراسر کاربر …

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر