در سال 2016 Fondation Louis Vuitton قرار داده و در این گروه نشان می دهد ‘Bentu: هنرمندان چینی در یک زمان از تلاطم و تحول’ در LVMH گروه موزه خصوصی در پاریس گرد هم آوردن 12 معاصر هنرمندان چینی برای کشف واقعیت زندگی در چین امروز. ‘Bentu’ به معنی ‘بومی خاک’ در ماندارین نقطه عطفی نشان می دهد نه تنها به دلیل اهمیت آن به عنوان یک نمایشگاه از هنر معاصر در اروپا (برای اولین بار از یک دهه در فرانسه) بلکه به عنوان یک بیانیه از قصد از LVMH و آن گروه رئیس Bernard Arnault نشان دادن یک کلید آگاهی و درک درستی از اهمیت بازار چین به ویژه انگیزه های نگرانی و نفوذ چینی وای به بزرگترین لوکس ،

نشان دادن این موضوع بود prescient: در چند سال پس از نشان دادن مصرف کنندگان چینی را به عهده داشته اند بیش از نیمی از رشد اقتصاد جهانی در لوکس صرف ارائه یک سوم از کل صرف در سراسر جهان با اکثریت این سهم (حدود 80%) که از هزاره پس از سال 1980 و 1990 نسل.

قدرت هزینه های این پویا دیجیتالی بومی جوان جامعه است که در حال حاضر نیروی غالب در لوکس فروشی و خرده فروشی و منجر به Bernard Arnault ثروت بالا رفتن سرسام آور (فوربس در حال حاضر او را به عنوان دومین فرد ثروتمند جهان, پشت آمازون Jeff Bezos).

این ‘Bentu’ نشان می دهد در حالی که ساخت اتصال مستقیم بین این گروه از برندها و هنر چینی با این وجود مجموعه ای از خلق و خوی برای چه آمده بود: در سال های اخیر شاهد کشت و فیلمهای هنر-دیدار-لوکس همکاری در چین که در آن علامت های تجاری یا حمایت های نوآورانه نمایشگاه در موزه های معتبر و/یا تولید فصلی مبارزات در همکاری با هنرمندان معاصر.

این چند وجهی دیجیتالی-فعال همکاری رفته اند یک راه طولانی در کمک به برخی از برندها متمایز خود را در عمیق رقابتی لوکس در بازار چین با ایجاد یک ارتباط احساسی با به طور مستقل فکر و تجربه گرسنه چینی هزاره مصرف کنندگان است. این ترکیبی از هنر و لوکس در چین منجر به شل شدن تا از سنتی محفوظ و نخبگان مواضع هر دو صنایع catalysing یک حرکت جدید به سمت دسترسی و ورود آن به اثبات رسیده است که یک راننده قدرتمند در بازار جهانی لوکس بازار است.

“آخرین نام تجاری لوکس-حمایت فیلمهای هنر در چین به ارمغان آورده اند با هم, هنر, ایده های فکری و بصری تحریک کننده محیط با آخرین فن آوری های دیجیتال و ایجاد عمیقا احساس تجربه با نام تجاری هدف خود شیفته مخاطبان است.”

آنچه قابل توجه است امروز متنوع دیجیتال-اولین و فراگیر طبیعت اخیر مد مارک نمایشگاه و برنامه های فرهنگی در چین است.

به طور مستقیم با اشاره به بالا-ابرو و شاید نخبگان 2010 به صورت گذشته نگر از هنرمند معاصر مارینا آبراموویچ به اپرا تبدیل شد در MOMA که در آن عکاسی و گوشی های موبایل ممنوع شد و گوچی را “هنرمند حاضر است” نمایش برگزار شد در سال گذشته در شانگهای واژگون معمولا درک سردی از دنیای هنر به طور مستقیم با تشویق عکاسی ‘selfie-مصرف’ و اجتماعی به اشتراک گذاری محتوا ارائه سفارشی پس زمینه و دیجیتال استیکر برای WeChat.

با ‘Volez, Voguez, Voyagez’ Louis Vuitton در زمان بازدید در یک دیجیتالی را فعال کنید سفر را از طریق تاریخ از خانه و ارتباط آن با سفر لوکس, بازاریابی نشان می دهد به شدت از طریق رسانه های اجتماعی به عنوان یک به طور گسترده ای در دسترس رویداد فرهنگی در شانگهای.

شانل ‘Mademoiselle Privé نمایشگاه’ از تابستان 2019 ارائه یک جشن شانل شور و شوق برای چینی تزئینی طراحی و هنر با تجربه بازدید کننده های پشتیبانی شده توسط فن آوری تلفن همراه ارائه بلیط رزرو امکانات سایت راهنمای ویژه و کدهای QR برای باز کردن محتوای پنهان و واقعیت افزوده ‘Chanel ماسک’.

در حالی که هنر را نشان می دهد اسپانسر شده از طرف مارک های مد شد از لحاظ تاریخی هدفمند در غنی یا ‘معمولی’ موزه رفتن مخاطبان این توده-درخواست تجدید نظر ‘selfie-دوستانه و دیجیتالی را فعال کنید با نام تجاری لوکس-حمایت نشان می دهد طراحی شده به وسیعترین درخواست تجدید نظر به طور کامل فراگیر و تشویق یک درک احساسی بین این نمایشگاه بازدید و با نام تجاری.

“در هنر معاصر چین در حال تبدیل شدن به برجسته خلاق راننده از نام تجاری شناسایی به دلیل احساسی ارتباط با چین هزاره مصرف کنندگان که به دنبال مارک های که آنها می توانند با شناسایی و تجربه در سطوح مختلف است.”

مارک های لوکس دارای یک سنت طولانی مدت از ارتباط با هنرمندان معاصر به رانندگی علاقه در محصولات خود و در سال های اخیر مارک های بین المللی تا به حال موفقیت های بزرگ همکاری با هنرمندان معاصر به ارتباط با مصرف کنندگان چینی در شخصی و خلاق سطح.

چند رسانه ای هنرمند کائو فی که کار برجسته بود در Fondation Louis Vuitton ‘Bentu’ ارائه کرده گسترده با مارک های لوکس: در سال 2017 کائو فی دنبال در قدم به قدم از Jeff Koons برای طراحی یک ” هنر اتومبیل BMW با استفاده از واقعیت تقویت از طریق تماشاگران گوشی برای فعال کردن آنها را به ‘قرعه کشی’ معنوی پرتوهای نور در اطراف و داخل با نام تجاری حق بیمه M6 GT3, تعاملی قدرتمند بیانیه هدف قرار دادن بازار است که به تازگی دیده می شود رشد فروش خودروهای لوکس.

برای پاییز/زمستان 2019 کائو فی مشغول به کار با پرادا در ‘کد بشر’, چند رشته مطالعه طبیعت از نفوذ در عصر دیجیتال, فرهنگ, های, چینی, popstar! ؟ اینده کمپین که شامل یک فیلم کوتاه گرفته شده بود به عنوان یک بیانیه در طبیعت از هویت ساخت و ساز است که طنین انداز با هر دو طرفداران این برند و از Kun: ویدئو ویروسی رفت و در Weibo و اعتبار شده است به عنوان یک بخش کلیدی از پرادا را به مدت طولانی برنامه از پروژه های نوآورانه در بازار چین است.

“هنر در حال حاضر یکی از تعدادی از بازاریابی قدرتمند درایور های مارک های لوکس در چین, طنین با یک جامعه از مصرف کنندگان که می خواهند برای برقراری ارتباط با برندها در سطوح مختلف.”

چینی Millennials قوی ترین مصرف کنندگان لوکس در جهان است. آنها با رشد بی سابقه دسترسی به مارک های لوکس و به اطلاعات دقیق در مورد محصولات خود را, تاریخ و ارزش با تشکر از همه جا از سیستم عامل رسانه های اجتماعی, تلفن همراه, تکنولوژی و فرهنگ نظیر به نظیر و تاثیر گذار توصیه هایی در چین است. با توجه به این سطح از دسترسی آنها آمده اند به انتظار سطح بالاتری از تعامل با برندها آنها تصمیم به شناسایی و با آن اتحاد لازم است که مارک های لوکس شل کردن خود را به طور سنتی شدیدا کنترل کدهای انحصار نسبت به قابل دسترس بیشتر و صمیمانه و تجربه رهبری ارتباط با مشتریان خود را.

این تلاش های مشترک از مارک های لوکس, هنر, موسسات و هنرمندان تنها یکی از بسیاری اخیر رانندگان از این شل کردن’ است که تغییر شکل جهانی لوکس و بازار مصرف. میزان این تغییر ارائه شده توسط Antoine Arnault Bernard Arnault را پسر ارشد: زبان در سال 2017, نیویورک تایمز, لوکس, کنفرانس, رئیس تصویر در LVMH و Berlutti مدیر عامل شرکت مقرر است که برنده شدن در این صنعت بستگی به شفافیت در برقراری ارتباط و که وجود دارد هیچ چیز برای پنهان کردن از مصرف کنندگان است.

در حالی که همه برندها باید احساس اجبار به کشف هنری همکاری مهم است که آنها را در درک سطح از تعامل است که مصرف کنندگان چینی آمده اند به انتظار از مارک های و که این انگیزه ها و ارزش ها هستند و بدون شک به اشتراک گذاشته شده توسط مشابه مصرف کننده جمعیت در سراسر جهان است. مارک های که درک احساسی رانندگان چینی Millennials و اعتماد به نفس برای قرار دادن نام تجاری خود را با هدف در جلو و مرکز خود را ارائه واقعا تعامل با مصرف کنندگان و ارائه آنها را با منحصر به فرد و واقعا قانع کننده تجربیات خواهد بود به خوبی قرار داده شده برای موفقیت هر دو در چین و در سراسر جهان است.

سوفی چنگ است مدیر کل FutureBrand چین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de