لوکس فرار از آزمایشگاه می دهد شخصی, تعطیلات, توصیه هایی بر اساس نشانه های حسی

Category: فری پرس ژورنال Comments: No comments

به کمک استرالیا به بیش از تعطیلات بلوز, لوکس فرار راه اندازی کرده است یک آزمایشگاه تجربه در ملبورن.

تجربی فعالیت خواهد بود زنده تا مارس 7 و امید به بلند استرالیایی از غم و اندوه که تعطیلات تابستانی ماه بیش از کمک به آنها در پیدا کردن ایده های تعطیلات.

تجربی آژانس Grafitti که رهبری این پروژه را بر اساس مفهوم در بینش است که 60 درصد از استرالیایی ها احساس یک حس ترس ” هنگامی که قصد بازگشت به کار پس از شکستن.

آزمایشگاه مفهوم مجاز مردم به کشف تنظیمات خود را از طریق مجموعه ای از تجارب طراحی در اطراف لمس و مزه و صدا. بر اساس انتخاب های لوکس فرار را ایجاد شخصی لوکس تعطیلات بسته برای آنها.

لوکس فرار مدیر ارشد اجرایی کامرون هلند گفت: “تعطیلات آزمایشگاه ارائه می دهد بازدید کنندگان این شانس را به طراحی خود را در تعطیلات رویایی طریق طیف وسیعی از تعاملی و همهجانبه تجربیات حسی. به عنوان مصرف کنندگان تعامل با هر تجربه پاسخ خود را در حال ردیابی از طریق سفارشی-طراحی و توسعه الگوریتم است که کمک می کند تا ساخت مصرف شخصی سفر شخصیت و مشخصات آنها ارائه مناسب ‘درمان’ به صورت پست-بلوز تعطیلات.

“ما شناخته شده برای تیم ما از سفر کارشناسان که ماه صرف پیدا کردن بهترین تعطیلات تجارب شخصا تست آنها و مذاکره بهترین پایان برای پایان دادن به تجربیات سفر برای مشتریان و تعطیلات آزمایشگاه به ارمغان می آورد این نگهداری رویکرد به زندگی در زندگی واقعی” هلند به این نتیجه رسیدند.

Kerrie Spaargaren, مدیر عامل, گرافیتی تجربی گفت که مختصر به این سازمان یک فرصت منحصر به فرد برای ترکیب آفلاین و آنلاین.

“ما با هدف ارتقاء مفهوم سنتی از یک pop-up store و ایجاد یک ایده است که ایستادگی کردن از جمعیت. تعطیلات آزمایشگاه زیبایی, شگفتی های تعاملی و بیش از حد شخصی. هر یک حامی است ارزیابی خود را بر اساس حسی و پاسخ در خدمت شگفت انگیز لوکس فرار بسته است که مسابقات آن پاسخ,” او گفت:.

در طول تجربه آزمایشگاه خواهد بود ترویج از طریق روابط عمومی فعالیت از جمله مسابقات و آموزش سیستم عامل ها.

اضافه شده در 28 فوریه سال 2020

کلی امتیاز

0/5
رای

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>